Tarayıcınız güncel değildir. İnternet sitemizi tam olarak kullanabilmek için lütfen tarayıcınızı güncelleyin.
Linde MH çalışanlarının sahada çalışanlara tavsiye verirken
Potansiyeli Anlama

Danışmanlık

Malzeme akış yönetimi söz konusu olduğunda, birçok zorluğun yanı sıra yeni fırsatlar da ortaya çıkar. Malzeme akışı ile ilgili yeni gereksinimleri hayata geçirmek çok karmaşık olabilmektedir: maliyet baskısı, daha değişik ürün portföyleri veya lojistik altyapıların değiştirilmesi. Dahası, planlamacılar, optimizasyonu etkileyen birçok faktörü göz önünde bulundurmak zorundadır. Sonuç olarak malzeme akışı, hızlı ve hassas bir şekilde planlanmalıdır. Bu sadece kapsamlı değerlendirme ile mümkündür.

Linde MH, bu potansiyel faktörlerin kapsamlı bir şekilde değerlendirilmesi için kapsamlı danışmanlık hizmetleri sunmakta ve size sahada bu hizmetle yardımcı olabilmektedir.

Malzeme Akış Danışmanlığı

Linde MH, müşterilerine dahili malzeme akışlarını optimize etmelerine yardımcı olmak için kapsamlı sistem danışmanlığı sunar.

Detaylı bilgi için

Filo Optimizasyonu

Linde MH, intralojistikte kişiye özel bir filonun kullanımı için kapsamlı bir analiz ve danışmanlık hizmeti sunar.

Detaylı bilgi için

Linde Safety Scan

Mobil istifleme ekipmanları ve yaya personel aynı alan içinde hareket ederken güvenlik üretkenliği etkileyen önemli faktörlerden biridir. Linde Safety Scan bir çalışma ortamında ortaya çıkabilecek potansiyel güvenlik risklerini etkili şekilde en aza indirir.

Detaylı bilgi için