Tarayıcınız güncel değildir. İnternet sitemizi tam olarak kullanabilmek için lütfen tarayıcınızı güncelleyin.
Linde MH forklift ve depolama ekipmanların çalıştığı bir depo
İşlerin ve Operatörlerin Basit Bir Şekilde Koordine Edilmesi

Lınde Truck Call

İntralojistik görevleri için bir akıllı telefon çözümü

Bazen depoya beklenmeyen bir teslimat gelir ve işler çığırından çıkabilir: Vardiya amirinin birden fazla forklift bulması ve onlara bir taşıma işi ataması gerekebilmektedir. bu rada işlerin atanması ve işin tamamlanması sürecinde çok değerli operasyon zamanı kayıp olabilmektedir. İhtiyaç duyulan daha verimli bir çözüm olup, Linde Truck Call uygulaması işte tam burada devreye girer. Uygulama taşıma işlerinin filo içinde atanmasını basitleştirir ve vardiya amirleri ile operatörler arasındaki iletişimi önemli ölçüde hızlandırır.

Koşullar

Linde Truck Call uygulaması için:

  • Akıllı telefon veya tablet
  • Android® 6.0 veya üzeri sürüm
  • İnternet erişimi

Linde Truck Call web sitesi için:

  • Bilgisayar veya tablet
  • Güncel web tarayıcı (Google Chrome, Firefox, MS Edge, Apple Safari)
  • İnternet erişimi

İster beklenmeyen bir teslimat, ister standart bir iş olsun, Linde Truck Call uygulaması vardiya amirlerinin artık operatörlere yüz yüze talimat vermek zorunda kalmamasını sağlar. Basit bir şekilde akıllı telefon veya tabletlerini kullanarak taşıma işini ve öncelik seviyesini sisteme girebilirler. Fotoğraflar, belgeler ve yorumlar kullanılarak görevle ilgili daha belirli ayrıntılar da eklenebilir. Ardından görevi belirli bir ekipman grubuna atar. Bir operatör görevi çevrimiçi olarak kabul ederse, artık bahsi geçen görev grup içindeki diğer operatörler için görülebilir olmaz. Görev tamamlandığında, vardiya amiri operatörden derhal doğrulama alır.

Ağır ticari aracı boşaltan bir Linde MH forklift

Linde Truck Call uygulaması ile vardiya amiri akıllı telefonunu kullanarak lojistik görevlerini hızlı ve kolay bir şekilde düzenleyebilir.

İlk bakışta avantajları

Verimlilik

Uygulama vardiya amirleri ile operatörler arasındaki iletişimi hızlandırır, gereksiz zaman kaybı önlenir ve filo kullanımı optimize edilir.

Kullanıcı dostudur

Uygulama, iş yerinde olmasanız bile görevleri oluşturmanızı, düzenlemenizi kolaylaştırır. Görevlere öncelik verme, fotoğraf ve belge ekleme seçenekleri de net bir iletişime katkıda bulunur.

Kullanılabilirlik

Uygulama görevlerin daima uygun ekipmanlara atanmasını sağlar. Aynı zamanda tüm açık, devam eden ve tamamlanmış görevlerin basit bir şekilde gözden geçirilmesini sağlar ve çok sayıda farklı ekipman tipi için kullanılabilir.

Lınde Truck Call Uygulamasının İşlevleri

Linde Truck Call uygulamasının görüldüğü akıllı telefon ekranı

1. Görevlerin oluşturulması

Vardiya amiri atanacak görevi uygulamaya girer. Bunun için yüklerin konumunu ve depolama yerini girer ve görevin öncelik seviyesini ve zaman aralığını belirtir.

Linde Truck Call uygulamasının görüldüğü akıllı telefon ekranı

2. Görevlerin atanması

Görev uygulamaya girildikten sonra, görev tüm operatörlere gönderilir. Operatörlerden biri görevi kabul ederse, artık diğer operatörler görevi göremez.

Linde Truck Call uygulamasının görüldüğü akıllı telefon ekranı

3. Açık görevler

Uygulama vardiya amirine açık, devam eden ve tamamlanmış tüm görevlerden oluşan bir liste gösterir.

Linde Truck Call uygulamasının görüldüğü akıllı telefon ekranı

4. Tamamlanmış görevler

Bir görev tamamlandığında, operatör bunu uygulama içinde doğrular ve onay derhal vardiya amirine gönderilir.