Tarayıcınız güncel değildir. İnternet sitemizi tam olarak kullanabilmek için lütfen tarayıcınızı güncelleyin.
Linde MH servis teknisyeni
Daha Fazla Güvenlik ve Verimlilik İçin

Hizmetler

Linde MH ekipmanlarını tercih ederek güvenilir ve hızlı bir şekilde ulaşılabilir bir hizmet alacağınızdan emin olabilirsiniz. Dünya çapında yaklaşık 700 tesiste 8.500’den fazla servis teknisyeni ile servis, Linde MH teklifinin önemli bir parçasıdır. Teknoloji, ekipman, güvenlik ve endüstriyel ekipmanlarınızın ve otonom sistemlerinizin verimli kullanımı alanlarındaki hizmetlerimiz, maksimum filo kullanılabilirliği sağlar, iş yerinde güvenliği arttırır ve maliyetleri azaltır. Linde MH dünya çapında aşağıdaki hizmetleri sunmaktadır.

Eğitim

HASEL'in müşterilerine sunmuş olduğu Linde MH forklift operatör eğitimi, iyi eğitilmiş forklift operatörlerinin daha güvenli ve sorunsuz çalışmasını sağlar.

Detaylı bilgi için

Teknik ve Güvenlik Hizmetleri

HASEL, ekipman ve raflarınızın yasal olarak gerekli denetimlerini belgeler ve forklift temizliğinin yanı sıra enerji danışmanlığı da sunar.

Detaylı bilgi için

Bakım ve Onarım

Maksimum kullanılabilirlik ve yüksek filo verimliliği için forklift bakımı ve onarımı için kapsamlı hizmetler sunuyoruz

Detaylı bilgi için

Orijinal Yedek Parça

Linde forklift ve depolama ekipmanları için orijinal yedek parçalar, Linde MH’nin yedek parça servisi tarafından dünya çapında 24 saat ve çoğu zaman ertesi gün tedarik edilmektedir.

Detaylı bilgi için

Modifikasyon ve Aksesuarlar

Linde MH iyileştirmeleri ve aksesuarları forkliftleri ve depo taşıma ekipmanlarını en son standarda yükseltir ve daha güvenli, daha verimli ve daha konforlu hale getirir.

Detaylı bilgi için

Finansman

Linde, forklift ve depolama teknolojisi için operasyonel kiralama, kiralama, satın almak için kiralama, kısa süreli kiralama ile esnek finansman sunar.

Detaylı bilgi için