Tarayıcınız güncel değildir. İnternet sitemizi tam olarak kullanabilmek için lütfen tarayıcınızı güncelleyin.
Linde Safety Scan yardımıyla inceleme
Linde Safety Scan

Şirket İçi Trafik Akışlarının Güvenliğinin Optimize Edilmesi

Üretkenliği Güvenli Şekilde Arttırmak

Mobil istifleme ekipmanları ve yaya personel aynı alan içinde hareket ederken güvenlik üretkenliği etkileyen önemli faktörlerden biridir. Linde Safety Scan ile işletmenizdeki trafiğin güvenliğini optimize etmenize yardımcı olmak için size ve İş Güvenliği uzmanlarınıza yardımcı olan, net bir yapıya sahip bir danışmanlık hizmeti geliştirdik.

Güvenlik tavsiyelerimiz, modern intralojistik hakkındaki derinlemesine ve kapsamlı bilgilerimize ve yenilikçi yöntemlerimize dayanmaktadır. Özel olarak eğitilmiş uzmanlar olan Linde Güvenlik Danışmanları depo ve üretim alanlarındaki potansiyel tehlikelerle ilgili sistematik ve adım adım ilerleyen bir analiz sunarlar. Size özel gereklilikleriniz için organizasyona dayanan ve teknik çözümler içeren sahanıza uygun tavsiyeler geliştirirler ve bu tavsiyelerin uygulanmasında size destek olurlar. Linde Safety Scan çalışanlarınız ve mobil ekipmanlarınız için önemli güvenlik iyileştirmeleri sağlayarak, verimlilik ve üretkenlik alanlarından sürdürülebilir artışlar elde etmenizi sağlar. Tavsiye edilen güvenlik önlemlerine yatırım yapmanız hızlı bir geri dönüş sağlar. Daha ilk yıldan elle tutulabilir avantajlar elde edilebilir.

Önce Güvenlik

İç kişi bir fabrika binasında olup bitenleri analiz etmekte

Ürün Ayrıntıları

Müşteri masasında Linde Safety Scan bilgilendirmesi

1. Bilgilendirme

 • Safety Scan sistemimizin ayrıntılı bir sunumu yapar ve sunduğumuz danışmanlık hizmetleri hakkında kapsamlı bir genel bilgi sunarız.
 • Sizinle, iş güvenliği uzmanlarınızla ve üst yönetim ekibinizle birlikte çalışarak, Safety Scan’den işletmenizin nasıl faydalanabileceğinin ayrıntılarını anlatırız.
 • Bilgilendirme sizin özel durumunuzu temel alır ve yararlı iyileştirmelerin yapılabileceği alanların belirlenmesini sağlar.

Linde Safety Scan için bir duvar üzerinde gerçekleştirilen saha çalışması

2. Analiz

 • Kısa bir anket kullanarak, güvenlikle ilgili farkındalığınızı ve şirket içi trafikteki güvenlik gereklilikleri analiz edilmekte.
 • Yapılandırılmış bir saha çalışması şirket içi trafikte tehlikeli olabilecek olayların gerçekleşebileceği şirket içi operasyon alanlarını belirlememizi ve bunlara odaklanmamızı sağlar.
 • Yerinde yapılan bir incelemenin bir parçası olarak, hem planlama belgelerini (zemin planları, yaya ve mobil istifleme ekipmanlarının güzergahları) hem de tesislerin kendisini değerlendirilmekte.
 • Analiz, yaya personel ile mobil ekipmanın çalışma ortamının son derece yakınında birlikte çalıştıkları bir ortamda, güvenlikle ilgili durum hakkında eksiksiz bir genel görünüm sağlar.

Safety Scan analiz sonuçlarının tablet, bilgisayar ve belgeler ile değerlendirilmesi

3. Tavsiye

 • Saha ve analiz sonuçlarının kapsamlı bir dokümantasyonunu sunulmakta
 • Analiz sonuçlarını kullanarak, olası eylemlerin detaylarını açıklayan kapsamlı bir genel bakış oluşturur ve özel durumunuza göre biçimlendirilen bir tavsiye geliştirilmektedır
 • Teknik çözümlerin yanında mobil istifleme ekipmanlarının operatörlerinin ve yaya personelin operasyonel güvenliğini iyileştirebilecek organizasyonel ve yapısal önlemler sunulmaktadır

Linde Bluespot’un bir araca montajı

4. Uygulama

 • Bir karar vermenize yardımcı olmak için, hem Linde hem de üçüncü taraf sağlayıcılardan alacağınız hizmetlerin maliyetlerini açıkça kalem kalem gösterdiğimiz bir teklif verilmektedir
 • Tavsiye edilen önlemlerden hangisini uygulamak istediğinize siz karar verirsiniz.
 • Ardından, seçtiğiniz çözümleri uygulamanıza yardımcı olunmaktadır.

Bluespot’un bir depoda iki kişi tarafından incelenmesi

5. Değerlendirme

 • Tavsiye edilen önlemler uygulandıktan sonra da Güvenlik Danışmanınız destek sağlamayı sürdürebilmektedir. Uygulanan önlemlerin başarılı olup olmadığını belirlemek için yerinde bir değerlendirme yapılmaktadır.
 • Bu değerlendirmenin sonucuna bağlı olarak, güvenliği daha da arttıracak seçenekleri sizlere sunulmaktadır.
 • Yerinde değerlendirmeyi, alınması gerekebilecek başka tavsiye edilen önlemlerle birlikte belgeler ve size kopyaları sunulmaktadır.

Üç kişi arasında el sıkışma

6. Destek

 • Gerekirse, örneğin gereksinimlerinizde değişiklikler olursa (yeni süreçler, genişletmeler vs.), Güvenlik Danışmanlarımız tavsiyede bulunmaya devam edebilirler.
 • Bu analiz edilen alanın güvenliğinin sürekli bir şekilde gözden geçirilmesini sağlar. Böylece artan güvenlik seviyelerini etkili bir şekilde sürdürebilir ve hedeflenen önlemleri kullanarak bunları iyileştirmeye devam edebilirsiniz.

Bir Güvenlik Danışmanınız bir Müşteri ile konuşmasını gösteren Safety Scan Videosundan alınan video görüntüsü