Tarayıcınız güncel değildir. İnternet sitemizi tam olarak kullanabilmek için lütfen tarayıcınızı güncelleyin.
Komatek 2024 Sizi KOMATEK 2024 Fuarı 8. Salon 808 No'lu standımıza bekliyoruz. Davetiye almak için tıklayınız.
Linde MH, intralojistik sürecinizin yüklerin girişinden çıkışına kadar her adımını optimize eder.
Her Şey Mükemmel Şekilde Senkronize!

Otomasyon

Ölçeklenebilir ve uygun maliyetli otomasyon, tesisinizde optimum malzeme akışının en kritik unsurudur. Otomatik prosedürler tutarlı, verimli ve esnek süreçler sağlar. Yük taşıma sürelerinizi iyileştirir, olası yaralanmaların yanı sıra yük ve altyapı hasarını en aza indirmeye yardımcı olur. Ekonomik potansiyelinizden tam olarak yararlanmanıza yardımcı olmak için otonom ekipmanların yanı sıra en son teknoloji ve kapsamlı bir malzeme akışı danışmanlığı hizmeti de sunuyoruz. Teslimattan sevkiyata kadar, süreçlerinizi veya tüm intralojistik faaliyetlerinizi analiz etmek için kapsamlı intralojistik anlayışımızı kullanıyoruz. İster mevcut bir sistem ister yeni bir proje olsun: otomasyonun amacı her zaman verimliliğinizi en üst seviyeye çıkarmaktır. Teklifimiz sadece otonom ekipmanlarımızla sınırlı değildir. Bu konuda uzman grup şirketlerimizle birlikte, süreçlerinizi otomatikleştirmek için ihtiyacınız olan her şeyi sağlıyoruz.

Terzi Usulü Otomasyon Çözümleri

Linde MH'nin otomasyon çözümleri ile maksimum verimlilik için intralojistik süreçlerinizi en optimum şekilde düzenleyebilirsiniz. Çeşitli sektörlerden şirketlere otomatikleştirilmiş lojistik süreçleri dünyasıyla tanışmak için uygun maliyetli, ölçeklenebilir bir yol sunan bir dizi standart çözüm paketine sahibiz. Ayrıca, şirketinize özel süreçleriniz ve başa çıkmaznı gereken size özel zorluklar konusunda size birçok tavsiyelerimiz olacaktır. Son birkaç yılda, dünya çapında bir çok sektörde yüzlerce otomasyon projesini hayata geçirdik. Çalıştığınız sektör ne olursa olsun, süreçlerinizin kısmi veya tam otomasyonu için mükemmel bir uygulamaya sahibiz. Uzmanlarımız, otomatik depo ve nakliye çözümlerinizin planlanması, uygulanması ve devreye alınmasında size destek olmak için her zaman hazırdır.

İntralojistik ve Otomasyon Yazılımı

İntralojistik ve otomasyon çözümlerinin dijital kontrolü ve ağı, malzeme akışında süreç güvenilirliği ve iş güvenliğini sağlar. Linde MH, ölçeklenebilir Depo Yönetim Sistemi (WMS) ve ekipmanları esnek yönlendirme sistemi de dahil olmak üzere en son yazılım çözümlerini sunar.

Detaylı bilgi için

Malzeme Akış Danışmanlığı

Linde MH, müşterilerine dahili malzeme akışlarını optimize etmelerine yardımcı olmak için kapsamlı sistem danışmanlığı sunar.

Detaylı bilgi için

Linde MH'den Otomasyon için Standart Çözüm Paketleri

Linde MH, süreçlerinizin otomasyonu için standart çözüm paketleri sunar. İhtiyacınız olan tüm donanım, yazılım ve kurulumu içerir ve depo ve nakliye süreçlerinizi ekonomik bir şekilde otomatikleştirmenizi sağlar.

Detaylı bilgi için

İntralojistik Süreçler için Akıllı Otomasyon

Çeşitli sektörlerdeki sayısız müşteri projesinden edindiğimiz deneyim, Linde MH’nin intralojistik süreçler hakkında ayrıntılı bir anlayışa sahip olduğu anlamına gelir. Bu anlayışı, bireysel süreç adımlarını tamamen otomatikleştirmek veya malzeme akışlarını tamamlamak ve standart uygulamalar geliştirmek için kullandık.

Detaylı bilgi için