Tarayıcınız güncel değildir. İnternet sitemizi tam olarak kullanabilmek için lütfen tarayıcınızı güncelleyin.

Transpalet M25 Scale+

Dengeli taşıma sistemi

Tek adımda tartım ve taşıma

İstifleyici M25 Scale+ sadece 500 gr toleranslı tartı sistemine sahiptir. Bu, kullanıcıların harici bir hassas tartıya gitmemelerini ve bir tırı yüklerken zamandan tasarruf etmelerini sağlar. Linde; kullanıcı, ölçümü saklamak isterse yazıcılar ve bellek kartları da sunmaktadır. Örneğin, sipariş miktarlarından sapmalar belgelenebilir. M25 Scale+'ın bükülmez yapısı yüksek taşıma performansı sağlar. Bu sayede, istifleyici sadece sınıf için olağanüstü yüksek bir yük kapasitesine sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda bakım gerektirmeden zorlu ve sürekli kullanım da sunar. Sürücünün elleri, geniş bir kumanda kolu başlığı ile korunur. M25 Scale+ istifleyici 2500 kg’ye kadar yükleri taşıyabilir.

Özellikler

Güvenlik

Geniş kumanda kolu başlığı, manevra için yeterli alan olmadığında elleri korur. Alçak şasi, sürücünün ayaklarının ekipmanın altına sıkışmasını önler. Genel olarak, M25 Scale+’ın keskin kenarları veya birini yaralayabilecek köşeleri yoktur.

 • Geniş kumanda kolu başlığı elleri korur
 • Alçak şasi, ayakları korur
 • Keskin köşeleri veya kenarları olmayan tasarım

Ergonomi

M25 Scale+'ın yapısı birçok taşıma işini kolaylaştırır ve yükleri taşırken çalışma koşullarını iyileştirir. İstifleyiciyi çekerken pürüzsüz sürüş sağlayan ve titreşimleri azaltan iki kauçuk sürüş tekerleği vardır. Kullanıcının paleti zahmetsizce kaldırmasını sağlayan çatalın uçlarında küçük tekerlekler bulunur. Yeterli alan yoksa, sürücü kumanda kolunu her iki yönde de kolayca hareket ettirebilir.

 • Pürüzsüz sürüş için kauçuk sürüş tekerlekleri
 • Çatalın ucunda gömülü tekerlekler
 • Geniş kumanda kolu açısı
 • Basit tartım operasyonu

Taşıma

M25 Scale+ çelik şasisi ile çok sağlamdır ve bükülmez. Bu nedenle istifleyici, karşılaştırılabilir manuel istifleyicilerin yüzde 25’in daha fazla yükü kaldırabilir ve daha yüksek taşıma kapasitesine sahiptir. Hassas tartının kullanımı kolaydır ve yük ağırlığını birkaç saniye içinde hesaplar. Bu da zaman kazandırır. Sivri uçlar, sarılı paletlerin kaldırılmasını kolaylaştırır. Direksiyon ve tekerlekler, düşük dönme direncine sahiptir. Bu, sürücünün M25 Scale+’ı hızlı ve kolay bir şekilde hareket ettirebilmesini sağlar.

 • Hızlı ölçüm yapan tartı
 • Yüksek yük kapasitesi
 • Düşük dönme direncine sahip tekerlekler
 • Sivri çatal uçları

Servis

Elektrikli tartı sistemi 50 saatlik bir çalışma süresi için tasarlanmıştır.

Genellikle kullanıcının, cihazı yalnızca ayda bir kez şarja götürmesi gerekir. Bu istifleyici için servis maliyetleri çok düşüktür. Tüm merkezi bağlantılar bakıma ihtiyaç duymayan sabit kızak burçlardan oluşur. Kapsüllü, toz korumalı hidrolik sistem için de aynı durum geçerlidir. Toz boya, şasiyi aşınmadan korur.

 • Uzun çalışma süresine sahip tartı sistemi
 • Aşınma oranı düşük kızak burçlu tekerlekler
 • Toz korumalı hidrolik sistem
 • Aşınma korumalı şasi

Teknik Bilgiler

Model Yük kapasitesi Kaldırma Sürüş hızı, yüklü/yüksüz Dönüş yarıçapı Akü gerilimi, nominal kapasite (K5)
M25 Scale+ 2,5 (t) 115 (mm) 1390 (mm)
M25 Scale+ Inox 2,5 (t) 115 (mm) 1390 (mm)

İsteğe Bağlı Donanım

Paslanmaz çelik versiyon

Açık uçlu standart paslanmaz çelik versiyon, ıslak çalışma ortamları için idealdir.

Gelişmiş paslanmaz çelik versiyonu, kapalı uçlara sahiptir ve hijyenik alanlarda kullanıma uygundur.

Tekerlekler

Linde, istifleyici isteğe bağlı olarak poliüretan direksiyonlarla donatabilir. Malzeme sessiz, çok dayanıklı ve iyi dönme özelliklerine sahiptir.

SD Kart ve Yazıcı

Kullanıcılar, tüm ölçüm sonuçlarını geçici olarak SD karta kaydedebilir, bilgisayarda okuyabilir ve işleyebilir. Sürücü, yazıcıyı doğrudan yük kaldırma aracına bağlayabilir ve ağırlığı hemen belgeleyebilir.

Teklif Alın