Tarayıcınız güncel değildir. İnternet sitemizi tam olarak kullanabilmek için lütfen tarayıcınızı güncelleyin.
Komatek 2024 Sizi KOMATEK 2024 Fuarı 8. Salon 808 No'lu standımıza bekliyoruz. Davetiye almak için tıklayınız.
HASEL çalışanlarıyla ofiste toplantı
HASEL'in Linde MH Takımına Katılın

HASEL'de Kariyer

Bir İşveren Olarak HASEL'i Tanıyın

HASEL, teknolojik bilgi birikimini yüksek düzeyde taahhütle birleştirir. Çalışanlarımız özel müşteri çözümleri için fikirlerini hayata geçirirken, becerilerini tam olarak kullanır, HASEL Grubunun mevcut sinerjilerini paylaşır ve bunu yaparken intralojistiğin geleceğini şekillendirir. Geçmişiniz ister mühendislik, işletme, pazarlama veya satış sonrası hizmetler olsun, HASEL'de çeşitli, heyecan verici ve değişik meslek alanlarında kariyer fırsatları bulabilirsiniz. Bizimle birlikte kariyerinize nasıl bir yol çizmek istersiniz? HASEL ile dünya çapında lider forklift, depo elleçleme ekipmanı ve sistem çözümleri üreticisi ile birlikte uygulama yoluyla dijitalleşme hakkında her şeyi öğrenecek ve Endüstri 4.0'ı ilk elden deneyimleyeceksiniz: Bir ekip oyuncusu olarak 500'den fazla meslektaşınızla çalışacaksınız. intralojistik hizmet sağlayıcıları ve çözümleri konusunda, böylece müşterilerimizin daha da rekabetçi olmasına yardımcı oluyoruz.

Kariyer Fırsatları

HASEL'de Staj

İster lisede okuyun ister üniversitede tez yazıyor olun: HASEL'de fikirleriniz her zaman talep görür. Eğer okulda öğrendiğiniz bilgileri uygulamaya koymak ve iş hayatına hazırlanmak istiyorsanız HASEL tam size göre.

Detaylı bilgi için

Meslek Lisesi Mezunları

Meslek Lisesinden mezun mu oldunuz? Mezun olduğunuz alanda kariyerinize HASEL'de başlayın. Bu sayede gerek forklift, gerekse depolama ekipmanları ve hatta intralojistiğin bütün detaylarına hakim olma şansını yakalayın.

Detaylı bilgi için

Yeni Mezunlar ve Profesyoneller

Kariyerinizde bir sonraki adımı mı planlıyorsunuz? Doğrudan HASEL İstif Makinaları'na katılın ve intralojistik sektörünün hareket halinde kalmasına yardımcı olun.

Detaylı bilgi için

Size uygun alanda doğru işi bulun

Kariyer Alanları

HASEL satış temsilcisi, müşteriyle toplantı odasında görüşürken

Satış

Satış bölümü, ürünlerimizin ve hizmetlerimizin Türkiye'de pazarlanmasından sorumludur. 14 satış noktasıyla ekip, endüstriyel ve ticari müşterilerimizi ilk temastan satışa ve daha da sonrasına kadar destekler. Lojistik ile işbirliği içinde bu bölüm, belirli müşteri siparişlerinin üretimine rehberlik eder.

HASEL Servis Teknisyeni Linde MH ekipmanına servis verirken

Servis

Müşterilerimizin en iyi performansı sergilemeye devam etmelerine yardımcı olmak için, yalnızca sizin için en uygun ürünleri değil, aynı zamanda servis ve onarımdan ekipman kiralamaya kadar kapsamlı bir hizmet paketi ve ayrıca operatörler için eğitim kursları sunuyoruz. Satış Sonrası Hizmetler departmanı, bu tekliflerin planlanmasından, yönetilmesinden ve gerçekleştirilmesinden sorumludur.

HASEL pazarlama ekibinden bir çalışan çalışma arkadaşıyla konuşurken

Pazarlama ve İletişim

Pazarlama ve İletişim bölümü şirketin sözcüsüdür. Sorumluluk alanları sadece basın bültenlerini, web sitelerini ve medya etkinliklerini değil, aynı zamanda şirket içi iletişimi de kapsar. Servis ve Satış ile birlikte Pazarlama, şirkete ve ürünlerine olan heyecanımızı dış dünyaya iletmek için pazarlama girişimlerini planlar.

HASEL çalışanları konuşurken

İnsan Kaynakları

Başarımız, hem profesyonel hem de kişisel olarak HASEL'e uygun çalışanlarımıza dayanmaktadır. Ancak, İK bölümünün görevleri işe almanın çok ötesine geçer ve oldukça çeşitlidir: Günlük işlerinde İK çalışanlarımız hem yönetime hem de çalışanlara personel, kişisel gelişim ve yardım desteği sağlar.

HASEL çalışanları denetleme yaparken

Sağlık, Emniyet ve Çevre Güvenliği

Sürdürülebilir çalışma ve yönetime büyük önem veriyoruz. SEÇ-G bölümü, gerekli çalışma, sağlık ve çevre koşullarına uyulmasını sağlar. Bu, HASEL'in sürdürülebilir lojistik, verimli ve güvenli ürün ve çözümlerin yanı sıra çalışan dostu bir çalışma ortamını garanti etmesini sağlar. SEÇ-G görevleri, yasal bilgilerin ve iş sağlığı ve güvenliği yönergelerinin hazırlanmasını ve dağıtımını içerir. Ayrıca, sorumlu şirket yönetiminde de öncülük etmek istediğimizden, SEÇ-G, HASEL'de sürdürülebilirlik yönetiminden sorumludur. Operasyonel işimizde bu amacı gerçekleştirmek için SEÇ-G yönetimimiz uluslararası kabul görmüş ve güvenilir yönetim sistemlerine göre çalışmaktadır.

HASEL

Satınalma

Stratejik olarak önemli bir bölüm olarak, HASEL Grubu'nda satınalma bölümü kritik bir öneme sahiptir. Endüstriyel ekipmanların, tedariği, özelleştirileilmesi için gereken yedek parçaların, aksesuarların, sistemlerin, bileşenlerin ve malzemelerin tedariğini kapsar. Ayrıca, bu bölüm, şirketi A'dan Z'ye işletmek için gerekli olan tüm sermaye varlıkları, malzemeleri ve hizmetleri barındırır.

HASEL çalışanları bilgisayar önünde toplanırken

Finans ve Denetleme

Finans ve Denetleme bölümü, bütçe planlamasından, üç aylık ve yıllık mali tabloların yanı sıra genel mali raporlamadan sorumludur. Ayrıca denetleme, HASEL'in maliyet etkinliğini, karlılığını ve likiditesini yönetir. Tüm şirket için etkin yönetim ve kontrolü garanti etmek için bu bölüm ayrıca yönetime tavsiye ve destek sağlar.

Müşterinin tesisinde bulunan çekiciyle birlikte bir HASEL çalışanı

Lojistik

Lojistik, tüm ürünlerin doğru yere, doğru zamanda ve doğru miktarlarda ulaşmasını sağlar. Tesislerin tutarlı bir şekilde ekipmanla donatılabilmesi ve müşteri teslim tarihlerine uyulabilmesi için Lojistik bölümü, Satış, Tedarik ve Üretim bölümleriyle yakın bir şekilde çalışarak günlük olarak güncellenen hassas üretim programlarını bir araya getirir.

Resepsiyonda görevli bir HASEL çalışanı

İdari İşler

İster uçuş rezervasyonu yapıyor, ister toplantıları koordine ediyor olsunlar, bu bölümdeki çalışanlar tüm çalışma süreçlerinin sorunsuz bir şekilde işlemesini sağlar ve bu nedenle şirketin bel kemiğini oluşturur.

Linde employees during quality inspection

Kalite

Temel olarak: Her zaman yaptığımız işte kalite odağımızı koruyoruz. Ancak söz verdiğimiz kaliteyi sunarak yüksek müşteri memnuniyetini sağlayabiliriz. Kalite bölümünün yönetimi, özel düzenlemelerimizi ve standartlarımızı tanımlar, diğer şirket bölümlerini çalışmalarında destekler ve tüm şirket genelinde bu düzenlemelere ve standartlara uyulup uyulmadığını kontrol eder. Stratejik olarak önemli bir bölüm olarak HASEL Grubunda Kalite, merkezi olarak organize edilmiştir.

HASEL çalışanları masada görüşme yaparken

Hukuk

Başarımızı korumak için Hukuk Departmanımız şirketi kapsamlı yasal tavsiyelerle desteklemektedir. HASEL'in yasal çıkarları, merkezi Hukuk Departmanı ile işbirliği içinde ele alınır.

Başvuru Süreci

Nasıl Başvurulur?

İş panomuzu incelerken kendinize uygun bir pozisyon mu buldunuz veya bize özgeçmişinizi mi göndermek istiyorsunuz? HASEL ekibinin bir parçası olmak istemenize çok memnun olduk. Eğer özel bir pozisyona başvurmak istiyorsanız yandaki bölümden açık pozisyonlarımızı inceledikten sonra ilgili açık pozisyon için gereken başvuru süreciyle ilgili bilgileri inceleyebilirsiniz. Eğer genel bir başvuru yapmak isterseniz aşağıdaki düğmeye tıklayarak açılan iletişim formu aracılığıyla bize ulaşabilir ve özgeçmişinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Açık Pozisyonlar

Şu anda listelediğimiz açık pozisyonlar içinde ilginizi çeken herhangi bir boş pozisyon bulamazsanız, genel bir başvuru da gönderebilirsiniz. Her zaman şirketi ileriye taşımamıza yardımcı olmak isteyen yeni çalışanlar arıyoruz. İlgilendiğiniz bölüm veya pozisyon ne olursa olsun bizimle paylaşın. Başvurunuzu mümkün olan en kısa sürede inceleyeceğiz ve sizinle iletişime geçeceğiz.


HASEL'de Rotasyon

Türkiye'nin Her Noktasında

HASEL, Türkiye’nin 14 noktasında eğitimli ve müşteri odaklı kadroları ile çok farklı sektörlerdeki (Genel ve ağır inşaat, madencilik, tekstil, çelik, kimya, ilaç, seramik, ağaç sanayii, otomotiv, plastik, gıda, enerji vb.) binlerce müşterimize sadece makina satışı değil, doğru yönlendirme ve satış sonrası hizmetlerinde maksimum müşteri memnuniyeti sağlamak için var gücüyle çalışmaya devam etmektedir.

Bu 14 noktada da aynı tutkuyla hizmet verebilmek için Türkiye'nin her noktasını bir dantel gibi örmemiz gerektiğinin farkındayız. Bu nedenle sadece İstanbul,i Ankara, İzmir vb. büyükşehirlerimizde değil lojistik, üretim ve diğer endüstri alanlarının olduğu bütün şehirlerimizde aktif olmamız gerektiğini biliyoruz. Bu nedenle gerek kendi iç bünyemizde çalışan veya daha sonra aramıza katılan çalışkan ve işine tutkuyla bağlı bütün profesyonelleri Türkiye çapında rotasyonlara tabii tutarak, ülke sınırları içinde değişik endüstri yaklaşımlarını tecrübe etmelerini istiyoruz. Bu da HASEL'in her zaman aktif, dinamik ve heyecanlı bir işveren için taaahhütlerinden biridir.

İletişim

HASEL'de Kariyer Hakkında Sorularınız mı Var?

Lütfen aşağıdaki formu kullanarak bizimle iletişime geçin. Belirli bir pozisyon hakkında daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa, lütfen sorunuzu ilgili kişiye yönlendirin. Mümkün olan en kısa sürede size geri döneceğiz.

Bizimle iletişime geçmek için buraya tıklayın!

Çalışan Portreleri

Genel Müdür Yardımcısı

"HASEL İstif Makinaları tüm pozisyonlardaki çalışanlarımız için kapsamlı geliştirme programları sunuyor."

Daha Fazla Oku

Satış Sonrası Hizmetler Direktör Yardımcısı

"Birinci Kalite Ürüne, Birinci Kalite Servis Hizmeti"

Daha Fazla Oku

Uzun Dönem Kiralama Müdürü

"HASEL'in bir parçası olan herkes, çok çeşitli kariyer fırsatlarıyla uzun süreler bu ailenin bir parçası olmaktan keyif duyacaktır."

Daha Fazla Oku

Servis Sorumlusu

"Sektöründe lider bir firmada çalışmak benim için büyük bir mutluluk."

Daha Fazla Oku