Tarayıcınız güncel değildir. İnternet sitemizi tam olarak kullanabilmek için lütfen tarayıcınızı güncelleyin.

Transpalet T20 – T25 SR

Güçlü ve Hızlı

En Dar Alanlarda Bile En İyi Verim

T20 – T25 SR paletler, tırların yüklenmesi ve boşaltılması ve paletlerin taşınması ve istiflenmesi gibi orta uzaklıktaki dar alanlarda yapılan uygulamalar için idealdir. Bu, bir Euro paletten daha dar olan, 790 mm genişliğindeki kompakt şasi ile mümkündür. Buna ek olarak saatte 12 km hıza sahip araçlar, son derece hızlı ve verimli taşıma sağlar. Seviye dengeleme için bir stabilizasyon sistemi sayesinde bu, birçok engebeli veya eğimli yüzeye sahip alanlar gibi zorlu koşullar altında bile geçerlidir. Sürücü ayrıca, araçtaki yanal dikilme pozisyonu nedeniyle her yönde mükemmel görüş mesafesine sahiptir.

Özellikler

Güvenlik

Şasiden tamamen ayrılan sürücü platformu, titreşimleri azaltır ve sürücünün çabuk yorulmasını önler. Bu, sürücülerin verimli çalışmasını ve tüm vardiya boyunca odaklanmasını sağlar. Sağlam tasarım ve kanıtlanmış, güvenliği test edilmiş komponentler, aracı güvenilir bir çalışma yardımcısı haline getirir. Buna ek olarak özel olarak şekillendirilmiş çatal dişleri ve kılavuz kızağı, dar paletlerde bile düzgün palet taşıması sağlar. Bu, bileşenlerin kullanım ömrünü uzatır ve aynı zamanda verimli, güvenli ve basit palet kullanımına olanak tanır.

 • Titreşime bağlı sürücü platformu
 • Süspansiyonlu sırt yaslama
 • Sağlam yapı
 • Kolay palet taşıma için optimize edilmiş çatal dişleri

Ergonomi

Hareket yönüne dik, yandan dikilme konumu, titreşime bağlı ayakta durma platformu ve süspansiyonlu sırt yaslama ile birlikte rahat, az yoran bir çalışma konumu sağlar. Yenilikçi ‘Uç Kontrolü’, sürücünün aracı sezgisel olarak ve tek elle kontrol etmesini sağlar. Kumanda kolu sola veya sağa takılabilir. Alçak bir giriş araca erişimi kolaylaştırır.

 • Yanal dikilme pozisyonu
 • Süspansiyonlu sırt yaslama
 • Sezgisel kontrol
 • Kumanda kolu, isteğe bağlı olarak sol veya sağa takılabilir
 • Alçak giriş seviyesi

Taşıma

T20 – T25 SR istifleyicilerin güçlü yönlerinden biri yüksek verimlilikleridir. Son derece kompakt şasi, araçları için yüksek manevra kabiliyeti sağlar ve sezgisel, tek elle kontrol, en dar alanlarda bile hassas manevralara olanak tanır. Bakım gerektirmeyen, güçlü 3 kW üç fazlı AC motor sayesinde 2000 ila 2500 kg yük kapasiteleri ve saatte 12 km'ye kadar hızlanma mümkündür. T20 – T25 SR istifleyicisi, paletlerin hızlı bir şekilde taşınmasının yanı sıra tırların yoğun bir şekilde yüklenmesi ve boşaltılması için de idealdir. Geniş depolama alanı, iş eldivenleri veya diğer iş aletleri için alan sağlar. Entegre rulmanlarla yanal olarak çıkarılması ile akünün değişimi de özellikle kolaylaştırılmıştır.

 • Sezgisel, tek elle kontrol
 • Yüksek manevra kabiliyeti
 • Güçlü motor
 • Geniş depolama alanı
 • Kolay akü değişimi

Servis

Teknisyen, istifleyicinin bileşenlerine kolayca erişilebilir; böylece, bakım hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirilebilir. Bakım gerektirmeyen teknolojiler, araç kullanılabilirliğini arttırmaya ve bakım maliyetlerini düşürmeye yardımcı olur. CAN Bus bağlantısı ile, aracın sistem verileri dizüstü bilgisayar aracılığıyla hızlı ve güvenilir bir şekilde analiz edilebilir. Bu özellikleri sayesinde T20 – T25 SR istifleyicilerin bakımları eksiksiz ve verimli bir şekilde yapılabilir.

 • Bakım gerektiren komponentlere kolay erişim
 • Bakım gerektirmeyen komponentler
 • Yüksek araç kullanılabilirliği
 • CAN Bus bağlantısı üzerinden hızlı teşhis

Teknik Bilgiler

Model Yük kapasitesi Kaldırma Sürüş hızı, yüklü/yüksüz Dönüş yarıçapı Akü gerilimi, nominal kapasite (K5)
T20SR 2,0 (t) 115 (mm) 10 / 12 km/h 1645 / 1715 (mm) 24 / 345/375 [23/205] (V)/(Ah) o. kWh
T25SR 2,5 (t) 115 (mm) 10 / 12 km/h 2090 / 2160 (mm) 24 / 345/375 [23/205] (V)/(Ah) o. kWh

İsteğe Bağlı Donanım

Barkod Okuyucu için tutucu

Barkod okuyucu için tutucu, kolayca erişilebilir olduğu ve yüklerin taşınması sırasında güvenli bir şekilde saklanabileceği anlamına gelir.

Linde connect yazılımının kontrol paneli

Fleet Management

Bireysel forkliftler nasıl ve kim tarafından kullanılır? Araçların kullanım verileri nasıl ve her sürüşe uygun mu? Donanım ve yazılım kombinasyonu ile Linde’nin connect Fleet Management sistemi aradığınız çözümü sağlar.

Yük Koruma Izgarası

1.115 veya 1.875 mm yüksekliğe sahip bir yük koruma ızgarası, yük taşıyıcısı kaldırıldığında yüklerin geriye kaymamasını ve sürücünün üzerine düşmemesini sağlar.

Seviye Dengeleme

Sistem, zemindeki herhangi bir engeli dengeler ve tüm tekerleklerin sürekli yere temas etmesini sağlar. Bu, aracın stabilitesini korur.

Tandem Yük Tekerlekleri

Tandem yük tekerleği poliüretan ve aşınmaya dayanıklı poliüretan versiyonlar olarak tercih edilebilir.

İndirilmiş Çatallarla Hız Azaltma

Çatal indirildiğinde hareket hızındaki otomatik azalma, yük taşımayı özellikle verimli ve güvenli hale getirir.

Teklif Alın