Tarayıcınız güncel değildir. İnternet sitemizi tam olarak kullanabilmek için lütfen tarayıcınızı güncelleyin.
Komatek 2024 Sizi KOMATEK 2024 Fuarı 8. Salon 808 No'lu standımıza bekliyoruz. Davetiye almak için tıklayınız.
 Linde MH’nin istifleyicisi T20 kullanan biri
En Dar Alanlarda Güvenli ve Verimli Bir Şekilde Çalışın

Transpalet

Kısa Mesafelerde Hızlı İşlemler

Kısa mesafeler için bile taşıma aracınızın yüksek performansına ihtiyacınız vardır, çünkü istifleyiciler kısa sürede birçok zorlu duruma hakim olmak zorundadır: Dar koridorlar, dar tır yükleme alanları veya dik rampalar, yüklerin toplanmasını ve taşınmasını zorlaştırır. Taşıma kapasitenizin her koşulda yüksek kalması için Linde MH, özellikle çevik istifleyici modellerinden oluşan geniş bir yelpaze sunar. Bu ekipmanlar, kompakt ve hassas sürüş sistemlerine sahiptir. Bu, dar ortamlarda birçok manevrayı kolaylaştırır.

Elektrikli hidrolik direksiyon özelliğine sahip elektrikli transpalet modelleri, Linde MH'nin hızlı tepki veren frenlerle birleştirdiği güçlü motorlardan da yararlanır. Elektrikli transpalet modellerinde genellikle birbirini tamamlayan çoklu fren sistemleri kullanılır. Bu, A'dan B'ye taşımayı sadece daha hızlı değil, aynı zamanda güvenli de kılar. Linde’nin istifleyicilerinin ve akülü transpalet modellerinin kaldırma kapasitesi 500 ile 3.300 kg arasında değişmektedir.

Verimli Süreçler İçin Yenilikler

Linde MH’nin istifleyeci ve transpalet modellerinin gelişimini, ileriye taşımasının birçok yolu vardır. Linde MH, basit ve hızlı taşıma süreçleri hedefler. Bazı yaya kumandalı ekipmanlar SafetySpeed işlevine sahiptir. Hızı otomatik olarak kumanda kolu konumuna bağlı olarak ayarlar; kumanda ne kadar dik olursa, araç o kadar yavaş gider. Bu, sürücü güvenliğini arttırır.

Geliştiriciler, kontrollere ayrıca odaklanmıştır. Çeşitli taşıma görevlerine uyan ve kontrolleri çok daha kolay hale getiren kumanda kolu, 360 derece ve kumanda kolu sistemleri vardır. Sürücü, istifleyiciyi hassas ve kusursuz bir şekilde çalıştırır.

Daha Güvenli ve Daha Verimli

Çalışma alanları darsa ve yayalar veya diğer araçlar yolunuza çıkabiliyorsa, istifleyicinin fren sistemi mükemmel çalışmalıdır. Kumanda kolu olan modellerde, sürücü bazen aracın dışındadır ve şasi tarafından korunmaz.

Linde, istifleyici modellerinde koruyucu sürücü platformları kullanır ve yaya kumandalı modellerini koruyucu kombine fren ve yardım sistemleri ile donatır: Ters akım frenleri, sürücü hareket pedalını veya butonunu serbest bıraktığında otomatik olarak etkinleşir. Buna ek olarak elektromanyetik acil durum veya park frenleri gerektiğinde etkinleştirilebilir. Bazı transpalet modelleri, viraj dönüşlerinde yüksek hızları bağımsız olarak azaltır, sürüş davranışlarını mevcut duruma göre ayarlar veya eğimlere tırmanırken yardımcı olur.

Daha Hızlı Süreçler

Böylece sürücü kısıtlı ortamlarda hedeflerine ulaşabilir ve gereksiz manevralardan kaçınabilir. Linde; dar araç boyutları, hassas hidrolik elektrikli direksiyon ve güçlü sürücüler gibi tüm belirleyici performans faktörlerini bir araya getirir: Bu yüzden birçok palet taşıma aracı, paletten biraz daha geniştir. Direksiyonu tek elinizle hassas ve zahmetsizce kullanabilirsiniz. Sürücü, ayrıca yüklü ve yüksüz aracı planlanan maksimum hıza birkaç saniye içinde ulaştırabilir.

Daha Sağlıklı Çalışma Alanı

Aşağıdakiler, özellikle platformlu transpalet modelleri için geçerlidir: Birçok ergonomik eleman ve fonksiyon, ekipmanın çalışmasını kolaylaştırır. Yüksekliği ayarlanabilir koltuklar ve kolçaklar, düşük erişim yükseklikleri ve ergonomik olarak tasarlanmış kontrol elemanı bu ürün yelpazesinde bulunur.

Sürücünün konumu bazı araçlarda önemli bir rol oynar: Çatallara karşı dik bir açıda otururlar ve ileri veya geri hareket etmek için bir oraya bir buraya dönmelerine gerek yoktur. Bu kas-iskelet sistemi için daha sağlıklıdır. Aynı durum, şasiden ayrı olan ve sürücü iş istasyonundaki tüm titreşimleri azaltan platformun süspansiyonu için de geçerlidir.

5 kat daha verimli

Daha Güvenli

Linde MH, birçok istifleyici için sürüş tipi ne olursa olsun birbirini tamamlayan ve en iyi çözümü oluşturan çoklu fren sistemleri kullanır. Sonunda ekipman, tam doğru noktada durur.

Daha Sade

Kompakt bir kumanda kolundan çok fonksiyonlu bir kumanda koluna kadar, nasıl kullanıldığına bağlı olarak ekipmanlarda çeşitli direksiyon sistemleri kullanılır. Bunun arkasındaki fikir her zaman aynıdır: Linde MH her istifleyiciyi, tek elle zahmetsizce kontrol edilebilmelidir.

Daha Güçlü

Sağlam şasi, destekli kumanda kolları ve toz korumalı motorlar, istifleyicilerin özelliklerinden bazılarıdır. Bunlar, araçların asgari bakım gerektirerek yıllarca çalışmasını sağlar.

Daha Sağlıklı

Platformlu istifleyiciler kapsamlı süspansiyona sahiptir. Platform, şasiden tamamen ayrıdır ve titreşimlerin çoğunu emer. Bu, sürücü üzerindeki fiziksel gerginliği azaltır ve sürücülerin daha uzun süre konsantre olmalarına yardımcı olur.

Daha Kompakt

Yüksek yük kapasitesi ve kompakt tasarım kombinasyonu daha fazla taşıma kapasitesine olanak tanır çünkü kompakt istifleyicilerinin dar koridorlarda manevra yapması daha kolaydır. Linde’nin istifleyicilerinin çoğu, bir istifleyicilerden biraz daha geniştir.

Her Uygulamaya Özel İstifleyiciler

Linde MH, tüm istifleyiciler için birçok ek seçenek sunar. Örneğin, ekipmanlarda çeşitli uzunluklarda çatallar veya sessiz bir sürüş sağlayan poliüretan lastikler mevcuttur. Ayrıca yük yaslama korkuluğu, terminaller için bağlantı sistemleri, soğuk hava deposu koruması ve çok daha fazlası sunulmaktadır.

Linde, bazı araçlarını çeşitli kontrollere sahip olacak şekilde tasarlar. Müşteri örneğin, bir kumanda kolu ve iki kollu direksiyon arasından ve başka bir model için bir direksiyon ve e-sürücü kumandası arasından seçim yapabilir. Kullanıcı, sahadaki çalışma koşullarına mükemmel bir şekilde uyan bir istifleyiciye sahip olur.

Elektrikli ve Manuel Transpalet Modelleri

M10 X/XE

Linde MH’nin M10 X ve M10 XE elektrikli transpalet modelleri, makas ile çatalı kullanarak ideal çalışma yüksekliğine ulaştırır.

Detaylı bilgi için

M25

M25 elektrikli transpalet, özellikle sağlam bir yapıya sahiptir ve bu nedenle karşılaştırılabilir modellerden yüzde 25 daha fazla ağırlık taşıyabilir.

Detaylı bilgi için

M25 Scale+

M25 Scale+ istif makinesi ayrıca yüksek yük kapasitesine ve yük miktarını hassas bir şekilde belgeleyen bir tartı sistemine sahiptir.

Detaylı bilgi için

MT12

Linde MH’nin MT12 istif makinesi özellikle kompakttır ve kapalı alanlarda manevra yapmayı kolaylaştırır.

Detaylı bilgi için

MT15 C

Linde MH'nin akülü transpalet modeli, MT15 C, kompakt bir tasarıma sahiptir ve bu nedenle alanın dar olduğu alanlarda bile kullanımı çok kolaydır.

Detaylı bilgi için

MT15

Linde’nin MT15’i, kısa ve orta mesafeler için elverişli bir akülü transpalet modelidir. Manevra kabiliyeti sayesinde dar koridorlar için idealdir.

Detaylı bilgi için

T14 - T20

T14–T20 elektrikli transpalet modeli, en dar alanlarda bile tüm uygulamalar için kompakt ve çevik yardımcıdır. Gelişmiş güvenlik özelliklerine sahiptir.

Detaylı bilgi için

T14 S - T25 S/F

Linde MH’nin T14 S, T20 – T25 S/SF istif makinesi modeli ile dar koridorlarda bile verimli ve güvenli bir şekilde yük taşıyın.

Detaylı bilgi için

T16 - T20 P

Linde MH’nin T16 – T20 P elektrikli transpalet modelleri, kısa ve orta mesafelerde hızlı taşıma işlemlerine olanak tanır.

Detaylı bilgi için

T16 L

Linde MH’nin T16 L sipariş toplama asansörlü ve akülü istif makinası, toplama sırasında ergonomik ve hızlı işlemler sağlar.

Detaylı bilgi için

T20 - T25 AP

Linde MH’nin T20 – T25 AP elektrikli transpalet modeli, her türlü yükü en dar alanlarda kolayca taşımak için kullanılabilir.

Detaylı bilgi için

T20 - T25 AP N

Linde Material Handling'in T20 - T25 AP N transpaletleri, en dar alanlarda her türlü yükün manevrası için kullanılabilir.

Detaylı bilgi için

T20 - T25 AP-SP

Linde MH’nin T20 – T25 AP/SP elektrikli istif makinası, mükemmel çalışma koşulları sunar ve daha fazla yük taşımayı sağlar.

Detaylı bilgi için

T20 - T25 FP

Linde MH’nin T20 - T25 FP elektrikli transpalet modelleri, en dar alanlarda verimli kullanım sağlar.

Detaylı bilgi için

T20 - T25 R

T20 – T25 R akülü istif makinası, palet taşırken hızlı ve çok yönlüdür.

Detaylı bilgi için

T20 - T25 RW

Linde T20 – T25 RW elektrikli transpalet modelleri, ergonomik ve verimli yük taşıma sağlar.

Detaylı bilgi için

T20 - T25 SP

Linde MH’nin T20 – T25 SP elektrikli istif makinası, mükemmel çalışma koşulları sunar ve daha fazla yük taşımayı sağlar.

Detaylı bilgi için

T20 - T25 SR

Linde MH’nin T20 – T25 SR akülü istif makinası modelleri, inanılmaz hızlıdır ve yüksek manevra kabiliyetine sahiptir.

Detaylı bilgi için

T25 - T30

Linde MH’nin T25 – T30 akülü transpalet ile ağır yükler bile kapalı alanlarda kolayca taşınabilir.

Detaylı bilgi için