Tarayıcınız güncel değildir. İnternet sitemizi tam olarak kullanabilmek için lütfen tarayıcınızı güncelleyin.
Linde MH
Hassasiyet ve Performans için Elektrikli Forklift

Elektrikli Forklift

Esnek, Konforlu ve Uygun Maliyetli

Linde MH 1000 ile 8000 kilogram arasında değişen yükler ve endüstri ve ticaret dünyasındaki neredeyse her tür uygulama için geniş bir yelpazede yer alan elektrikli forklift modellerini sunar. Bu makineler, bir araya geldiklerinde yüksek istifleme performansı sağlayan hassasiyetleri ve çeviklikleri sayesinde gerçekten ışıl ışıl parlarlar.

Yükleri hızlı bir şekilde taşıyabilmek için, Linde hassas çekiş ve son derece hassas yönlendirme özelliklerine sahip, güçlü bir çekiş teknolojisi geliştirmiştir. Tüm Linde elektrikli forklift yelpazesinde iki bağımsız çekiş motoruna sahip, bakım gerektirmeyen bir kompakt aks bulunur, böylece çift pedal kontrolü ile makinenin son milimetreye kadar doğru bir şekilde manevra yapması sağlanır.

Linde elektrikli forklift modelleri hem operatör konforu hem de uygun maliyet sağlar ve bütün bunları Linde’nin en iyi tanınan özelliği olan güvenlik konsepti ile birlikte sunar. Diğer tüm özelliklere ek olarak, operatör için hazırlanan sağlam bir koruyucu bölme ve yükleri istiflerken daha fazla güvenlik sağlayan, isteğe bağlı olarak sunulan Linde Safety Pilot operatör destek sistemi de dahildir.

Tüm Gözler Üzerinde: Kompakt Aks

Linde MH’nin kompakt akslı iki adet güçlü, bakım gerektirmeyen üç fazlı çekiş motorları ve Linde standardı olan çift pedal kontrolü, bakım gerektirmeyen yağ banyolu disk frenleri ve bir hidrolik kaldırma motorunu bir araya getirir. Toz ve kir girişine karşı tamamen koruma içine alınan bu ünite hidrolik direksiyonu ve ekonomik, güvenli, hassas ve tamamen düzgün bir yük istifleme işlemini takviye eder.

Aksın her iki tarafında bulunan iki motor da yüksek performanslı Linde AC teknolojisini temel alır. Yüklerin taşınmasında olağanüstü hassasiyet sağlamanın yanında, kompakt aks aynı zamanda olağanüstü enerji verimliliği sağlar. Bunun nedeni doğrudan kendisine entegre edilen akıllı performans unsurlarıdır, yani kablo uzunluğunun kısa olması ve elektronik aktarım noktalarının minimum sayıda olmasıdır.

Bir Linde elektrikli forklift aksı

Verimli Bir Şekilde Yönetilen Enerji

Linde elektrikli forkliftlerde makinelerin akülerinden en uygun sürüş performansını ve uzun sürekli dayanıklılık özelliklerini elde edebilmelerini sağlayan akıllı bir enerji yönetim sistemi bulunur. Bu sistemde hassas bir elektrikli forklift aküsü şarj göstergesi, akü sıcaklığı izleme özelliği ve hızlı şarj prosedürü bulunur.Her bir Linde aükü forklifti yük istifleme ve çekişin kontrolü için kullanılan elektronik modüller kolayca erişilebilir olacak, yani kolaylıkla servis yapılabilecek şekilde tasarlanmıştır.

Yorucu Olmayan Çalışma İçin Ergonomi

Linde MH elektrikli forklift modelleri - ayak bölmesinin geniş olması ve ayarlanabilir koltukların çok ötesine geçecek şekilde - yorucu olmayan bir çalışma için ergonomi dikkate alınarak tasarlanmıştır. Örneğin, yük istifleme için kontrol kumanda kolları elektrikli modellerin kol desteklerinde bulunur, böylece bel üzerinde çok az gerginlik oluşturarak, sadece parmak uçları ile çalıştırılabilmeleri sağlanır.

İsteğe bağlı olarak, forklift modellerinde geri hareket sırasında omurga üzerindeki yükü azaltan döner operatör çalışma istasyonları bulunabilir, çift pedallı kontrol ise operatörün hareket yönünü değiştirmek için ayaklarını kaldırması gerekmediği anlamına gelir, kabin ise darbelere ve titreşimlere karşı özel olarak yalıtılmıştır.

Odak Altında: Aktif ve Pasif Güvenlik

Linde MH elektrikli forklift modelleri operatör ve çevresi için en uygun güvenlik düşünülerek tasarlanmıştır. İsteğe bağlı Linde Safety Pilot gibi operatör destek sistemleri operatörü aşırı yükleme veya mevcut yük için tehlikeli derecede yüksek yürüyüş hızları konusunda uyarır.

Özel olarak koruma içine alınmış kaldırma asansörüne bağlı olarak çepeçevre görüş alanı forkliftlerin daha güvenli olmasını sağlar: bu çerçeve, kabin tavanı ile çerçeve arasında sağlam bir bağlantıdan oluşan, operatörü düşen yüklere karşı koruyan, benzersiz şekilde yapılandırılmış bir koruma alanıdır.

Elektrikli Forklift Teknolojisini İleri Taşımak

İntralojistik sektöründe, orta vadedeki eğilim elektrikli çekiş sistemlerine sahip forkliftlere yönelmektedir. Sonuç olarak, Linde MH bu sınıfı her alanda yenilikçi teknolojileri kullanarak daha da ileri taşımaktadır. Bu duruma, akü teknolojisi, çekiş motorların enerji verimliliği ve şarj döngüleri de dahildir.

Ancak, ergonomi, aktif ve pasif güvenlik ve sürdürülebilir malzeme seçimi gibi konular da, tıpkı ağa bağlı filo yönetimi ve otonom lojistik makineleri gibi geleceğe ait konular gibi Linde MH mühendislerinin tasarımlarının odağında yer almaktadır.

5 Kat Daha Verimli

Daha Etkili

Linde MH elektrikli forkliftleri kompakt aksları ve operatörün parmak uçlarındaki bir kumanda koluyla kontrol edilen kaldırma asansörü sayesinde hassas, etkili ve güçlüdür.

Daha Güvenli

Operatör için özel olarak tasarlanan kapalı koruma alanı, optimize edilen görüş alanı ve elektronik operatör destek sistemleri gibi özelliklerin tümü elektrikli forkliftlerin güvenli çalışma ortamları olmasını sağlar.

Daha Uygun Maliyetli

Tüm elektrikli forkliftler akıllı enerji yönetimi ile kontrol edilir, böylece en uygun akü kullanımı ve yüksek kullanılabilirlik seviyeleri elde edilir.

Daha Sağlam

Bakım gerektirmeyen üç fazlı motorları ve disk frenleri ile, kompakt aks sızdırmazlığı sağlanmış - dolayısıyla korunmuş - bir ünite elde edilmesini sağlar.

Daha Konforlu

Linde MH elektrikli forkliftleri, ayarlanabilir süspansiyonlu koltuklar ve ergonomik olarak tasarlanmış kontrol yerleşimi ile olağanüstü derecede rahat bir çalışma ortamı sağlar.

Her Uygulamaya Özel Elektrikli Forkliftler

Linde MH elektrikli forkliftlerden herbiri müşterinin ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir: Standart donanıma ek olarak, her bir model isteğe bağlı ek özelliklerle teslim edilir. Buna farklı çatal varyantları, operatör destek sistemleri, özel soğuk depolama varyantları ve ataşmanı çalıştırmak için kullanılabilen yardımcı hidrolik sistemleri de dahildir. Yük arkalıkları, güneşlikler ve Linde MH BlueSpot uyarı lambasının yanında harici LED çalışma ışıkları da özel donanım seçenekleri arasındadır.

Yüksek Performans İçin Elektrikli Forklift Çeşitleri

E10

Linde MH E10 elektrikli forklift: manevra özellikleri ve en dar alanlarda bile istifleme, sipariş toplama, yükleme ve indirme gibi uygulama seçenekleri.

Detaylı bilgi için

E12 - E20 EVO

Çevik, Güçlü, Uygun Maliyetli: Linde E12 – E20 EVO elektrikli forklift modelleri, en dar alanlarda bile güvenilir ve verimli bir şekilde çalışır.

Detaylı bilgi için

E16 - E20 EVO

Dengeli, Çevik, Uygun Maliyetli: Linde E16 – E20 EVO elektrikli forklift kısıtlı depo alanlarında bile yüksek performans ve verimlilikle çalışır.

Detaylı bilgi için

E20 - E35

Linde E20 – E35 akülü forklift modelleri, depolarda yüksek taşıma kapasitesi sağlayan olağanüstü çeviklik ve ergonomiye sahiptir.

Detaylı bilgi için

E35 - E50

Uyarlanabilir, Uygun Maliyetli, Güvenli: Linde E35 – E50 elektrikli forklift modelleri esnekliği ve verimliliği bir araya getirir.

Detaylı bilgi için

E60 - E80

Linde E60 - E80 elektrikli forkliftler; güçlü, güvenli ve uygun maliyetli. Akülü forkliftler, düşük maliyetlerle yüksek performans sunar.

Detaylı bilgi için

X20 - X35

Linde MH’nin X20 – X35 akülü forklift modelleri, performans kaybetmeden içten yanmalı motorlu forkliftlerin yerini alabilen elektrikli forkliftlerdir.

Detaylı bilgi için

E100 - E180

Linde MH'nin E100 - E180 elektrikli forkliftleri, sınıflarının en güçlüleridir.

Detaylı bilgi için