Tarayıcınız güncel değildir. İnternet sitemizi tam olarak kullanabilmek için lütfen tarayıcınızı güncelleyin.

Transpalet T20 - T25 FP

Çevik çok yönlü araç

En dar alanlarda manevra kabiliyeti

T20 - T25 FP istifleyicisi, sıkışık koşullarda dayanıklılığını gösterir. Sadece 720 mm şasi genişliği ve hassas hidrolik direksiyon ile en dar alanlarda bile sorunsuz manevra yapabilir. Bu, özellikle yükleme ve boşaltma için uygundur. Saatte maksimum 14 km hıza (isteğe bağlı) sahip T20 - T25 FP, 2000 ila 2500 kg arasındaki yükleri zahmetsizce hareket ettirerek orta mesafelerde hızlı ve verimli bir şekilde taşıyabilir. Sağlam çelikten yapılmış derin bir şasi, sürücüyü tüm sürüş koşullarında korurken isteğe bağlı tam süspansiyon, sürücü platformundaki titreşim ve şokların neden olduğu fiziksel gerginliği azaltır.

Özellikler

Güvenlik

T20 - T25 FP istifleyici yere kadar uzanan ve küçük bir çarpışma durumunda sürücüyü koruyan sağlam çelik bir şasi ile donatılmıştır. Kompakt tasarım, sürücünün bedeninin direksiyon kullanırken her zaman şasi konturları içinde güvende kalmasını ve hiçbir zaman gereksiz riske maruz kalmamasını sağlar. Bağımsız çalışan fren sistemleri, sürücü platformunun tüm yüzeyi emniyet şalteri görevi görürken tüm sürüş durumlarında sürücüyü ve yükü korur. Sürücü araçtan indiğinde, fren sistemi otomatik olarak etkinleşir. Viraj dönüşlerinde araç hızı ayarlar ve olası devrilmeyi önler.

 • Sürücü koruması için çelik şasi
 • Bağımsız fren sistemleri
 • Sürücü platformu emniyet şalteri görevi görür
 • Viraj dönüşlerinde ayarlanan hız

Taşıma

Sadece 720 mm genişliğinde kompakt şasi ve elektrikli hidrolik direksiyon sayesinde T20 - T25 FP istifleyici son derece çeviktir, en dar alanlarda bile hassas manevra yapılmasını sağlar. Araç, 2000 ila 2500 kilogram yük taşıyabilir. Güçlü, az bakım gerektiren 2,3 kW motor, güçlü hızlanma sağlar. T20 - T25 FP yüklüyken saatte 12 km hıza ve yük olmadan saatte 14 km hıza ulaşabilir. Bu, istifleyicinin özellikle paletlerin hızlı bir şekilde taşınmasının yanı sıra araçların hızlı bir şekilde yüklenmesi ve boşaltılması için uygun olmasını sağlar. İsteğe bağlı bir özellik olarak tekerlekler, optimum çekiş ve stabilite sağlar.

 • Yüksek manevra kabiliyeti
 • Kompakt, güçlü motor
 • 14 km/saate kadar yüksek hız
 • Güçlü hızlanma

Servis

CAN Bus bağlantısı sayesinde T20 - T25 FP istifleyicinin sistem verileri bir dizüstü bilgisayar aracılığıyla hızlı ve güvenilir bir şekilde analiz edilebilir. Servis teknisyenlerinin bakım çalışmalarını zahmetsizce ve gecikmeden yürütmelerini sağlamak için aracın tüm önemli bileşenlerine kolayca erişilebilir. AC motorunun bakım gerektirmeyen teknolojisi uzun bakım aralıkları sağlar ve böylece yüksek araç kullanılabilirliği sağlar. İsteğe bağlı dijital gösterge ekranı ile T20 - T25 FP sürücüleri, her zaman tüm araç bilgilerine kolayca ulaşabilir.

 • CAN Bus bağlantısı üzerinden hızlı teşhis
 • Bakım gerektirmeyen motor teknolojisi
 • Kolay bakım erişimi
 • Yüksek araç kullanılabilirliği

Teknik Bilgiler

Model Yük kapasitesi Kaldırma Sürüş hızı, yüklü/yüksüz Dönüş yarıçapı Akü gerilimi, nominal kapasite (K5)
T20FP 2,0 (t) 125 (mm) 10 / 12 km/h 2095 / 2165 (mm) 24 / 345/375 (V)/(Ah) o. kWh
T25FP 2,5 (t) 125 (mm) 10 / 12 km/h 2095 / 2165 (mm) 24 / 345/375 (V)/(Ah) o. kWh

İsteğe Bağlı Donanım

 Linde MH’nin connect filo yönetim yazılımı, filonun kullanım ve tüketim verileri hakkında bilgi sağlar.

Fleet Management

Bireysel forkliftler nasıl ve kim tarafından kullanılır? Araç tüketim verileri neye benziyor ve her araç yola uygun mu? Yazılım ve donanımın bir kombinasyonu ile Linde MH’nin Fleet Management aradığınız çözümleri sağlar.

 Linde MH’nin lityum iyon aküsü

Lityum iyon teknolojisi

Lityum iyon aküsü ile araçlar çok daha kısa sürede şarj ve çalışma sırasında ara şarj edilebilir.

Herhangi bir engebe telafi edilerek Linde MH aracın stabilitesi sağlanır.

Seviye dengelemesi

Sistem, zemindeki herhangi bir engeli telafi eder ve tüm tekerleklerin her zaman zeminle temas halinde kalmasını sağlayarak aracı sabitler.

Linde MH’nin Linde BlueSpot™’u araçları ses çıkarmadan görünür kılar. Linde MH’nin T20-T25 Fp’sinin Linde BlueSpot™’u. Yük sırt yaslama. Çeşitli boyutlarda sunulan yük sırt yaslama, yükü daha stabil hale getirerek sürücüye ek bir koruma katmanı sağlar.Tamamen asılı sürücü platformu. İsteğe bağlı tamamen asılı platform, düz olmayan yüzeylerin neden olduğu şokları sönümleyerek sürücünün vücudundaki fiziksel gerginliği azaltmaya yardımcı olur.Linde MH’nin T20 - T25 FP’

BlueSpot™

Linde BlueSpot™ rota uyarı sistemi, LED spot forkliftleri ses çıkarmadan görünür hale getirdiği için çalışma güvenliğini arttırır.

Yük sırt yaslama

Çeşitli boyutlarda sunulan yük sırt yaslama, yükü daha stabil hale getirerek sürücüye ek bir koruma katmanı sağlar.

Linde MH’nin T20 - T25 FP’sinin tam süspansiyon platformu, sürücünün iş yükünü azaltır.

Tamamen asılı sürücü platformu

İsteğe bağlı tamamen asılı platform, düz olmayan yüzeylerin neden olduğu şokları emerek sürücünün vücudundaki fiziksel gerginliği azaltmaya yardımcı olur.

Linde MH’nin T20 - T25 FP’sinin yüksekliği ayarlanabilir kumanda kolu, aracı sürücüye mükemmel şekilde adapte eder.

Yüksekliği ayarlanabilir kumanda kolu

Yüksekliği ayarlanabilir kumanda kolu, sürücünün fiziksel gereksinimlerine mükemmel şekilde aracın adapte edilmesini sağlar.

Linde MH’nin T20 - T25 FP’si yüke bağlı olarak maksimum 10 veya 14 km/saat hıza çıkar.

Arttırılmış hız

Güçlü hızlanma, aracın kolayca maksimum hızına ulaşmasını sağlar. Yük olmadan saatte maksimum 14 km hıza ve yük ile saatte 10 km ulaşabilir. Bu, sürücünün daha kısa sürede daha uzun mesafeleri kat etmesini sağlar.

Teklif Alın