Tarayıcınız güncel değildir. İnternet sitemizi tam olarak kullanabilmek için lütfen tarayıcınızı güncelleyin.
HASEL
Kariyerinize Uzmanlık Dalınızda HASEL'de Başlayın!

Meslek lisesi mezunları

Yenilikçi bir şirkette çalışmak mı istiyorsunuz? HASEL'de profesyonel hayata başarılı bir başlangıç ​​için ideal bir temel sunuyoruz. Dijitalleşmenin büyüsünü deneyimleyin ve intralojistiğin geleceğini çok çeşitli şekillerde – üretim, kalite kontrol veya lojistikte – şekillendirmek için çalışabilirsiniz. Çok sayıda uzmanlık alanımızdan birinde uzmanlaşabilirsiniz. Gençleri desteklemeksöz konusu olduğunda, 25 yılı aşkın deneyimimizden yararlanabilirsiniz. Kendi mesleğinizde sağlam temellere dayanan uzmanlık bilgilerini aktarmanın yanı sıra, kişisel ve sosyal gelişiminize de odaklanırız. Çünkü, forkliftler, depolama ekipmanları ve sistem çözümlerinin önde gelen uygulayıcısı olarak, bugün ve yarın başarımızın temelinde çalışanlarımızın olduğunu biliyoruz.

Size uygun alanda doğru işi bulun

Ne Beklemelisiniz?

Müşterilerimize uygun çözümler ve ürünler geliştirmek için yetenekli bir çalışan olarak bakış açınıza ve becerilerinize değer veriyoruz. Başarımızın, iş gücümüzün çeşitli uzmanlığı ve istekliliği üzerine inşa edildiğini biliyoruz. HASEL'e gelirken getirdiğiniz belirli nitelikler ve beceriler, ilan edilen pozisyonun gereksinimlerine göre farklılık gösterir.

Size Taahhütümüz

HASEL'de hangi uzmanlık alanında kendinizi geliştirmek isterseniz isteyin, o uzmanlık dalında uzman kişilerle çalışma fırsatı yakalayacak, müşteri odaklı düşünecek ve kendinizi intralojistik dünyasında geliştireceksiniz.

Nasıl Başvurabilirsiniz?

Uygun bir pozisyon buldunuz ve başvurmak mı istiyorsunuz? Bizimle çalışma istemenize çok memnun olduk. Bu bağlamda sizin hakkınızda ne kadar çok şey öğrenebilrsek ilk adımı atmamız o kadar daha süratli olabilmektedir. Başvurunuzda bize kim olduğunuzu ve neden HASEL ile çalışmak istediğinizi anlatabilmek için aşağıdaki belgeleri bizimle paylaşmanızı rica ederiz:

  • Ön Yazı: Bize kişisel deneyimlerinizi, amaçlarınızı ve HASEL'de çalışmak isteme nedenlerinizi anlatın.
  • Özgeçmiş: Bize kısaca, hayatınızdaki önemli kilometre taşlarından bahsedin.
  • Sertifikalar: Lütfen mezun olduğunuz okul diplomalarını ve çalışma sertifikalarınızın kopyalarını bize göndererek iş için gereken dokümantasyonun kanıtını sağlayın.

Başvurunuzu Bize İlettikten Sonra Ne Oluyor?

Başvurunuzu gönderdikten sonra, bizimle paylaştığınız belgeleri inceleyecek ve ardından sizinle ilgileniyorsak, sizi bir görüşme davetine çağıracağız. Bazen bu süreç başvuru sayısına bağlı olarak beklenenden daha uzun bir zaman alabilir. Bu nedenle ümitsizliğe kapılmayın, menfi veya müspet mutlaka size son görüşümüzü ileteceğiz.

Linde employee talking to a candidate

HASEL'de Kariyer Hakkında Sorularınız mı Var?

Lütfen aşağıdaki formu kullanarak bizimle iletişime geçin. Belirli bir pozisyon hakkında daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa, lütfen sorunuzu ilgili kişiye yönlendirin. Mümkün olan en kısa sürede size geri döneceğiz.