Tarayıcınız güncel değildir. İnternet sitemizi tam olarak kullanabilmek için lütfen tarayıcınızı güncelleyin.
Komatek 2024 Sizi KOMATEK 2024 Fuarı 8. Salon 808 No'lu standımıza bekliyoruz. Davetiye almak için tıklayınız.
Linde MH’nin akülü istifleyicileri yükün ağırlığını ölçer
Depo İçindeki Çevik Yardımcılar

İstifleyici

Dar Alanlarda Hızlı ve Çevik

Neredeyse tüm taşıma mesafeleri ve istifleme yükseklikleri için uygundur: Linde MH'nin, 800 ila 2.000 kilogram arasındaki yükler için uygulamaya özel farklı akülü istifleyici modelleri mevcuttur. Güçlü yönleriyle bu ekipmanlar, hızlı çalışma gerektiren ve çok fazla alan olmasa bile güvenliğin en üst düzeyde olduğu her yerde kullanılabilir. Bu nedenle dar şasileri ile bu istifleyiciler, sadece çevik değil, aynı zamanda yükü belirli bir hassasiyetle taşırlar.

Buna ek olarak sarsılmadan hassas bir şekilde yön değiştirir, hızlanır ve bu performansı yüksek enerji verimliliğiyle sağlar. Modern sürüş kontrolleri bunu mümkün kılmaktadır. Yüksek performanslı sürüş teknolojisi, yüklerin hızlı taşınmasını sağlar. Ergonomik kumanda koluyla, operatörler kumanda butonlarına kolayca ulaşabilir ve ekipmanı sezgisel olarak kullanabildiği için verimli ve yorulmadan çalışma sağlanır.

Linde MH’nin servis teknisyeni çalışırken

Servis Artık Daha Kolay

Linde MH, akülü istifleyicilerini, minimum servis maliyeti ile maksimum kullanılabilirlik ilkesine göre tasarlar. Bu yüzden bu ekipmanlar, her zaman sahada aktiftir. Motor kapağı altında konumlandırılmış elektrik bileşenleri, sağlam şasisi ve bakım gerektirmeyen üç fazlı motorlu, ekipmanın ömrünü uzatır. Kullanıma bağlı olarak yılda sadece bir kez servis gerektirir.

Dijital çok fonksiyonlu ekran, operatörü mevcut ekipman durumu hakkında bilgilendirir. Ekran; akü şarj seviyesi, çalışma saatleri ve bakım durumu hakkında bilgi sağlar.

Servis sırasında, servis teknisyeni istifleyicilerin ileri teknolojisinden de yararlanır. Servis verilerinin dizüstü bilgisayar tarafından hızlı bir şekilde teşhis edilmesini sağlayan CAN Bus bağlantı sistemi bulunur. Servis teknisyeni bu bağlantıyı kullanarak performans parametrelerini ihtiyaca göre ayarlayabilir. Ayrıca motor kapağının arkasından ilgili tüm bileşenlere çok kolay bir şekilde ulaşılabilir. Bu aynı zamanda servis süresini kısaltır.

Günlük Kullanımda Güvenilir

İster tırları yükleyin, boşaltın, ister sıkışık depolarda palet istifleyin, akülü istifleyicilerin kullanımıyla süreciniz hızlanır. Linde MH, operatörün güvenliğine odaklanır. Böylece, operasyon mümkün olduğunca güvenli bir şekilde devam eder. Örneğin, araç ve operatör arasında uygun bir güvenlik mesafesi sağlayan uzun, düşük konumlandırılmış bir kumanda koluyla ekipman donatılmıştır. Kumanda kolu, istenmeyen bükülmeleri önlemek için son nokta direncine sahiptir. Ayrıca yaylı yapısı sayesinde, kumanda kolu serbest bırakıldığında dikey konuma hızlı dönüp ekipmana çarpması önlenir.

SafetySpeed işlevi güvenlik için de özellikle önemlidir: Hızı otomatik olarak kumanda kolu konumuna göre ayarlar. Kumanda kolu tasarımı ve şasinin, derin yapısı operatörün ayağının ekipmanın altına sıkışması durumuna karşı korur. Asansör ve şasi yuvarlak hatlara sahiptir ve operatörün kendini yaralayabileceği keskin bir kenarı yoktur.

Zor Koşullar Altında Bile Hassas Kullanım

Linde MH’nin istifleyicileri, dar depo alanlarında sorunsuz çalışır. Kompakt ekipman boyutları ve çevik kumanda kolu bunun için ideal bir temel oluşturur. Ayrıca, kaplumbağa modu fonksiyonu gibi özel olarak uyarlanmış teknik özellikler de mevcuttur. Bu fonksiyon sayesinde dikey konumda kumanda kolu ile saatte 1,5 km/sa hızda manevra yapılır ve çok dar alanlarda manevra için idealdir. Yumuşak indirme fonksiyonu, çatal taşıyıcıda aşınma ve yıpranmayı önlemesinin yanı sıra yükü yere indirilirken de korur. Linde MH ayrıca ekipmanı isteğe bağlı ilk kaldırma donanımı ile sunulabilir. Ekipman yerden yükselerek yükleme rampaları, eğimler veya zeminleri kompanse edebilir.

Erdonomik ve Zahmetsiz Manevra

Ergonomi, özellikle yaya kumandalı ekipmanlar için önemlidir. Genellikle kısa ve orta mesafeler için zor koşullar altında kullanılır. Operaatörün ekipmanı mümkün olan en az çabayla kontrol edebilmesi için Linde MH onu otomatik destekli elektrikli kumanda kolu ile donatmıştır. Kumanda kolu, iyi manevra kabiliyeti sağlar. Çaba sarf etmeden kullanılabilir. Buna ek olarak yüksek torklu motor doğrusal güç ve bir arttırıcı etki gerektiğinde bu gücü arttırır; bu da en zor sürüş durumlarına bile ekipmana kolayca hakim olunabilmesini sağlar.

Linde MH'nin Odak Noktası: Hız ve Kolay Kullanım

Ekipman kullanılan bölgelerde gönderim sürelerini kısaltmak ister misiniz? Depodaki veya perakendedeki taşıma kapasitesinin artması mı gerekiyor? O zaman hızlı ve kullanımı kolay palet istifleyici tam size göredir. Linde MH, akü teknolojisindeki diğer gelişmeler üzerinde sürekli çalışmaktadır. Ayrıca ergonomi, uzun süreli bakım aralığına sahip tasarımının yanı sıra aktif ve pasif güvenlik, sürekli olarak Linde MH'nin odak noktasıdır.

Çeşitli yüklerle yüklü Linde MH’nin akülü istifleyicisi

5 kat daha verimli

Daha Çevik

İtifleyiciler; dar bir şasiye, pürüzsüz sürüşe ve yüksek performanslı sürüş teknolojisine sahiptir. Bu da, ekipmanları özellikle çevik yapar.

Daha Güvenli

Düşük konumlandırılmış kumanda kolu, düşük şasi eteği ve inceltilmiş asansör profilleri sayesinde iyi görüş mesafesi... Bütün bu faktörler, güvenli taşıma ve sipariş toplama süreçlerine olanak tanır.

Daha Hassas

Ergonomik ve sezgisel kontrol ünitesi yardımıyla kullanım çok hassas, kusursuz ve çeviktir.

Daha Uygun Maliyetli

Linde MH, servis sürecini daha hızlı yürütmek için birçok ayrıntıyı optimize etmiştir. Bu, kolayca erişilebilir komponentleri ve araç verilerinin kolay analizi için bir CAN Bus sistemi içerir.

Daha Sağlam

Ekipmanlar, çok güçlü ve dengelidri. Alçak ağırlık merkezi ve yüksek yük kapasitesi, buna katkıda bulunur.

Uygulamaya Özel Ekipman

Her operasyon farklıdır. Bu nedenle Linde MH, standart versiyonlarda bile çok sayıda ekipman varyantı sunar. İster yaya kumandalı ister platformlu sürüş seçenekleri olsun, çeşitli sürüş konseptleri veya tripleks veya ilk kaldırma gibi çeşitli asansör tasarımları ile her ihtiyaç için mükemmel bir çözüm sunar. Linde MH, satış ortakları ile birlikte uygulamaya özel çözümler sunar.

Elektrikli ve Akülü İstifleyiciler

D06 - D08

Kompaktlığı ve çekiş gücü, D06 ve D08 çift istifleyiciyi kapalı depo alanlarında hafif yükleri taşımak için ideal hale getirir.

Detaylı bilgi için

D10

Linde MH’nin D10 elektrikli istif makinesi iki seviyede güvenli ve hızlı çift taşımayı sağlar.

Detaylı bilgi için

D10 AP

Linde MH’nin D10 AP istif makinesi, iki seviyede kolay palet kullanımı sağlar.

Detaylı bilgi için

D10 FP

Linde MH’nin D10 FP akülü istif makinası, dar şasisi olan çevik ve çok yönlü bir çift katlı istifleyicidir.

Detaylı bilgi için

D12 HP AP

Linde Material Handling'den D12 HP AP çift katlı palet istifleyiciler: ✓esnek ✓güvenli ✓ergonomik

Detaylı bilgi için

D12 HP SP

Linde Material Handling'den D12 HP SP çift palet istifleyici: ✓çok yönlü ✓güvenli ✓ergonomik

Detaylı bilgi için

D12 R

Linde’nin D12 R elektrikli istif makinası, yüksek derecede manevra kabiliyetine sahiptir. İki paleti aynı anda taşıması sayesinde yüksek verim oranları sağlar.

Detaylı bilgi için

D12 RW

Linde MH'nin D12 RW çift palet istif makinesi ergonomiktir ve çok yönlü palet transferi için yüksek taşıma performansı sağlar.

Detaylı bilgi için

D12 S - D12 SF

Linde D12 S/SF istif makinesi, dar alanlarda manevra yapmak çok kolaydır. Süspansiyonlu platform ergonomik çalışma sağlar.

Detaylı bilgi için

L06-16 AC

Linde MH’nin denge ağırlıklı çift istif makinesi L06 – L16 AC serisi, küçük ve orta ölçekli yüklerin istiflenmesi ve taşınması için etkili bir çözümdür.

Detaylı bilgi için

L10 - L12

Çevik, hassas, uygun maliyetli: L10B, L10, L12 ve L12 akülü istif makinası modelleri hızlı palet taşıma için en uygun çözümdür.

Detaylı bilgi için

L10 - L12 AS

Çevik ve esnek sürüş: L10 AS ve L12 AS serisi akülü istif makinası modelleri, özellikle dar koridorlarda altı kapalı paletlerin istiflenmesi için uygundur.

Detaylı bilgi için

L12/14, D12/14, D12 HP

Hassas kaldırma ve indirme: L12 – L14 AP/SP, D12 – D14 AP/SP çift istif makinesi modelleri, hassas yük taşımayı verimli sürüş ile birleştirir.

Detaylı bilgi için

L14 C

Linde MH’nin L14 C akülü istif makinesi, çeşitli yükleri çok hızlı, hassas ve güvenli bir şekilde taşır.

Detaylı bilgi için

L14 - L16 R/Ri

Linde’nin L14 – L16 R akülü istifleyici modeli; yüksek çalışma konforu, optimum manevra kabiliyeti ve olağanüstü verimlilik sunar.

Detaylı bilgi için

L14 - L16 RW

Linde MH’nin L14 – L16 RW palet istif makinesi modelleri, ergonomik bir operatör iş istasyonu sunar ve çok çeşitli depo uygulamaları için kullanılabilir.

Detaylı bilgi için

L14 - L16 SP

Linde Material Handling'den L14 - L16 SP palet istifleyiciler: ✓çok yönlü ✓güvenli ✓ergonomik

Detaylı bilgi için

L14-16 AS/AS AP

Kompakt L14 - L16 AS/AS AP elektrikli istif makinası, dar alanlarda yük taşıma işini hızlı ve kolay hale getirir.

Detaylı bilgi için

L14 - L20

Dar depolarda güvenli bir şekilde hareket edin: L14 – L20 yaya kumandalı akülü istif makinesi modelleri mükemmel çeviklik ve sezgisel taşıma sağlar

Detaylı bilgi için

L14 - L20 AP

Büyük yükler ile kolay manevra: L14 – L20 AP Linde platformlu akülü istifleyici modelleri, taşıma güvenliği ile çalışma verimliliğini arttırır.

Detaylı bilgi için

L14-20 / D12-14

Çift palet akülü istifleyici D12–D14, yüksek performansı ve kapsamlı güvenlik paketi sayesinde öne çıkıyor.

Detaylı bilgi için

L14-20 AP / D12-14 AP

Çift palet akülü istif makinası modelleri, D12 – D14 AP, farklı nakliye ve depo uygulamaları için esneklikleri sayesinde öne çıkıyor.

Detaylı bilgi için

MM10 / ML10

Linde MH’nin ML 10 ve MM 10 akülü istif makinası modelleri; toplama, istifleme ve taşıma için elverişli bir şekilde kullanılabilir.

Detaylı bilgi için