Tarayıcınız güncel değildir. İnternet sitemizi tam olarak kullanabilmek için lütfen tarayıcınızı güncelleyin.
Komatek 2024 Sizi KOMATEK 2024 Fuarı 8. Salon 808 No'lu standımıza bekliyoruz. Davetiye almak için tıklayınız.
Kiralık ekipmanların teslimi
İşe ve İsteğe Özel Ekipman

Kiralama

Beklenmedik Talep Artışlarına Hazırlıklı Olun!

Dönemsel bir talep artışı, yaklaşan bir etkinlik için artan taleplerle başa çıkmanız gerekiyorsa, iş gücünüzün ve ekipmanlarınızın ekstra iş yükünü güvenli bir şekilde yönetmeniz gerekecektir. HASEL İstif Makinalarının 'Kiralama Çözümleri', şirketinizle güvenilir bir ortak olarak çalışmak için 24 saat hizmetinizdedir. Türkiye'nin neresinde olursanız olun, aradığınız doğru forklift, depolama ekipmanına sahip en güncel ve en son teknolojiye sahip kiralama filomuzdan en yüksek servis kalitesini elde edeceksiniz.

Size uygun esnek çözümler

HASEL İstif Makinaları'nın 'Kiralama Çözümleri' sadece acil olarak ihtiyacınız olan forklift ve depo ekipmanlarının size hızlı teslimatını içermez. Aynı zamanda size artan sipariş taleplerinizle başa çıkmak için gereken tüm intralojistik süreçleri için tavsiye ve rehberlik sağlayarak, siparişinizin öncesinde ve sonrasında sizlere esnek bir şekilde hizmet verilmesinide içerir. Bu sayede şirketler, bu çok yoğun dönemlerinde kendilerine yardımcı olmak için sunmuş olduğumuz esnek çözümlerimizden yararlanabilirler.

Taleplerinize esnek yaklaşımımız, son dakika değişikliklerine ve öngörülemeyen durumları planlarınızda bir kriz yartamayacak şekilde ve uygun maliyetli bir şekilde tepki vermenizi sağlar. HASEL İstif Makinaları'nın bulunduğu her yerde, yerel müşterilerin gereksinimlerine uyacak şekilde uyarlanmış özel kiralama filolarına bir tık kadar uzakta olduğunudan emin olabilirsiniz.

Yaklaşımımız, küresel standartları yerel ihtiyaçlara uygun olarak yapılan düzenlemelerle birleştirir. Sonuç, bir günden beş yıla kadar değişen esnek kiralama seçenekleri şeklinde en ideal çözümdür. Dahası, HASEL İstif Makinaları'nın kiralama çözümleri, Linde MH ekipmalarının gücünü ve teknolojisini tecrübe etmenin basit ve pratik bir yolunu sunar.

Kiralık ekipmanlar için tavsiyeler

Kalite ve Performans

Ne kadar çok taşıyacak malzemeniz varsa, şirketinizin çalışma koşulları göz önünde bulundurularak özelleştirilmiş güvenilir bir teknolojiye o kadar çok ihtiyacınız vardır. HASEL İstif Makinalarının kiralama filosundaki akülü, dizel, LPG, CNG forkliftler ve diğer depolama ekipmanların hepsi son teknolojinin birer parçalarıdır. HASEL İstif Makinalarının kalifiye servis teknisyenleri, kiralama filosundaki ekipmanları düzenli olarak kontrol eder, ekipmanların bakımını yapar ve en yüksek kalite standartlarına uygun olduklarından emin olur.

HASEL İstif Makinaları tüm süreci müşteriye özel, kolay ve anlaşılır bir hale getirir; bu da yardımın hızlı bir şekilde, kısa dönem kapasite dalgalanmalarını yönetmek için ideal olarak ulaşılabilir olmasını sağlar. Teklif edilen geniş HASEL İstif Makinaları'nın kiralama filosunun çeşitliliği, şirketlere hemen her türlü intralojistik gereksinimine anında yanıt verme ve operasyonların sorunsuz bir şekilde yürütmesini sağlama şansı verir.

Formula Yarışı sırasında kullanılan kiralık ekipmanlar

HASEL'in Kanıtlanmış Kiralama Çözümleri

Forkliftler ve depolama ekipmanlarının yanı sıra HASEL İstif Makinaları'nın 'Kiralama Çözümleri', konteyner istifleyiciler, özel ekipmanlar, çalışma platformları ve aksesuarlar dahil olmak üzere geçici olarak kullanmanız gerektiğinde diğer özel ekipmanlara erişiminizi sağlar. Bu çeşitlilik, şirketlerin saat gibi çalışan kendi filolarını bir araya getirmelerini sağlar.

HASEL İstif Makinaları, kiralama sorgunuzu yaptığınız andan itibaren, ihtiyacınıza göre düzenlenmiş kiralama süreniz boyunca, kiralık ekipmanlarınızı iade edene kadar, yolun her adımında size yardım ve rehberlik sağlayacaktır. HASEL İstif Makinaları, gereksinimlerinize uygun mükemmel kiralama çözümünü size sunmadan önce, sunum sırasında ve kiralama çözümü sunulduktan sonra güvenebileceğiniz bir ortaktır.

Kiralama Öncesinde

Geniş Hizmet Ağı: Tüm Türkiye’de 14 noktamızla size ve işinize bir telefon kadar yakınız. Uzman kadromuz hızlı ve doğru şekilde ihtiyacınızı değerlendirecek ve size en uygun çözümü sunacağından emin olabilirsiniz.

Anında Çözüm: Hizmetimizden en hızlı şekilde faydalanmanız için uzman kadromuz ihtiyacınızı hemen belirleyecek ve HASEL İstif Makinaları'nın geniş hizmet ağının ayrıcalıklarını size sunacaktır.

Sektör Tecrübesi: HASEL İstif Makinalarının kiralama ekibi en son teknoloji konusunda bilgi sahibi olup, profesyonel yardım ve en iyi kiralama çözümünü sağlamak için belirli sektör gereksinimlerine aşinadır.

Ulaşılabilirlik: Kiralama merkezimizde bulunan ekipmanlarımızı kiralamaya yönelik talepler için her zaman hazırda bulundurmaktayız. Her türlü talebe uygun farklı model yıllarında zengin bir makine parkına sahibiz.

Esneklik: Bir günden başlayarak esnek kiralama süresi opsiyonları ile ekipmanlarımızı kiralayabilirsiniz.

Kiralama Sırasında

Hızlı Hizmet: Gerekirse, ihtiyacınız olan ekipman siparişinizin alınmasından sonraki 24 saat içinde hazır olabilir. HASEL İstif Makinaları, kiralık ekipmanların doğru zamanda hızlı bir şekilde teslim edilmesini sağlayarak hızlı, rahat ve kolay bir deneyim sunar ve size ekstra zorluklar yaratmaz.

Güvenilirlik: Kiralık ekipmanlarımızın bakımı, kalifiye HASEL İstif Makinaları'nın servis mühendisleri tarafından eksiksiz olarak yapılmakta ve ekipmanların teslimattan önce kapsamlı bir denetimden geçirilmektedir. Bu, Linde MH marka kiralık ekipmanlarının her zaman yüksek Linde MH standartlarının yanı sıra yasal ve güvenlikle ilgili gerekliliklerini de karşılamasını sağlar.

Uyumluluk: HASEL İstif Makinaları Kiralama Çözümleri size ihtiyaç duyabileceğiniz kadar esneklik sunar. Örneğin, kiralama sırasında başvurunuzun değiştirilmesi gerekiyorsa, yeni gereksinimlerinize uyacak şekilde başka bir ekipman teslim ederi veya kiralama süresini uzun bürokratik işlemler olmadan kısaltır veya uzatırız.

Destek: Kiralama sırasında acil yardıma veya ek ekipmana ihtiyacınız olursa HASEL İstif Makinaları kiralama hizmet ekibi size yardımcı olmak için her zaman yanınızda olacaktır.

Kiralama Sonrasında

Güvence: HASEL İstif Makinaları'nın kiralama filosu, uygun fiyatlarla son teknoloji ile birlikte gelir. Bu, kiralama sona erdikten sonra bile beklenmedik sürprizlerden kaçınmanızı sağlar.

Şeffaflık: Sözleşme ve faturalama süreçlerini en aza indirerek, hızlı, kolay ve şeffaf hale getirdik. Bu sayede ihtiyacınıza hızlı bir şekilde cevap verebilmekteyiz.

Memnuniyet: Hizmet kalitemizi geliştirmemizin en iyi yolu sizlerin görüşlerinizi ve tavsiyelerinizi dinlemektir. Bu sebeple bizden hizmet aldıktan sonra çağrı merkezimizin memnuniyet konusunda yaptığı anketlere zaman ayırır ve görüşlerinizi bizimle paylaşırsanız çok memnun oluruz.

İlk Bakışta HASEL'in Kiralama Çözümlerinin avantajları:

  • Çeşitlilik : Türkiye çapında 1.000'den fazla ekipmanla en büyük kiralama filosu

  • Kapsama: Türkiye'nin 14 noktasındaki merkezimizle kapsamlı kiralama hizmeti ağı

  • Yerinde Seçim: Sizin konumunuza en yakın HASEL noktasından kiralama filosu

  • Esneklik : Bir gün ile beş yıl arasında bir kiralama süresi seçme özgürlüğü.

  • Teslimat : HASEL İstif Makinaları tarafından talep üzerine sağlanan kiralık ekipmanlar için teslimat ve tahsilat hizmeti.

  • Servis Desteği: İhtiyacınız olduğunda ve nerede olursa olsun HASEL İstif Makinaları'nın tecrübeli ve kalifiye servis ekibinden destek

  • Aksesuarlar : Çok çeşitli donanımlar, aküler ve şarj cihazları

  • Destek : Operatör için eğitim olanakları

  • Satın Almak için Kiralama : Bir ekipmanı satın almadan önce kiralamayı denemenin basit bir yolu


Size Uygun Kiralık Ekipmanı Bulun

HASEL'in Türkiye'nin 14 noktasındaki geniş hizmet ağı ve 1.000'nin üzerindeki Linde MH forklift ve depolama ekipmanlarından size uygun bir seçenek bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. Size uygun kiralik ekipmanı bulmak için bizimle iletişime geçin.