Tarayıcınız güncel değildir. İnternet sitemizi tam olarak kullanabilmek için lütfen tarayıcınızı güncelleyin.

Transpalet T20 – T25 RW

Çok Yönlü Ergonomik Transpalet

Çabuk ve rahat kullanım

Yüksek performanslı 3 kW üç fazlı motoru sayesinde, Linde T20 – T25 RW transpalet, saatte 12 kilometrelik azami hızına seri bir şekilde ulaşır. 2500 kg tam yükle bile saatte 10 kilometreye ulaşıyor. Operatör, paletleri taşırken 970 mm genişliğindeki geniş şasinin ve seyahat yönünün enine yükseltilmiş, rahat oturma pozisyonunun keyfini çıkarabilir. Bu, hem ekipmanın önünde hem de arkasında depo ortamının her zaman mümkün olan en iyi görünürlüğünü sağlar. Operatör, sezgisel olarak düzenlenmiş kontrol elemanlarını kullanarak paletlerin taşınmasını, yüklenmesini ve boşaltılmasını parmak uçlarıyla kontrol edebilir. Transpalet özellikle hızlı palet transferi için uygundur, ancak aynı zamanda konteynırların veya kamyonların yüklenmesi ve boşaltılması için de uygundur.

Özellikler

Güvenlik

Linde T20 – T25 RW transpalet, hem verimli hem de güvenli taşıma sağlar. Üç bağımsız fren sistemi ve virajlarda otomatik hız azaltma, operatörü, ekipmanı ve yükü korur. 970 mm genişliğindeki şasi, operatörün her zaman şasinin içinde konumlandırılmasını sağlar. Yüksek oturma pozisyonu, seyahat yönüne dik açıda konumlandırılarak depo ortamının önden ve arkadan iyi bir şekilde görülmesini sağlar. İsteğe bağlı panoramik ayna, çepeçevre görüşü iyileştirir. Paletleri taşırken dört nokta desteği, ekipmanın dengeli olmasını sağlar.

 • Geniş şasi
 • Üç bağımsız fren sistemi
 • Yüksek ve yan sürüş pozisyonu
 • Virajlarda otomatik hız azaltma
 • Dört nokta destekli

Ergonomi

970 mm genişliğindeki T20 – T25 RW transpalet şasisi, operatör için rahat bir çalışma alanı sağlar. Koltuk yüksekliği, sırtlık ve ayak platformu operatörün gereksinimlerine göre ayrı ayrı ayarlanabilir ve her zaman optimum ergonomik koşullarda çalışabilmelerini sağlar. Soğuk depo ortamlarında isteğe bağlı koltuk ısıtma ek konfor sağlar. Kompakt kumanda kolu ve tüm kontrol elemanları konsola entegre edilmiştir. Operatör, çatal hareketlerini parmak uçlarıyla zahmetsizce ve hassas bir şekilde kontrol edebilir.

 • Geniş saklama alanları
 • Operatöre göre uyarlanabilen kabin elemanları
 • İsteğe bağlı ısıtmalı koltuk
 • Hassas kontrol

Performans

Yüksek performanslı 3 kW sürüş motoru sayesinde T20 – T25 RW transpaletleri depoda 12 km/sa'ya kadar hızla hareket eder. Operatör, sezgisel olarak düzenlenmiş kontrol elemanlarını kullanarak 2500 kg’lik yükleri parmak uçlarıyla hassas bir şekilde taşır. Burada dört noktadan destek, güvenli yük taşıma ve dengeyi garanti eder. Operatör ayrıca çatalları kontrol etmek için pedalları ve konsolu aynı anda kullanma seçeneğine sahiptir ve bu sayede daha verimli çalışmalarını sağlar. Net çok işlevli ekran, operatörü şarj durumu, çalışma saati ve ekipman arızaları hakkında bilgilendirir.

 • Yüksek performanslı 3 kW sürüş motoru
 • Dört nokta destekli
 • Hassas kontrol
 • Aynı anda sürüş ve kaldırma işlemlerini yapabilme
 • Çok fonksiyonlu ekran

Servis

Sağlam yapısı sayesinde transpalet, düşük bakım gereksinimlerine sahiptir. Servis sırasında, servis teknisyeni için motor bölmesinin kapağını çıkarmak kolaydır, bu da onlara merkezi bileşenlere iyi erişim sağlar. Tüm kablo demetleri ve kablolar, hızlı servis için net bir şekilde düzenlenmiştir. Servis teknisyeni, bir CAN bus bağlantısı aracılığıyla mobil terminal cihazındaki ekipman verilerini rahatlıkla okuyabilir.

 • Sağlam yapı
 • İç komponentlere kolay erişim
 • CAN Bus bağlantısı sayesinde hızlı servis

Teknik Bilgiler

Model Yük kapasitesi Kaldırma Sürüş hızı, yüklü/yüksüz Dönüş yarıçapı Akü gerilimi, nominal kapasite (K5)
T20RW 2,0 (t) 125 (mm) 10 / 12 km/h 1760 / 1825 (mm) 24 / 345/375 [23/205] (V)/(Ah) o. kWh
T25RW 2,5 (t) 125 (mm) 10 / 12 km/h 2205 / 2270 (mm) 24 / 345/375 [23/205] (V)/(Ah) o. kWh

İsteğe Bağlı Donanım

Deri Koltuk ve Isıtmalı Koltuk

Deri koltuk ve koltuk ısıtma sistemi, soğuk hava depolarında veya soğuk ortamlarda çalışırken operatörün konforunu artırır.

Yük Yaslama Korkuluğu

Yük yaslama korkuluğu, yük kaldırıldığında yüklerin geriye kaymamasını ve operatörün üzerine düşmemesini sağlar.

Ön LED Işıklar

TÖnde yer alan iki adet LED far yüksek parlaklığa sahip. Ayrıca su ve toz geçirmezdirler.

Ek Baş Desteği

TAlçak kaldırma transpaletinin koltuğu, sürekli çalışma sırasında operatörün boynundaki yükü azaltmak için bir baş desteği ile donatılabilir.

Teklif Alın