Tarayıcınız güncel değildir. İnternet sitemizi tam olarak kullanabilmek için lütfen tarayıcınızı güncelleyin.
Müşterinin tesisinde bir HASEL çalışanı
Kariyerinizi Harekete Geçirin

Yeni Mezunlar ve Porfesyoneller

Hangi profesyonel geçmişe sahip olursanız olun veya HASEL'de hangi roller sizi ilgilendiriyor olursa olsun, bizimle heyecan verici ve dinamik bir ortam hakkında bilgi edinme ve çeşitli bölümlerde çalışma şansına sahipsiniz. Türkiye çapında 500'den fazla meslektaşla birlikte çalışan bir takım oyuncusu olarak uzun vadede şirketi şekillendirmeye yardımcı olun. İntralojistiğin geleceği söz konusu olduğunda, öncülük etmeye kararlıyız. Bize katılmak ister misiniz?

Size uygun alanda doğru işi bulun

Ne Beklemelisiniz?

Müşterilerimize uygun çözümler ve ürünler geliştirmek için yetenekli bir çalışan olarak bakış açınıza ve becerilerinize değer veriyoruz. Başarımızın, iş gücümüzün çeşitli uzmanlığı ve istekliliği üzerine inşa edildiğini biliyoruz. HASEL'e gelirken getirdiğiniz belirli nitelikler ve beceriler, ilan edilen pozisyonun gereksinimlerine göre farklılık gösterir.

Bireysel Öğrenme

Şirketimizin performans seviyesi, çalışanlarımızın bilgi birikimine ve motivasyonuna dayanmaktadır. Becerilerini geliştirmeleri ve uygulamaları için çok çeşitli mesleki gelişim ve bireysel yeterlilik fırsatları sunuyoruz: Metodoloji, yabancı dil ve uzmanlık bilgisi alanları üzerine sayısız seminerle çalışanlarımızın yeni zorluklarla başedebilme yeteneklerini destekliyoruz. Ayrıca, forklift operatör ehliyeti gibi çok çeşitli ileri teknik eğitimler veya yöneticilik eğitimi gibi özel eğitim kursları sunuyoruz. Ancak HASEL'de kariyerinizi şekillendirmek istiyorsanız, yön ve hız sizin elinizde.

Linde employees listen to lecture
Linde employee talking on standing workstation

Sağlık Hizmeti

Sorumlu bir işveren olarak, sağlığınız ve güvenliğiniz bizim için her şeyden önemlidir. Bu nedenle HASEL, Türkiye çapında bir Sağlık, Güvenlik ve Çevre (SEÇ-G) politikası uygulamaktadır. Çalışanlarımızı güvenlikleri için eğitiyor ve aynı zamanda yaşları farklı olan bir işgücünün ihtiyaçlarına yönelik işler ve tam kapasiteyle çalışmaya devam edebilmeniz için dahili sağlık programları sunarak demografik değişime uyum sağlıyoruz.

HASEL'de Rotasyon

HASEL, Türkiye’nin 14 noktasında eğitimli ve müşteri odaklı kadroları ile çok farklı sektörlerdeki (Genel ve ağır inşaat, madencilik, tekstil, çelik, kimya, ilaç, seramik, ağaç sanayii, otomotiv, plastik, gıda, enerji vb.) binlerce müşterimize sadece makina satışı değil, doğru yönlendirme ve satış sonrası hizmetlerinde maksimum müşteri memnuniyeti sağlamak için var gücüyle çalışmaya devam etmektedir.

Bu 14 noktada da aynı tutkuyla hizmet verebilmek için Türkiye'nin her noktasını bir dantel gibi örmemiz gerektiğinin farkındayız. Bu nedenle sadece İstanbul,i Ankara, İzmir vb. büyükşehirlerimizde değil lojistik, üretim ve diğer endüstri alanlarının olduğu bütün şehirlerimizde aktif olmamız gerektiğini biliyoruz. Bu nedenle gerek kendi iç bünyemizde çalışan veya daha sonra aramıza katılan çalışkan ve işine tutkuyla bağlı bütün profesyonelleri Türkiye çapında rotasyonlara tabii tutarak, ülke sınırları içinde değişik endüstri yaklaşımlarını tecrübe etmelerini istiyoruz. Bu da HASEL'in her zaman aktif, dinamik ve heyecanlı bir işveren için taaahhütlerinden biridir.

Linde employees with a colleague from abroad in the factory
happy Linde employee

Nasıl Başvurabilirsiniz?

Uygun bir pozisyon buldunuz ve başvurmak mı istiyorsunuz? Bizimle çalışma istemenize çok memnun olduk. Bu bağlamda sizin hakkınızda ne kadar çok şey öğrenebilrsek ilk adımı atmamız o kadar daha süratli olabilmektedir. Başvurunuzda bize kim olduğunuzu ve neden HASEL ile çalışmak istediğinizi anlatabilmek için aşağıdaki belgeleri bizimle paylaşmanızı rica ederiz:

  • Ön Yazı: Bize kişisel deneyimlerinizi, amaçlarınızı ve HASEL'de çalışmak isteme nedenlerinizi anlatın.
  • Özgeçmiş: Bize kısaca, hayatınızdaki önemli kilometre taşlarından bahsedin.
  • Sertifikalar: Lütfen mezun olduğunuz okul diplomalarını ve çalışma sertifikalarınızın kopyalarını bize göndererek iş için gereken dokümantasyonun kanıtını sağlayın.

Başvurunuzu Bize İlettikten Sonra Ne Oluyor?

Başvurunuzu gönderdikten sonra, bizimle paylaştığınız belgeleri inceleyecek ve ardından sizinle ilgileniyorsak, sizi bir görüşme davetine çağıracağız. Bazen bu süreç başvuru sayısına bağlı olarak beklenenden daha uzun bir zaman alabilir. Bu nedenle ümitsizliğe kapılmayın, menfi veya müspet mutlaka size son görüşümüzü ileteceğiz.

Açık Pozisyonlar

Şu anda listelediğimiz açık pozisyonlar içinde ilginizi çeken herhangi bir boş pozisyon bulamazsanız, genel bir başvuru da gönderebilirsiniz. Her zaman şirketi ileriye taşımamıza yardımcı olmak isteyen yeni çalışanlar arıyoruz. İlgilendiğiniz bölüm veya pozisyon ne olursa olsun bizimle paylaşın. Başvurunuzu mümkün olan en kısa sürede inceleyeceğiz ve sizinle iletişime geçeceğiz.

HASEL'de Kariyer Hakkında Sorularınız mı Var?

Lütfen aşağıdaki formu kullanarak bizimle iletişime geçin. Belirli bir pozisyon hakkında daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa, lütfen sorunuzu ilgili kişiye yönlendirin. Mümkün olan en kısa sürede size geri döneceğiz.