Tarayıcınız güncel değildir. İnternet sitemizi tam olarak kullanabilmek için lütfen tarayıcınızı güncelleyin.
Linde MH’nin çok dar koridor ekipmanları ağa bağlıdır ve connect filo yönetim sistemi aracılığıyla birbirleriyle iletişim kurar.
Dijital Ağa Bağlı Ekipman Filosu

Filo Yönetimi

Filo Yönetiminizi Akıllı Hale Getirin

Dijitalleşme, intralojistik dünyasını değiştiriyor. Modern lojistik dijital çözümleri, analiz edilen ve daha sonra karmaşık depo ve nakliye süreçlerini optimize etmek için kullanılabilen verileri sürekli toplar. Ağ oluşturma ve gelişmiş sensörler, forkliftlerin otonom olarak çalışmasını bile sağlar. Bu, filo ve filo yönetiminin akıllı hale gelmesine ve ağ oluşturma ve gerçek zamanlı veri erişiminin giderek önem kazanmasına olanak tanır.

Linde connect:desk Filo Yönetim Sistemi, verimli filo yönetimi için ihtiyaç duyduğunuz verilerin hepsini tam olarak sağlar. İster üretimde ister depoda olsun, ekipmanlarınızı ağa bağlayarak tüm filonuzun mevcut durumu hakkında sürekli bilgi sahibi olabilirsiniz. Linde connect:desk, filo yönetiminin maliyetlerini minimize eder ve her bir ekipmanın kullanılabilirliğini arttırır. Gerektiğinde Linde connect:desk filo yönetimi yazılımı veya connect:cloud bulut tabanlı sürüm arasında seçim yapabilirsiniz.

Güvenli ve Verimli Filo Yönetimi hakkında daha fazla bilgiyi broşürümüzde bulabilirsiniz.

Linde MH’nin connect ürün ailesi filo yönetimini dijital hale getiriyor.

Filo yönetiminiz için doğru seçeneği bulun

connect:desk

Linde connect:desk Filo Yönetim Sistemi ekipman ve operatör verilerini hem kaydetmek ve yönetmek, hem de rapor ve analizler hazırlamak için kullanılabilir.

Detaylı bilgi için

connect:cloud

connect:cloud ile Linde MH geleceğe yönelik bir sonraki adımı atıyor. Yeni, bulut tabanlı filo yönetimi çözümü esnek, güvenilir ve güvenlidir.

Detaylı bilgi için

Filo Yönetimindeki Faydalarınız

Uygun Maliyet

Tüm forkliftlerin optimum kapasite kullanımı için tüm filonun durumunu, kapasite kullanımını ve kullanılabilirliğini takip edin.

Güven

Depoda ve üretimde daha fazla güvenlik için yetkisiz kullanımı, işletme hatalarını ve diğer tehlikeleri hedeflenen şekilde önleyin.

Şeffaflık

Şeffaf filo yönetimi için operatörlerinizin ve forkliftlerinizin verilerini kaydedin ve yönetin, raporlar ve organizasyon yapıları hazırlayın.

Servis

Verimli ve bakımlı bir filo için kazaları, aşırı kullanımı ve forkliftlerdeki hasarı azaltın ve gerekli bakıma dikkat edin.

Sorunsuz filo yönetimi için donanım bileşenleri

Linde connect donanım bileşenleri, forklift filosunu ilişkili veri tabanı yazılımına bağlar. Bunlar, kontrol ve sensör verilerini toplar, iletir ve daha fazla işlem için kullanılabilir hale getirir. Ayrıca bunlar, PIN veya RFID tanımlamalı elektronik kontak kilidi görevi görür.

Yeni araçlar standart olarak Linde connect donanımı ile birlikte teslim edilir ve tüm bileşenler, mevcut forkliftler ve diğer üreticiler için iyileştirme çözümleri olarak da sunulabilir. connect: cloud'a bağlantı, standart olarak GPRS iletimi aracılığıyla kurulur. Yerel veri tabanları ile iletişim WLAN üzerinden çalışır.

Linde MH’nin connect:chip’i

Profesyonel danışmanlık ve destek

Sahada müşteri ile Linde MH danışmanı

Linde Connect ile Her Türlü Sorunuz için Yanınızdayız.

Tek kaynaktan tüm ihtiayçlarınızı halledebilirsiniz. Linde MH ve HASEL, filo yönetiminizi kurmanıza, ayarlamanıza ve işletmenize yardımcı olur. Buna ek olarak Linde connect donanım ve yazılım bileşenleri sürekli olarak geliştirilmekte ve en son sürümleri her zaman sizin kullanımıza hazır edilmektedir.

Bizimle iletişime geçin! Sorularınızı dört gözle bekliyoruz.

Filo Yönetimi – Sıkça Sorulan Sorular

Filo Yönetimi Nedir?

Filo yönetimi, bir şirketin ekipman filosunun merkezi olarak kontrol edilmesini sağlar. Bu, esas olarak bireysel ekipmanların kullanılabilirliğini optimize etmeyi ve katedilen mesafeleri koordine etmeyi içerir. Modern ekipmanlar, durumunuz ve mevcut kapasite kullanımınız hakkında bilgi verir ve bu amaçla sürekli veri toplar. Filo yönetimi, kaynakların optimum kullanımını sağlamaya ve kapasite darboğazları gibi sorunları erken tespit etmeye yardımcı olur.

Filo Yönetim Sistemi Hangi Müşteriler İçin Uygundur?

Filo yöneticileri, ekipmanın konuşlandırılmasını önceden planlama, süreçleri optimize etme ve ekipman filosunun işletme maliyetlerini minimize etme sorumluluğuna sahiptir. Filo yönetimi için gereksinimler, filonun büyüklüğüne çok bağlı oldukları için şirketten şirkete farklılık gösterir. Modern filo yönetim yazılımı, herhangi bir filo boyutundan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar. Deneyimli filo yöneticisine, yalnızca bireysel işlevlere ihtiyaç duyan sıradan kullanıcı kadar yarar sağlar.

Linde Connect'i Bu Kadar Özel Kılan Nedir?

Linde connect ürün ailesi ile Linde MH, modern filo yönetimi için mükemmel bir çözüm sunar. Linde ağları ekipmanlara bağlar ve filo yöneticisini üretim veya depolardaki lojistiklerinin durumu hakkında sürekli olarak güncel tutar. Bu şeffaflık, filonun konuşlandırılmasını daha güvenli ve uygun maliyetli hale getirir. Her bir ekipmanın kullanılabilirliği artar.