Yükleniyor...
Tarayıcınız güncel değildir. İnternet sitemizi tam olarak kullanabilmek için lütfen tarayıcınızı güncelleyin.
Depoda LED spot ışıklı yüklü Linde MH forklift
Daha Fazla Güvenlik, Verimlilik ve Konfor İçin.

Modifikasyon ve Aksesuarlar

77 standart seri ve 382 model ile Linde MH, her intralojistik operasyonunuz için doğru çözüme sahiptir. Bununla birlikte yeni güvenlik düzenlemeleri, değiştirilmiş intralojistik süreçleri veya ekipmanları günlük olarak çalıştıran operatörlerin konfor gereksinimleri sebebiyle forkliftler ve depolama ekipmanları için ekipman gereksinimleri zaman içinde değişebilmektedir. Çoğu durumda basit bir modifikasyon, bir forklifti yeni gereksinimlere uyarlamaya veya en son teknolojiye yükseltmeye yardımcı olur. Ayrıca tüm filonuzun ekipman özelliklerini standartlaştırabilirsiniz. Linde MH; güvenlik, verimlilik ve konfor alanları için gerekli modifikasyon çözümleri ve aksesuarları sağlar. Bunlar arasında yenilikçi destek sistemi Linde Safety Guard, Linde BlueSpot™ , çalışma saatlerinin otomatik olarak kaydedilmesi ve iletilmesi için bileşenler ve akıllı telefonlar için yazılımlar bulunur.

Güvenlik

İş yerinde güvenlik söz konusu olduğunda tavize yer yoktur. Bu nedenle Linde MH, görsel uyarı sinyalinden operatör destek sistemine kadar uzanan ve tesisteki operatörler ve yayalar için güvenliği arttıran iyileştirme çözümleri sunar. Bunun örnekleri arasında potansiyel tehlikeler için Linde Safety Guard, yaklaşan araçların daha iyi görünürlüğü için Linde BlueSpot™ ve Linde Speed Assist operatör yardım sistemi bulunur.

Linde Motion Detection

Linde Motion Detection forkliftin arkasındaki hareketleri algılayarak operatörü uyaran ve böylece kazaların önüne geçen bir operatör yardımcı sistemidir.

Detaylı bilgi için

Linde Safety Guard

Endüstriyel ekipmanların kullanıldığı tesislerde, insan ve ekipman arasında karmaşık bir etkileşim vardır. Linde Safety Guard hem ekipman operatörleri hem de ekipmanın yakınındaki yayalar için güvenliği arttıran yenilikçi bir operatör destek sistemidir.

Detaylı bilgi için

Linde TruckSpot

Dar koridorlar, kısıtlı görüş alanına sahip kavşaklar ve kafa karıştıran alanlar genellikle yayaların geriye hareket eden bir ekipmanı zamanında görmesini zorlaştırır. Bir çevre uyarı sistemi çözümü olan Linde TruckSpot’ta ekipmanın yaklaştığını bildirmek için zemine bir uyarı sinyali yansıtır.

Detaylı bilgi için

Linde VertiLight ve Linde LED Şeritleri

Endüstriyel ekipmanlarla çalışırken her zaman doğru miktarda ışığa sahip olmak güvenlik ve verimlilik açısından çok önemlidir. Linde VertiLight ve Linde LED Şeritleri ile, Linde MH, iki yenilikçi aydınlatma konsepti sunmaktadır.

Detaylı bilgi için

Linde Speed Assist ile İç ve Dış Mekanda Ayrı Hızlar

Forkliftin hızlı bir şekilde çalıştırılması daha yüksek verimlilik anlamına gelebilir ancak bu güvenlik pahasına olmamalıdır. Genellikle, forklift operatörleri aşırı hızlarının farkında bile olmaz. Linde MH tarafından geliştirilen Linde Speed Assist, depo ve üretim koridorlarına girişte otomatik olarak hızlarını düşürerek operatörleri destekler; başka bir deyişle, uyarlanmış hız, kazaları önlemeye her yerde yardımcı olur. Modern sensörlerinin menzili, hassasiyeti ve tepki süresi, çevreye ve müşteri gereksinimlerine uyacak şekilde ayrı ayrı uyarlanabilir. Bu, dış alanlarda, örneğin köprü altında hareket ederken forkliftin yanlışlıkla fren yapmamasını sağlar. Linde Speed Assist’in kurulumu çok kolay olup, iç mekânlarda güvenliği arttırır ve forkliftin dış mekânlarda alışılagelmiş yüksek verimlilik seviyelerini korur.

Meyer Werft’te Linde Speed Assist hakkında video

Verimlilik

Linde MH Filo Yönetim Sistemi olan Linde Connect tarafından sağlanan çözüm yelpazesi: forklift ve depolama ekipmanlarını akıllı bir filoya dönüştürebilirsiniz. Linde Connect, verimli ve güvenli çalışmayı kesin hale getirmek için ekipmanlarınızı birbirine bağlar ve bilgi sağlar. Böylelikle ekipman kullanımına veya servis durumuna genel bir bakış elde ederek,ekipmanlar üzerinde maksimum kontrol sahibi olursunuz. Gerektiğinde Linde MH, mevcut ve üçüncü tarafların ekipmanları için iyileştirme çözümleri olarak seçilen Linde Connect'in farklı modülleri tedarik edebilmektedir.

Dijital Kayıt Defteri

Linde Connect'in Hasar Tespit Modülü olan connect: dt, bir ekipmanın kullanımından her zaman haberdar olmanızı sağlar. Nadiren mi kullanılıyor veya kullanım amacını çoktan aştı mı? Servis süresi geldi mi? Çalışma saatleri hakkında kesin bilgi, servis aralıklarının daha etkili bir şekilde planlanmasını, kapasitenin optimize edilmesini ve darboğazların önlenmesini sağlar. Ayrıca çalışma saatlerinin manuel olarak kaydedilmesi ihtiyacını ortadan kaldırır.

Detaylı bilgi için

Otomatik Arıza Raporu

Linde Connect'in Hasar Tespit Modülü olan connect:dt, ekipmanınızda oluşan hata kodlarını Ekipmanın elektronik kontrol ünitesinden alıp, iletir ve problemin derhal tanımlanmasını sağlar ve ekipman arızalarının büyük hasarlara dönüşmeden önler. Anlaşılır, açık bir arıza raporu e-posta ile, ekipmanlarınızın durumu hakkında sizi bilgilendirir. Tercih edildiğinde sistem, probleminiz hakkında HASEL İstif Makinaları müşteri hizmetlerini otomatik olarak bilgilendirebilir. connect:dt ile filonuz her zaman gözünüzün önünde, kullanıma hazır.

Detaylı bilgi için

Anahtar Yerine RFID Kod veya Tuş Takımı

Linde Connect'in Erişim Kontrol Modülü olan connect: ac, belirli bir zamanda belirli bir ekipmanın hangi operatörün çalıştırdığını her zaman bilmenizi sağlar. Ayrıca, operatör yetkilerini yönetebilir ve ekipmanları PIN veya RFID aracılığıyla kullanılması sağlayarak, izinsiz kullanım ve anahtar kaybolması nedeniyle verimlilik düşüşlerine bir son verebilirsiniz.

Detaylı bilgi için

Ekipman Performans Analizi

Linde Connect'in Kullanım Analiz Modülü olan connect:an, filonuzdaki her ekipman için kullanım, boşta kalma ve servis sürelerinin yanı sıra asansör kaldırma, indirme ve hareket faaliyetlerinin yüzdesini gösterir. Kaydedilen veriler, gerçek filo performansını ve araçların kullanımında ve işletilmesinde iyileştirme için potansiyel alanları belirlemenizi sağlar.

Detaylı bilgi için

Konfor

Forklift operatörleri her gün araçlarında uzun saatler harcamaktadır. Bu nedenle onların çalışma koşullarını iyileştirmeyi ve onlara en uygun hale getirmenin önemini artırıyor. Bu çalışmalar operatörlerin verimli çalışmasına ve maksimum konfora katkıda bulunmaktadır. Çok sayıda aksesuar, gerektiğinde özel gereksinimlere uyacak şekilde modern Linde MH operatör kabinlerinin özelleştirilmesini sağlar. Örneğin Linde MH, operatörlerin konforu için özel takviyeli koltuklar ve mobil ekipmanları için geliştirilmiş özel tutucular üretmektedir. Bu sayede ekipman ile operatörün maksimum uyumu sağlanarak daha verimli ve daha konforlu çalışma ortamı sağlanmaktadır.

Linde MH Kumanda Kolları için ahşap sap

Ahşap Saplı Kumanda Kolu

Linde MH'nin ahşap saplı kumanda kolları, operatörün çalışma ortamını geliştirmek ve kişiselleştirmek için şık bir yoldur. Ahşap saplar, ileri ve geri yönde ve 4 yöne çalışan kumanda kolları için kullanılabilmektedir. Sert ağaçtan yapılan kumanda kolu sapları, standart plastik saplara oranla bir çok sayıda avantaja sahiptir. Hoş görüntüsünün yanı sıra, kirlenmeye karşı daha dayanıklı olup, plastikten kaynaklı alerjilere karşı da operatörü korur. Bu detay Linde MH'de tasarlanan ve üretilen eşsiz bir üründür.

Terminal tutucu hakkında video

Terminal Tutucu

Linde MH'ın özel olarak ürettiği Terminal Tutucular, mevcut forklift filolarının elektronik terminallerin kullanımı için kolayca adapte edilmesini sağlar. Sağlam, yüksekliği ayarlanabilir tutucu, forkliftin sağ A sütununa basitçe monte edilir ve gerektiği gibi eğilebilir. Monitörün kesintisiz çalışması için bir güç bağlantısına ve güç kesme süresine sahiptir.

Linde MH Koltuk Kılıfı

Koltuk Kılıfı

Forklift koltukları kirlenme ve operatörlerin sürekli koltuğa oturup kalkması nedeni ile yüksek düzeyde aşınmaya maruz kalırlar. Aşınma derecelerine bağlı olarak,koltuk kılıfı operatörler için rahatsız edici olabilir. Mikrofiber bezli koltuk kılıfları son derece esnek ve bakımı kolaydır. Suni deriden yapılmış yan ekler, aşınmaya karşı ek koruma sağlar.

Telefon tutucu hakkında video

Telefon Tutucu

Cep telefonu tutucusu, operatörün her zaman ekranı görmesini ve kolayca kontrol etmesini sağlar. Kelepçe veya vantuz ile tutturulması kolay olan tutucu, her tür ekipman için uygundur.

Not Panosu hakkında video

Not Panosu

Linde MH tarafından özel üretilen geleneksel bir pano, çalışma belgelerine daha hızlı erişim ve LED aydınlatma sayesinde optimum okunabilirlik ile operatör kabininde operatörün işlerini daha iyi organize ederek, verimlilik sağlar.