Tarayıcınız güncel değildir. İnternet sitemizi tam olarak kullanabilmek için lütfen tarayıcınızı güncelleyin.
Linde MH
Geleceğe Yönelik Lojistik Çözümleri

Teknoloji ve İnovasyon

Malzeme Akışını Yeniden Düşünmek

Ağ üzerinden bağlantılı endüstrilerde, insanlar ve makineler birbirlerine her zamankinden yakın olacak şekilde çalışmaktadır. Malların ve malzemelerin akışı dijital olarak kontrol edildiğinde ve mallar hedeflerine tamamen otomatikleştirilmiş bir yolculuğun sonunda vardıklarında, akıllı lojistik sistemleri şirketlere katma değer eklemede önemli bir rol oynar. Linde MH geleceği bugünden şekillendirmektedir. Şirketin kurucuları ile aynı derecede yaratıcılık sergileyerek, Linde mühendisleri ve teknisyenleri günümüzde karmaşık intralojistik görevleri için verimli çözümler üzerinde çalışmaktadır. Müşterilerin ve operatörlerin gereksinimlerini derinden kavrayarak, klasik yaklaşımları sorgulamaktadırlar. Üretkenlik, güvenlik ve ergonominin bir araya getirilmesi filo yönetiminde teknik yenilikler ve yeni yaklaşımların yanında kullanıcıların sürdürülebilir rekabet avantajları elde etmelerini sağlayan servis modellerini de doğurur.

Linde Door Control

Linde Kapı Kontrolü, forkliftler ve yüksek hızlı kapılar arasında akıllı iletişim sağlar. Kapı geçişlerini korur ve gereksiz onarım maliyetlerini önler.

Detaylı bilgi için

Linde MH Forklift Geri Görüş Kamerası

Kamera tabanlı yardım sistemi Geri Destek Kamerası, operatörleri yayalarla çarpışma konusunda uyarmak ve kamyonun hızını azaltmak için yapay zekayı kullanıyor.

Detaylı bilgi için

Linde Material Handling'den connect:charger

Linde Material Handling connect:charger, elektrikli endüstriyel kamyonların şarjını yönetmek için uygun maliyetli ve akıllı bir çözüm sunar.

Detaylı bilgi için

Linde MH'den Aydınlatma Seçenekleri

Güvenlik ve verimlilik için Linde MH'den aydınlatma seçenekleri

Detaylı bilgi için

Optimal Asansör, Optimal Taşıma

Linde MH, R14–R25 modeli Reach Truck'lar için yeni Ağır Hizmet Asansörü ile birlikte size daha iyi görüş, daha fazla kaldırma yüksekliği, gelişmiş denge ve daha yüksek bakiye yük kapasiteleri sunar.

Detaylı bilgi için

Yenilikçi direksiyon konsepti Linde Steer Control

Linde Steer Control, forklift direksiyonu için devrim niteliğinde bir konsepttir. Mini direksiyon veya direksiyon kumanda kolu, geleneksel direksiyon simidinin yerini alır.

Detaylı bilgi için

Linde Motion Detection

Linde Motion Detection forkliftin arkasındaki hareketleri algılayarak operatörü uyaran ve böylece kazaların önüne geçen bir operatör yardımcı sistemidir..

Detaylı bilgi için

Otomatik olarak daha verimli

Yarı otonom sipariş toplayıcılar olan N20 SA ve N20 C SA, sipariş toplama sırasında verimliliği ve güvenliği artırır.

Detaylı bilgi için

Yenilikçi Raf Koruma Sistemi

Linde Raf Koruma Sensörü, raflara yaklaşırken forklifti otomatik olarak yavaşlatır ve çarpışmaları ve hasarları önler.

Detaylı bilgi için

Linde MH'den Çok İşlevli Kumanda Kolu

Linde Çok İşlevli Kuamda Kolu, R10 – R25 reach truck'ları zahmetsizce çalıştırmayı sağlar. Ele tam oturan olağanüstü şekli, güvenli, kolay ve verimli çalışma için operatör ve ekipman arasında kusursuz bir uyum sağlar.

Detaylı bilgi için

Linde Aisle Safety Assistant (ASA)

Linde Aisle Safety Assistant (ASA), forkliftin hareketlerini depo ortamına uyarlar ve hasarı azaltır.

Detaylı bilgi için

Linde Warehouse Navigation

Dar koridorlu ve yüksek raflı depolar şirketler için uygun maliyetlidir, ama aynı zamanda depo içinde çalışan ekipmanlara ve operatörlere büyük iş düşer. Linde Warehouse Navigation operatörü destekler ve üretkenliği büyük oranda arttırır.

Detaylı bilgi için

Maksimum Güvenlik için Yaya Uyarı Bandı

Linde MH interaktif güvenlik yeleği giyenleri ışık sinyalleri, titreşimler ve sesli uyarılar kullanarak uyararak çalışan güvenliğini maksimum seviyeye taşır.

Detaylı bilgi için

Linde Load Management Advanced

Linde Load Management Advanced yüklerin istifleyicilerle istiflenmesini daha kolay ve güvenli hale getirir.

Detaylı bilgi için

İşlerin ve Operatörlerin Basit Bir Şekilde Koordine Edilmesi

Linde Truck Call uygulaması, yenilikçi, lojistik, akıllı telefon, forklift çağırma, forklift yönetimi sistemi, kontrol istasyonu

Detaylı bilgi için

Active Stability Control

Linde MH’nin Active Stability Control sistemi zeminlerdeki engebeyi telafi eder ve K-ModülerK-Modüleri dengeler

Detaylı bilgi için

Linde TruckSpot

Linde TruckSpot geriye doğru hareket ederken hareket yönünde zemine bir optik uyarı sembolü yansıtır.

Detaylı bilgi için

Linde VertiLight ve Linde LED Şeritleri

Linde VertiLight ve Linde LED Şeritleri aydınlatma çözümleri ile çalışma ortamı yeterli şekilde aydınlatılarak, daha fazla güvenlik ve verimlilik sağlar.

Detaylı bilgi için

Linde Safety Scan

Linde Safety Scan ile şirket içi trafik işlemleri ile ilgili güvenlik riskleri sürdürülebilir şekilde azaltılabilir ve üretkenlik arttırılabilmekte

Detaylı bilgi için

Linde Safety Guard

Linde Safety Guard olası tehlikelerle ilgili erken uyarı sağlayan, yenilikçi bir operatör destek sistemidir.

Detaylı bilgi için

Yakıt Hücresi Teknolojisi

Güçlü ve düşük emisyonlu: Linde Material Handling'in hidrojen yakıt hücreli endüstriyel forkliftleri.

Detaylı bilgi için

Bugünün ve Geleceğin Lojistiği İçin Enerji Sistemi

İstifleme ekipmanları endüstrisi, uzun süredir elektromobilitede öncülük yapmaktadır. Buradaki zorluk, dizel, LPG ve CNG motorlu ekipmanlarla aynı derecede sahada aktif olabilmesidir. Linde MH’nin Li-İyon teknolojisi güçlü yönlerini gösterdiği nokta budur.

Detaylı bilgi için

Linde Safety Pilot

Denge ağırlıklı forkliftlerle yaşanan devrilme kazaları Linde Safety Pilot operatör destek sistemini kullanarak büyük oranda önlenebilir.

Detaylı bilgi için

Linde Dynamic Mast Control

Linde MH Reach Truck'lar için geliştirilen Linde Dynamic Mast Control operatör destek sistemi daha düşük asansör salınımları sayesinde güvenliği ve verimliliği arttırır.

Detaylı bilgi için

Döner İş İstasyonu ve Döner Kabin

Geriye giderken bile gerginliğe neden olmadan en iyi görüş alanını elde etmek: Döner iş istasyonu operatörün omurgasına binen yükü azaltır. Operatör için iyi olan bir şey, aynı zamanda işlerin akışını da iyileştirir.

Detaylı bilgi için

Linde BlueSpot™

Linde BlueSpot ™ çevre uyarı sistemi, LED spot ışığı ses yapmadan forkliftlerin görünür olmasını sağladığından çalışma sırasında güvenliği arttırır.

Detaylı bilgi için