Tarayıcınız güncel değildir. İnternet sitemizi tam olarak kullanabilmek için lütfen tarayıcınızı güncelleyin.
Linde MH’nin connect:cloud’u her zaman ve her yerde uygun bir filo yönetimi çözümüdür
Her Zaman ve Her Yerde Filo Yönetimi

connect:cloud

connect:cloud ile Linde MH geleceğe yönelik bir sonraki adımı atıyor. Yeni, bulut tabanlı filo yönetimi çözümü esnek, güvenilir ve güvenlidir; Linde connect Filo Yönetim Sisteminin inanılmaz bir özelliğidir.

connect:cloud'a her zaman ve her yerden erişilebilir. İhtiyacınız olan tek şey internet erişimi ve tarayıcısı olan bir cihaz. connect:cloud, veri ve yazılım sürümlerinin kapsamlı, merkezi bir görünümü de dahil olmak üzere filonuzla ilgili tüm verileri tek bir yerde anlaşılır şekilde birleştirir. Linde MH, yazılımın her zaman güncel olmasını ve tüm işlevlerin kullanılabilir olmasını sağlar. Ayrıca filo yönetimi için hosting, yazılım güncellemeleri ve veri yedekleme sunar. Veri iletim ünitesi ve veri aktarımı ücretsizdir.

Linde MH’nin connect:cloud’u her zaman ve her yerde uygun bir filo yönetimi çözümüdür

connect:cloud yazılımının işlevleri kolay anlaşılır ve kullanıcı dostudur. Hedef gruplara ve gereksinimlere bağlı olarak ayrı paketler mevcuttur.

Paketler

Filo yöneticileri connect:cloud'u bireysel ihtiyaç ve gereksinimlerine göre kişiselleştirebilir. Gerekli temel paket ücretsizdir ve aylık ücret karşılığında çeşitli ek paketler edinilebilir.

Temel Paket

connect:cloud'un Temel Paketi ekipmanlarınzın tamamı hakkında sizi her zaman bilgilendirebilir. Tüm endüstriyel ekipmanların çalışma saatlerini izleyebilir ve mevcut konumlarını istediğiniz zaman yerinde tespit edebilirsiniz. Bu, uygunluk durumlarını verimli bir şekilde planlamanızı ve yanlış kullanımı aktif olarak önlemenizi sağlar.

Temas Takip Paketi

COVID-19 dönemlerinde sağlık ve güvenlik büyük önem taşımaktadır. Linde connect Temas Takip Paketi çalışanlarınızın kimlerle temas halinde olduğunu kaydeder ve geçerli mesafe kurallarına uygun olarak destek sağlar.

Bir Bakışta Avantajlar

Her zaman ve her yerden kolay erişim

Ek paketlerle esnek genişletme seçenekleri

Veri güvenliği ve GDPR uyumluluğu

Ücretsiz temel işlevler ve uygun maliyetli eklentileri tercihe bağlı olarak yalnızca kullandıkça ödeyebilirsiniz

Veri iletim üniteleri ve iyileştirme çözümleri olan tüm araçlar için mevcuttur

Filo yönetim hizmetleri