Tarayıcınız güncel değildir. İnternet sitemizi tam olarak kullanabilmek için lütfen tarayıcınızı güncelleyin.
Komatek 2024 Sizi KOMATEK 2024 Fuarı 8. Salon 808 No'lu standımıza bekliyoruz. Davetiye almak için tıklayınız.
Linde MH reach truck
Linde MH'yi ve HASEL'i Daha Yakından Tanıyın!

Hakkımızda

Şirketlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek veya Linde MH'yi ve HASEL İstif Makinalarını sektöründe lider yapan özelliklerinin neler olduğunu mu öğrenmek istiyorsunuz? Yoksa HASEL İstif Makinalarında kariyer fırsatlarını mı araştırıyorsunuz?

Bu bölümden farklı teknoloji ve endüstri alanları hakkında ilginç saha raporları ve makaleler okuyabileceğiniz ve Linde MH Magazin veya HASEL Diyalog dergilerine göz atabileceğiniz, şirket haberlerine ve ürün ve etkinlik haberlerine ulaşabilirsiniz.

LINDE MH Hakkında

Bir Kion Group AG şirketi olan Linde MH dünyanın en büyük forklift ve depo ekipmanları üreticilerinden biridir.

Detaylı bilgi için

HASEL Hakkında

HASEL İstif Makinaları, kurulduğu 1985 yılından bu yana müşterilerinin sürdürülebilir rekabet avantajları elde etmelerini sağlayan, yüksek performanslı çözümler geliştirir. Türkiye’nin 14 noktasında eğitimli ve müşteri odaklı kadroları ile çok farklı sektörlerdeki binlerce müşterimize sadece makina satışı değil, doğru yönlendirme ve satış sonrası hizmetlerinde maksimum müşteri memnuniyeti sağlamak için var gücüyle çalışmaya devam etmektedir.

Detaylı bilgi için

HASEL'in Linde MH Takımına Katılın

HASEL çeşitli kariyer fırsatları sunar: Bize profesyonel, mezun veya stajyer olarak katılın.

Detaylı bilgi için

Sertifikalar

Yönetim sistemleri, süreçlerin istikrarı ve sürekli iyileştirilmesi için temel oluşturur. Linde Material Handling tüm şantiyelerde bu standartlara göre çalışmaktadır.

Detaylı bilgi için

Linde MH'de Sürdürülebilirlik

Sürdürülebilirlik, yeşil bir logodan daha fazlasıdır. Linde MH'de bu terim çok daha fazlasını ifade eder; yani çevre üzerinde olumlu bir etkiye sahip, aynı zamanda müşterilerimiz ve çalışanlarımız üzerinde de olumlu bir hedefe yönelik sürdürülebilirlik stratejisi. Bu nedenle Linde MH'de uzun vadeli sürdürülebilir bir oryantasyon önemlidir, çünkü müşterilerimizin iş başarısı ve dolayısıyla kendi başarımız buna bağlıdır. Çevresel ve sosyal hedefleri iş süreçlerimize ve faaliyetlerimize entegre ederek kalıcı değer yaratıyoruz.

Detaylı bilgi için

Linde MH Magazin

Heyecan verici müşteri referansları, etkinlikler, trendler, videolar, teknoloji ve farklı endüstri sektörleri hakkında makalelere Linde MH Magazin'den ulaşabilirsiniz.

Detaylı bilgi için

HASEL Diyalog

HASEL Diyalog, HASEL İstif Makinaları hakkındaki tüm gelişmeleri, haberleri ilk elden öğrenmenin en kolay yolu.

Detaylı bilgi için

Haberler

HASEL ve Linde MH ile ilgili güncel haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Haberleri konu alanlarına göre filtreleyerek aradığınız haberlere daha hızlı ulaşmanızı sağlayabiliriz.

Detaylı bilgi için

Medya

Broşür, Teknik Bilgi Formu, El İlanı, Kılavuz ve Ürün Broşürlerimizi bu sayfada bulabilirsiniz.

Detaylı bilgi için

Etkinlikler

HASEL ve Linde MH'nin katıldığı güncel etkinlik ve fuarlara ilişkin her türlü bilgiyi buradan edinebilirsiniz.

Detaylı bilgi için