Tarayıcınız güncel değildir. İnternet sitemizi tam olarak kullanabilmek için lütfen tarayıcınızı güncelleyin.

İstifleyici D12 HP AP

Her Yönüyle Güçlü

Esnek, güçlü, çift katlı

D12 HP AP çift palet istifleyiciler, iki paletin aynı anda taşınması için kullanılan yüksek performanslı ekipmanlardır. Güçlerini çok katlı kamyonların yüklenmesi ve boşaltılmasında, ürünlerin hızlı depolanmasında ve alınmasında ve sipariş toplamada gösterirler. Katlanabilir platformları sayesinde, yaya kumandalı veya platformlu olarak esnek bir şekilde kullanılabilirler. Katlanmış platform, manevra kabiliyetini arttırır, dar alanlarda kullanım ve kısa, orta mesafe taşımaları için idealdir. Operatörün konforunu ve ergonomisini artırmak için platform şasiden ayrılmıştır ve tamamen süspansiyonludur. Yenilikçi denge tekerlekleri, tüm taşıma görevleri sırasında her zaman maksimum denge sağlar. Yüksek performanslı modeller olarak D12 HP AP, yüksek sürüş ve kaldırma hızları sayesinde yüksek verimliliğe sahiptir. Linde OptiLift yardım sistemi hassas yük taşıma sağlar ve ayrıca çalışma hızını artırır.

Özellikler

Güvenlik

Taşıma sırasında, D12 HP AP'nin katlanabilen yan koruma barları operatörü yaralanmalara karşı korur. Operatörün vücudunu her zaman ekipman sınırları içinde tutan platform ve direksiyon sisteminin özel tasarımı ile ek güvenlik sağlanır. Viraj alırken Linde Curve Assist sistemi, riskli manevraları önlemek için hızı direksiyon açısına göre otomatik olarak ayarlar. Operatör kelebek sürüş butonunu bırakır bırakmaz, ekipman otomatik olarak durur. Yüke ve zemine zarar gelmemesi, çatalların yere hafifçe temas etmesine yardımcı olan 'soft landing' işleviyle sağlanır. Bu, yükün ve zeminin hiçbir şekilde zarar görmemesini sağlar. Operatörü geriye kayabilecek havaleli ve yüksek yüklerden korumak için farklı yüksekliklerde isteğe bağlı yük yaslama korkulukları mevcuttur.

 • Katlanabilir yan koruma barları
 • Virajlarda otomatik hız ayarı
 • Deadman switch
 • Yükü ve zemini korumak için “soft landing” fonksiyonu
 • Farklı yüksekliklerde yük yaslama korkuluğu

Ergonomi

D12 HP AP için, hem katlanabilir platform hem de kumanda kolu şasiden ayrılmıştır ve tamamen süspansiyonludur. Bu, operatörü hem platformlu hem de yaya kumandalı kullanımlarda şoklardan ve vibrasyonlardan korur. Elektrikli direksiyon, dar, gezinmesi zor alanlarda bile zahmetsiz manevra yapma imkanı sağlar. Bunun için sürüş hızı ve direksiyon direnci otomatik ve sürekli olarak sürüş açısına göre ayarlanır. D12 HP AP ayrıca Linde OptiLift yardım sistemine sahiptir. Bu sistem sayesinde operatör tüm kaldırma hareketlerini hassas ve sezgisel olarak gerçekleştirir, bu da hızlı ve aynı zamanda maksimum düzeyde ergonomik yük taşıma imkanı sağlar. Çok işlevli ekran, ekipman durumuyla ilgili tüm bilgileri gösterir. Akü kapağının tasarımı, eldivenler ve diğer operatör gereçleri için yeterli saklama bölmeleri sağlar.

 • Tamamen süspansiyonlu operatör platformu
 • Elektrikli direksiyon
 • Linde OptiLift yardım sistemi
 • Ekipman hız ayarı
 • Çok işlevli ekran

Taşıma

Katlanabilir operatör platformu sayesinde D12 HP AP, platformlu veya yaya kumandalı olarak kullanılabilir. Özellikle katlanmış platform ile yüksek manevra kabiliyetine sahiptir ve dar ortamlar için idealdir. Yüksek performanslı ekipmanlar olarak, hızlı ivmelenme ve yüksüz 14 km/h azami hız sağlayan güçlü bir 3 kW üç fazlı AC motora sahiptirler. Çift yükle 7,5 km/h hıza erişebilirler. Güçlü bir kaldırma motoru, daha hızlı kaldırma hareketleri sağlar. İsteğe bağlı Linde Speed Management yardım sistemi, iki paleti taşırken daha fazla güç sağlar. Her iki tarafa isteğe bağlı olarak takılabilen, elektrikle kontrol edilen ve hidrolik olarak çalıştırılan denge tekerleklerinin yanı sıra ortaya monteli sürüş tekerleğine sahip 5 noktalı konfigürasyon, özellikle rampaları veya engebeli zeminleri geçerken dengeli bir sürüş sağlar. Kumanda kolu üzerindeki ergonomik çift tutamak, tüm önemli ekipman fonksiyonlarını içerir. D12 HP AP, daha verimli şarj yönetimi için isteğe bağlı olarak dahili bir redresörle tamamlanabilen yeni nesil Li-ION akülerle birlikte sunulabilir. Üç bağımsız fren sistemi, operatör ve yük güvenliğini sağlarken, eğimli zeminlerde istem dışı geriye doğru kaymayı da önler.

 • Yaya kumandalı veya platformlu kullanım mümkündür
 • Yüksek sürüş ve kaldırma hızları
 • Çift palet istifleme için Linde Speed Management
 • Artırılmış denge için 5 noktalı konfigürasyon
 • Yeni nesil Li-ION aküler

Servis

D12 HP AP, bakım gerektirmeyen 3kW üç fazlı AC motorları sayesinde kesintisiz bir şekilde kullanılabilir. Bu sayede uzun servis aralıkları ve düşük bakım maliyetleri sağlar. Sağlam parçalar ve dengeli bir şasi, zorlu çalışma koşullarında bile dayanıklılık sağlar. Ekipman, 'tasarımdan hizmete' ilkesine göre geliştirilmiştir. Bu, servis teknisyenlerinin ilgili tüm bileşenlere hızlı erişimi olduğu anlamına gelir. Yenilikçi CANbus mimarisi sayesinde, tüm ekipman verilerine diagnostic bağlantı aracılığıyla erişilebilir. Modern elektrik elektronik mimarisi sayesinde ekipman isteğe bağlı veri aktarım ünitesi ile donatıldığında yazılım güncellemelerinin ve yeni fonksiyonların herhangi bir zamanda uzaktan kurulmasına olanak tanır.

 • Bakım gerektirmeyen AC motor
 • Sağlam yapı
 • CANbus mimarisi
 • Kolay erişilebilir bileşenler
 • Modern E/E mimarisi

Teknik Bilgiler

Model Yük kapasitesi Kaldırma yüksekliği Sürüş hızı, yüklü/yüksüz Dönüş yarıçapı Akü voltajı/Akü kapasitesi
D12 HP AP 1.2 / 1.0/1.0 / 2.0 (t) 4266 (mm) 11 / 14 km/h 2194 / 2264 (mm) 24 / 375 (V)/(Ah) o. kWh

İsteğe Bağlı Donanım

Linde Speed Management

Çift palet istiflemede Linde Speed Management, ekipman hızını yük ağırlığına ve kaldırma yüksekliğine göre ayarlayarak maksimum performansı ve güvenliği garanti eder.

Farklı asansör yükseklikleri

Çeşitli asansör tipleri ve yükseklikleri mevcuttur. Böylece ekipman, istenen uygulama alanına tam olarak uyarlanabilir.

Li-ION teknolojisi

Klasik kurşun-asit akülere ek olarak, yeni nesil Li-ION aküler de mevcuttur.

Hidrolik sönümleyicili mekanik yaylı denge tekerlekleri

Tüm uygulamalarda optimum denge ve sürüş için sürekli zemin teması sağlarlar.

Yük yaslama korkuluğu

Çeşitli yüksekliklerdeki yük yaslama korkulukları, yüksek ve havaleli yüklerin geriye doğru kaymamasını ve operatörün üzerine düşmemesini sağlar.

Soğuk hava koruması

Soğuk hava koruması, ekipmanın -35°C’ye kadar verimli bir şekilde kullanılmasını ve tam performanslı olarak çalışmasını garanti eder

Teklif Alın