Tarayıcınız güncel değildir. İnternet sitemizi tam olarak kullanabilmek için lütfen tarayıcınızı güncelleyin.
Stajyer bayan, HASEL çalışanına çizelgede bir şey açıklıyor.
Bilgiyi Uygulamaya Koymak

Lise ve Üniversite Öğrencileri

Lise veya üniversite öğrencisi olarak, HASEL'de size nasıl çalıştığımızı ve intralojistiğin geleceğini görme şansı sunuyoruz. Hangi alanla ilgilenirseniz ilgilenin, staj veya bitirme teziniz için heyecan verici bir proje bulmakta sorun yaşamazsınız. Satış, Pazarlama veya Ürün Geliştirme olsun, sorumluluk alabilecek ve fikirlerinizle en başından itibaren katkıda bulunabileceksiniz. Her gün zorlu görevler ve dinamik bir çalışma ortamı içinde bulunacaksınız.

Stajyer Programı

Üniversite ya da lise öğrencisi olarak gelecekteki potansiyel uzmanlık alanınızla ilgili ilk izlenimi stajyer programımıza katılarak genel bir izlenim alabilirsiniz. Bir üniversite öğrencisi olarak, sitelerimizden birinde birkaç aylık bir staj sırasında işin derinlemesine bir izlenim elde edebilir ve size uygun olup olmadığını anlayabilirsiniz.

Linde employee with young woman at the desk
Young man from abroad in the production division

Bölge ve Şubelerimizde Stajyer Programı

Ulusal bir şirket olarak, sadece genel müdürlüğümüzde değil ancak Türkiye çapında bulunan 14 noktamızın herhangi bir tanesinde alanınızla ilgili deneyim kazanma şansı da sunuyoruz. Bu bağlamda başvurularınızda stajınızı yapmak istediğiniz il konusunda tarafımızı bilgilendirmeniz halinde sizlere daha çeşitli imkanlar sunabiliriz.

Tez Programı

Araştırma ve Geliştirme bizim için çok önemlidir: Bitirme teziniz şirketimize yeni bir bakış açısı getirebilir. Web sitemizdeki konuları lisans veya yüksek lisans teziniz için öneri olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca başka fikirler geliştirmek için sizinle profesyonel çalışanlarımız vasıtasıyla birlikte fikir alışverişi yapmaya memnuniyetle açığız. Teziniz sırasında, deneyimli çalışanlarımız size eşlik edecek ve günlük işlerine ilişkin pratik bilgiler sunacaklardır. Sizinle fikir alışverişinde bulunmak için sabırsızlanıyoruz: Merakınız ve uzmanlığınız da bize ilham verebilir. Tezinizi yazmak istediğiniz alanla iligili bize bilgi verebilirseniz, sizi şirketimizdeki o alanla ilgili profesyonel ile bir araya getirebiliriz.

Linde Employee with young man with laptop in a meeting room

Size uygun alanda, size uygun iş bulmak

Bir ile bir Linde MH çalışanı birlikte çalışırken

Nasıl Başvurabilirsiniz?

Uygun bir pozisyon buldunuz ve başvurmak mı istiyorsunuz? Bizimle çalışma istemenize çok memnun olduk. Bu bağlamda sizin hakkınızda ne kadar çok şey öğrenebilrsek ilk adımı atmamız o kadar daha süratli olabilmektedir. Başvurunuzda bize kim olduğunuzu ve neden HASEL ile çalışmak istediğinizi anlatabilmek için aşağıdaki belgeleri bizimle paylaşmanızı rica ederiz:

  • Ön Yazı: Bize kişisel deneyimlerinizi, amaçlarınızı ve HASEL'de çalışmak isteme nedenlerinizi anlatın.
  • Özgeçmiş: Bize kısaca, hayatınızdaki önemli kilometre taşlarından bahsedin.
  • Sertifikalar: Lütfen mezun olduğunuz okul diplomalarını ve çalışma sertifikalarınızın kopyalarını bize göndererek iş için gereken dokümantasyonun kanıtını sağlayın.

Başvurunuzu Bize İlettikten Sonra Ne Oluyor?

Başvurunuzu gönderdikten sonra, bizimle paylaştığınız belgeleri inceleyecek ve ardından sizinle ilgileniyorsak, sizi bir görüşme davetine çağıracağız. Bazen bu süreç başvuru sayısına bağlı olarak beklenenden daha uzun bir zaman alabilir. Bu nedenle ümitsizliğe kapılmayın, menfi veya müspet mutlaka size son görüşümüzü ileteceğiz.

Açık Pozisyonlar

Şu anda listelediğimiz açık pozisyonlar içinde ilginizi çeken herhangi bir boş pozisyon bulamazsanız, genel bir başvuru da gönderebilirsiniz. Her zaman şirketi ileriye taşımamıza yardımcı olmak isteyen yeni çalışanlar arıyoruz. İlgilendiğiniz bölüm veya pozisyon ne olursa olsun bizimle paylaşın. Başvurunuzu mümkün olan en kısa sürede inceleyeceğiz ve sizinle iletişime geçeceğiz.

HASEL'de Kariyer Hakkında Sorularınız mı Var?

Lütfen aşağıdaki formu kullanarak bizimle iletişime geçin. Belirli bir pozisyon hakkında daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa, lütfen sorunuzu ilgili kişiye yönlendirin. Mümkün olan en kısa sürede size geri döneceğiz.