Tarayıcınız güncel değildir. İnternet sitemizi tam olarak kullanabilmek için lütfen tarayıcınızı güncelleyin.
Komatek 2024 Sizi KOMATEK 2024 Fuarı 8. Salon 808 No'lu standımıza bekliyoruz. Davetiye almak için tıklayınız.
Linde MH dizel, LPG ve CNG motorlu forklift bir ağır ticari aracı yüklerken
Röportajlar, Etkinlikler ve Trendler

LINDE MH Magazin

Eker Süt Ürünleri

Eker Süt Ürünleri, Linde MH ile uzun vadeli işbirliği yaparak üretim sürekliliğini artırıyor.

Detaylı bilgi için

Frueh Koelsch

Köln-Feldkassel'deki Cölner Hofbräu P. Josef Früh KG, her gün binlerce litre Kölsch üretiyor ve kamyonlara yüklüyor. Linde MH lityum iyon forkliftlerini gerçek bir teste tabii tutmak için şirketin üretim tesislerinde forkliftlerini gece gündüz beklentilerin üzerinde çalıştırarak, firmanın saygısını kazandı.

Detaylı bilgi için

Yeniliğe Duyulan Susuzluk

Zengin bir geleneğe sahip bir bira fabrikası olan C. & A. Veltins, bu zorlu görev için Linde MH'nin forkliftlerine güveniyor.

Detaylı bilgi için

Hachette UK'de İlham verici bir başlangıç

Hachette UK'nin Oxford yakınlarındaki dağıtım merkezinden her gün 200.000'den fazla kitap çıkıyor. 17,7 metreye kadar sipariş toplama için çok özel Linde K ve V modüler ekipmanları kullanılıyor.

Detaylı bilgi için

Asset VRS

Sessiz ama Güçlü E160 Elektirkli Ağır Hizmet Forklifti

Detaylı bilgi için

Türk Prysmian Kablo

30 Yıllık Kesintisiz İşbirliği!

Detaylı bilgi için

Modern Karton ile Yeniden Uzun Dönem İşbirliği

Türkiye’nin En Büyük Oluklu Mukavva Kağıt Üreticisi Modern Karton 21 adet forklitti HASEL İstif Makinaları'ndan uzun dönem kiraladı.

Detaylı bilgi için

Kastamonu Entegre

Kastamonu Entegre Linde MH ile fark yaratıyor

Detaylı bilgi için

Ürünler Hep Hareket Halinde

Talep ve buna bağlı olarak üretim hacmi artarsa, bu aslında bir kutlama sebebidir. Ancak, artan ürün akışını, çalışanları giderek daha fazla tekrar eden nakliye görevleriyle boğmadan nasıl yönetebilirsiniz? Plastik üreticisi Poloplast'ta cevap, Linde MH tarafından hayata geçirilen otomasyondur.

Detaylı bilgi için

X Faktörü

Denge ağırlıklı bir forkliftin en önemli üç özelliği nedir? Almanya, Lüdenscheid'deki Eibach Oberflächentechnik GmbH (EOT) lojistik uzmanları için tek bir cevap var: performans, performans, performans. Yakın zamanda yapılan bir saha testinde, yeni Linde MH'nin X35, zorlu yükleme işinde bir akülü forkliftin ne kadar iyi performans gösterebileceğinin ikna edici bir demosunu yaptı.

Detaylı bilgi için

Türünün İlk Örneği

Almanya'nın Hamm kentindeki Westfälische Drahtindustrie'de (WDI) her gün büyük miktarlarda malzeme taşınıyor. Linde MH'nin E30 akülü forklift test ekipmanıyla şirket, tesislerinde ilk defa akülü forklift çalıştırıyor ve bu araçtan çok etkileniyor..

Detaylı bilgi için

Yaşam için Balık

Linde MH'nin Hollanda'daki iş ortağı Motrac, büyük balıkçılık şirketi Parlevliet & Van der Plas, intralojistiğini çeşitli sahalarda güncel hale getirdi. Linde MH'nin forkliftlerinin yüksek kalitesi, kapsamlı güvenlik ve konfor sağlayan çözümleri, birlikte çalışma kararında kilit faktörlerdi.

Detaylı bilgi için

Sistem: Değişti

İntralojistiğinizi nasıl daha ekonomik, daha temiz ve daha sürdürülebilir hale getirirsiniz? Emons Spedition GmbH için cevap çok açıktı – Großbeeren'deki genel kargo deposunda kullandığı LPG ile çalışan forkliftlerin enerji kaynağını lityum iyon'a geçirmek.

Detaylı bilgi için

Etkileyici Performans

Alman meşrubat üreticisi Ensinger Mineral-Heilquellen'de yeni Linde X35'i zorlu tesisinde en zorlu şartlarda altında çalıştırarak teste tabi tuttu. Yeni akülü forkliftin performansı, köklü maden suyu markasının yöneticilerini sadece sürdürülebilirlik açısından değil, aynı zamanda üstün performansıyla da etkiledi.

Detaylı bilgi için

Katma Değer Yaratıcıları

İki Linde MH'nin L-MATIC istifleyici, Avusturyalı sıhhi tesisat uzmanı HOLTER'de depo ile sevkiyat arasında 7/24 durmadan gidip geliyor. Bu arada, iş arkadaşları tamamen asıl işlerine, yani değer katan sipariş toplamaya odaklanırlar.

Detaylı bilgi için

Mükemmel Uyarı

Coca-Cola European Partners France'ın Les Pennes-Mirabeau'daki fabrikasında, Linde MH'nin Linde Safety Guard operatör destek sistemiyle mevcut güvenlik standartlarını tamamen yeni bir seviyeye çıkardı.

Detaylı bilgi için

Verimlilik Beklentileri Aşıyor

Sevkiyat lojistiğimiz iyi, ancak bu süreci nasıl daha da iyi hale getirebiliriz? Fan ve motor yedek parçalarının lider üreticisi ebm-papst'ın Almanya'nın Mulfingen tesisinde karşılaştığı zorluk buydu. Cevap: Linde MH'nin güvenilir uzmanlığını kullanarak malzeme akışı süreçlerinden birini tamamen otomatikleştirmek. Proje büyük bir başarı sağladı, öyle ki taşıma hacimleri beklentileri aştı ve gelecek için daha fazla otomasyon projesi planlamakta..

Detaylı bilgi için

Dünya Çapında Otonom

Dijital enerji ve otomasyon çözümlerinde lider bir şirket olan Schneider Electric, Linde MH'den iki otonom L-MATIC AC istifleyiciyi, İspanya'daki Sant Boi de Llobregat'taki lojistik merkezlerinin genel verimliliğini artırmak için kullanmaya başladı.

Detaylı bilgi için

Hassas Operasyon için Üretilmiş

Yanmar Compact Equipment Europe, eski üretim hattını Linde Material Handling uzmanlarıyla birlikte yüksek performanslı bir lojistik merkezine dönüştürüyor.

Detaylı bilgi için

Verimli Bir Şekilde Analiz Edildi

Almanya'nın Reinheim merkezli Grass GmbH'nin menteşe uzmanları yıllardır, zamanla yüksek adetli bir forklift filosu kullanarak depo ve üretim lojistiği görevlerini yürütüyor. Linde MH yetkiliileriyle birlikte bir filo optimizasyon analizi kullanarak, Linde MH uzmanları bu yerleşik yapı içinde inanılmaz bir gelişim potansiyeli belirlediler. Filoyu standart hale getirip, sayısını azalttılar. Bu sayede filo daha güçlü, düşük maliyetli ve enerji tasarruflu hale getirildi.

Detaylı bilgi için

Norrlands Trä'da Hassas Operasyon

Stockholm'ün yaklaşık 400 kilometre kuzeyindeki Älandsbro şehrindeki Norrlands trä isimli firmada son beş yıldır H120 dizel ağır hizmet forklifti 5 yıldır durmaksızın çalışıyor.

Detaylı bilgi için

Ateş Hattında Demir Bloklar

Demir silindirleri rüzgar türbinleri için mükemmel segmanlara dönüştürmek için ısı ve basınca ve bu kadar zorlu bir ortamda çalışabilen sağlam Linde MH'nin ağır hizmet forkliftlerine ihtiyacınız var.

Detaylı bilgi için

Uçuştan Önce Çıkar

Pilatus Flugzeugwerke AG'de Linde MH lojistik treni, üretim için malzeme tedariğinin belkemiğini oluştumaktadır. Ekipman, 30 sabit istasyonda küçük vidadan daha büyük metal parçalara kadar çeşitli uçak parçalarının yüklenmesi ve/veya boşaltılması için durur.

Detaylı bilgi için

Kısaca: Aferin!

Daha küçük lojistik filolarının da dijital çözümlerden nasıl yararlanabileceği, Reitz Group'taki uygulamadan görülebilir. Endüstriyel fan üreticisi, yakın zamanda Höxter-Albaxen tesisinde yeni Linde Truck Call uygulamasını kullanmaya başladı ve bu sayede lojistik süreçlerini kat kat daha basit hale getirmekle kalmadı, aynı zamanda çok daha ekonomik hale getirdi.

Detaylı bilgi için

Dünyanın En Doğal Yaklaşımı

Fransız metal ambalaj üreticisi Massilly, Linde robotik ekipmanının avantajlarından yararlanıyor.

Detaylı bilgi için

Çöplerin Arasında Gerçek Bir Altın Parçası

Kağıt, karton, şilteler, çantalar, plastikler, kutular ve çok daha fazlası. Bir kez kullanılıp atıldıktan sonra, hepsi Willimantic gibi bir geri dönüşüm şirketinin tesislerinde çöp yığınına dönüşüyor. Burada atıklar, geri dönüştürülebilir maddeler ve balyalar tüm sahada forkliftlerle taşınmaktadır.

Detaylı bilgi için

Formula 1 Kadar Hızlı

Renault Sport Formula 1 ekibi, dört yıldır tüm ekipmanı yüklemek ve Avrupa çapındaki yarış pistlerindeki kurulumlarına yardımcı olmak için Linde MH forkliftlerini kullanıyor.

Detaylı bilgi için

Heidelberg'de Lojistikte Yeni Bir Soluk

Heidelberger Druckmaschinen AG'de Montaj Malzeme Temini için Yeni Lojistik Konsepti.

Detaylı bilgi için

Yarış Pistinde Bile Kullanımda

Linde MH'nin Kiralık Çözümleri, Almanya'nın Hockenheim yarış pistinde bulunan Formula Student yarış eğitim okulunda uzun yıllardır hızlı ve profesyonel kurulum ve demontaj sağlamanın yanı sıra diğer lojistik görevleri de yerine getiriyor.

Detaylı bilgi için

Wolf GmbH'de Otonom Filoyla İntralojistik

2016 yılı mesajı “Değişimi kucaklama cesareti” olan Wolf GmbH'de, şirketin ilk otonom endüstriyel forkliftin satın alınmasına bundan daha uygun olamazdı.

Detaylı bilgi için