Tarayıcınız güncel değildir. İnternet sitemizi tam olarak kullanabilmek için lütfen tarayıcınızı güncelleyin.
Komatek 2024 Sizi KOMATEK 2024 Fuarı 8. Salon 808 No'lu standımıza bekliyoruz. Davetiye almak için tıklayınız.
Kahl am Main orijinal yedek parça deposu
24 Saatte, Türkiye’nin Her Yerine.

Orijinal Yedek Parça

HASEL, Türkiye’nin her köşesine sağladığı yedek parça servisiyle ekipmanlarınızın yedek parça ihtiyacı nedeniyle yaşadığı planlı/plansız bakım duruşlarını minimize ederek, mümkün olan en kısa sürede sahaya olmaları gerektiği yere; zorlu görevlerinin başına döndürür.

HASEL, Türkiye’nin 14 noktasındaki Bölge ve Şube Müdürlükleri aracılığıyla, ihtiyacınıza uygun orijinal yedek parça ihtiyaçlarınızın size ulaşması için kesintisiz çalışmaktadır.

OEM’ler ekipmanlarının maksimum performans göstermesi için ürettiği orijinal yedek parçalarının kalitesi sayesinde ekipmanlarınız 7/24 size taahhüt ettiği görevleri yerine getirebilmektedir. Buna karşın, maliyetleri düşürmek amacıyla Linde MH ekipmanınızda kullanabileceğiniz yan sanayii parçalar performans sorunlarına neden olabileceği gibi ekipmanın operasyon verimliliğini de riske atabilir veya doğrudan işletme maliyetleri üzerinde negatif etkisi olabilir.

Bu nedenle ekipmanınızın maksimum performansı gösterebilmesi için orijinal yedek parça kullanması gerekmektedir. HASEL, sağladığı yedek parça servisiyle ekipmanınızın 7/24 size taahhüt ettiği görevleri yerine getirmesi için kesintisiz çalışmaktadır.

Bulunabilirlik

Linde MH orijinal yedek parçaları HASEL İstif Makinaları deposunda müşteri için paketlenir

Ekipmanınız Çalışmaya Hazır!

Filonuzda tek bir ekipmanın bile çalışmaması şirketinizin intralojistik operasyonlarında büyük aksamalara neden olabileceğinin farkındayız. Bu nedenle HASEL, güçlü ve güvenilir bir yedek parça servisi ağına sahip olmanın önemine vakıftır. HASEL'in Türkiye’nin dört bir yanına gezici servis veren uzman ve müşteri odaklı kadrosu, servis araçlarında ekipmanlara çalışma sahasında her zaman aktif tutmaya yetecek orijinal yedek parçayı bulundurmaktadır.

Hızlı Destek için Yüksek Parça Bulunabilirliği

HASEL, Türkiye’nin her noktasına 10.000'den fazla yedek parçayı aynı gün içinde sevkiyata hazırlayıp, gönderme kapasitesine sahiptir. Bölge depomuzda mevcut olmayan yedek parçalar, Türkiye'deki diğer depolarımızdan araştırılmakta olup, talebi veren depoya veya müşterimizin istediği adrese hızlı bir şekilde gönderilmektedir. Yurtiçi depolarında mevcut olmayan parçalar ise Linde MH'nin merkezi deposundan acil sipariş edilmektedir. HASEL, ekipmanın üretimden kalkmasından sonra 10 yıl daha ilgili ekipmanın orijinal yedek parça desteğini vermeye devam etmektedir. Bu nedenle daha eski Linde ekipmanı olan müşterilerimizin orijinal yedek parçalarını nasıl temin edebilecekleri konusunda endişe etmelerine gerek yoktur. HASEL, Linde MH ekipmanlarının bütün orijinal yedek parça ihtiyaçları karşılayabilmektedir.

Dağıtım

14 Noktamızdan Türkiye’nin Her Yerine.

Linde MH ekipmanı kullanan müşterilerimiz, HASEL'inTürkiye’nin her noktasına sağlayabileceği, doğru, güvenilir ve hızlı orijinal yedek parça tedariğine güvenebilir. HASEL'in İstanbul’da yer alan Ana Yedek Parça Deposu ve 14 noktasındaki yedek parça depoları dâhil olmak üzere, Türkiye’nin dört bir tarafına orijinal yedek parça sağlayabilmek için kesintisiz bir lojistik ağı hizmeti vermektedir. HASEL bu sayede siz müşterilerimize ve operasyonlarına herkesten daha yakın ve kapsamlı, kaliteli hizmet vermektedir.

HASEL İstif Makinaları Orijinal Yedek Parça Türkiye Dağıtım Ağı

Kalite

Linde MH yedek parçaları sevkiyata hazırlanırken

Sadece Linde MH Orijinal Yedek Parçaları Linde MH Performansını Garanti Eder

Yedek parçaların sadece mümkün olan en kısa sürede müşteriye gönderilmesi yetmez, aynı zamanda kullanıldığı ekipmanda istenilen kaliteyi ve performansı da göstermesi gerekir. Orijinal Linde yedek parçaları, üretimi sırasında üzerinde hassasiyetle durulan dayanıklılık, güvenilirlik ve performans standartlarına kesinlikle uyacak şekilde üretilmektedir.

Buna ek olarak, bazı zamanlarda hızlı çözüm olarak kullanılan yan sanayii parçaların kullanılması sonucunda ekipmanlarınızda çok ciddi güvenlik ve performans problemlerine yola açabilmektedir.

Güvenlik, hızlı montaj ve uzun hizmet süresi orijinal yedek parçaları ucuz kopyalarından ayıran en büyük özelliklerdir. Bir ekipmanın uzun hizmet süresini göz önüne aldığınızda orijinal yedek parçaların sağladığı faydaları net şekilde tecrübe edebilirsiniz. Bunlar: daha uzun servis aralıkları ve yedek parçalardan kaynaklanan hiçbir sorunun olmamasıdır. Orijinal yedek parça kullanımı, ekipmanlarınızın maksimum seviyede sahada hazır ve çalışır durumda olmasını sağlar ve orijinal olmayan yedek parça kullanan ekipmanlara göre toplam sahip Olma Maliyetinizi minimize eder.

Küçük Detaylar, Büyük Fark Yaratır

Teknoloji harikası Linde MH ekipmanlarınız parmaklarınızın ucundaki kumanda kollarıyla neredeyse milimetrik hassasiyetle kontrol edilmektedir.

Orijinal Linde MH yağ filtreleri ise ekipmanınızın içinde çalışan sıvılarda oluşabilecek çapak veya kirleticileri toplayarak pompa, servo valfleri korur ve temiz tutar. Orijinal Linde MH yedek parçalarındaki eşsiz detaylar, ekipmanlarınızın maksimum performans ile çalışmasını sağlar. Aşağıdaki sayfalarda bunun daha fazla örneklerini inceleyebilirsiniz.

Yedek Parça Grupları

Kumanda Kolları

Orijinal Linde MH Kumanda Kolları, Linde MH ekipmanlarınızın operasyonunda mükemmel hassasiyet, konfor ve güvenlik sunar.

Detaylı bilgi için

Yağ Filtreleri

Orijinal Linde MH Yağ Filtreleri, ekipmanınızın motor ve hidrolik sistemlerinin kusursuz bir şekilde çalışmasını sağlar.

Detaylı bilgi için

Forklift Çatalı ve Forklift Ataşmanı

Orijinal Linde MH Çatalları daha uzun servis ömrü, daha yüksek nominal yük ve maksimum dayanıklılık sağlar.

Detaylı bilgi için

Elektronik Kontrol Üniteleri

Orijinal Linde MH Elektronik Kontrol Üniteleri ekipmanlarınızın güvenli ve hassas çalışmasını garanti eder.

Detaylı bilgi için

Forklift Asansör Zincirleri

Orijinal Linde MH Forklift Asansör Zincirleri üstün nitelikli tasarımı sayesinde emniyetli ve aşınmalara karşı dayanıklıdır.

Detaylı bilgi için

Forklift Yedek Parça

Forkliftler birçok endüstriyel faaliyette kullanılan en önemli araçların başında gelir. Yükleri kaldırmak, taşımak ve yerleştirmek için kullanılırken, aynı zamanda işletmelerin iş akışını hızlandırır ve üretkenliği artırır. Operasyonlar sırasında istif makinelerinin işleyişinde aksamalar meydana gelebilir ve bu durumlarda forklift yedek parçaları gerekebilir.

Forklift yedek parçaları, istif makinesinin düzgün bir şekilde çalışması için gereklidir ve mevcut parçaların aşınması veya hasar görmesi durumunda değiştirilir. Bu parçalar, forkliftin birçok farklı bölümü için gereklidir, örneğin lastikler, frenler, hidrolik pompalar, motor, transmisyon, aks, direksiyon, çekiş kabloları, rulmanlar ve kayışlar gibi parçalar bulunur. Forkliftler, sürekli olarak yük kaldırma, yük taşıma ve yük indirme işlemlerine maruz kaldıklarından, yıpranmış veya hasar almış olan kısımlarının değiştirilmesi gerekebilir. Bu nedenle, yedek parçaların doğru seçilip yerleştirilmesi, forkliftin güvenliğini ve performansını artırır.

Forklift yedek parçaları genellikle işletmelerin özel ihtiyaçlarına göre seçilir. İşletmeler, forkliftlerinin marka, model, yıl ve özelliklerine göre seçimlerini yaparlar. Doğru parça seçimi, forkliftin daha uzun ömürlü olmasını sağlar ve işletmenin maliyetlerini düşürür.

Sonuç olarak, forklift yedek parçaları, forkliftlerin düzgün bir şekilde çalışması için gerekli olan parçalardır ve doğru seçim, işletmelerin üretkenliğini artırmaya yardımcı olarak forkliftlerin daha uzun ömürlü olmasını sağlar.

Forklift yedek parçaları genellikle üreticiler tarafından sağlanır. HASEL olarak, 30 yılı aşkın süredir, tüm ekipmanlarınız için ihtiyaç duyulan her türlü yedek parçayı eksiksiz olarak sizlere sunmaktayız.