Tarayıcınız güncel değildir. İnternet sitemizi tam olarak kullanabilmek için lütfen tarayıcınızı güncelleyin.
Komatek 2024 Sizi KOMATEK 2024 Fuarı 8. Salon 808 No'lu standımıza bekliyoruz. Davetiye almak için tıklayınız.

Transpalet T20 – T25 R

Çevik, çok yönlü araç

Hızlı ve Çok Yönlü Palet Taşıma

T20 – T25 R istifleyicileri, saatte 10 km'ye varan hızlarda 2.000 ila 2.500 kg'lık yükleri zahmetsizce taşır. Bu, güçlü 3 kW AC motoru ile sağlanır. Yüksüz, maksimum hız saatte 12 km kadar hızlanabilir. Bu kompakt forkliftler aynı zamanda tırların yüklenmesi ve boşaltılması için de idealdir. Hareket yönüne dik olan yüksek oturma konumu sayesinde, sürücüler yükü ve çevrelerini her iki yönde de net bir şekilde görebilirler. Enerji tasarruflu bir çalışma gerekiyorsa, araçlar için ECO modu etkinleştirilebilir. Bu, güç tüketimini yüzde 12 azaltır.

Özellikler

Güvenlik

T20 – T25 R istifleyiciler, yüksek verimliliği mükemmel güvenlikle birleştirir. Sürücünün bedeni her zaman koruyucu araç konturu içindedir. İsteğe bağlı bir yük sırt yaslaması, düşen yükleri durdurur; böylece, fazla yüklerde bile güvenli taşıma sağlar. Zeminlerin engebeli olması durumunda seviye dengelemesi, aracın stabilitesinin her zaman korunmasını sağlar. Ek olarak isteğe bağlı bir uyarı ışığı, aracın görünürlüğünü sağlar. Bir çarpışma durumunda yuvarlak şasi aracı engelden uzaklaştırır; böylece, hasarı azaltmaya ve sürücüyü korumaya yardımcı olur.

 • Koruyucu araç konturu
 • Uyarı ışığı
 • Seviye dengelemesi
 • İsteğe bağlı yük sırt yaslama
 • Yuvarlak şasi

Ergonomi

T20 – T25 R istifleyicinin koltuğu, hareket yönüne göre 90 derece döndürülebilir. Yandan konum, bireysel ayar seçenekleri ve süspansiyonlu sırt yaslama, yorulmadan, konforlu yük taşıma sağlar. Yenilikçi ‘Uç Kontrolü’ sayesinde, aracı bir elinizle hassas ve sezgisel olarak kontrol edebilirsiniz. Ayarlanabilir bir taban plakası ayrıca sürücü platformunun bireysel gereksinimlere uyarlanabilmesini sağlar. İlk adımın her zaman aynı yükseklikte kalmasını sağlayan süspansiyonlu tutacak ve ayarlanabilir platform sayesinde araca girmek de özellikle rahattır.

 • Yandan dikilme pozisyonu
 • Süspansiyonlu sırt yaslama
 • Sezgisel kontrol
 • Ayarlanabilir taban plakası
 • Daha kolay giriş

Taşıma

T20 – T25 R istifleyiciler, kompakt şasileri sayesinde son derece çeviktir. Sezgisel, tek elle kontrol, dar alanlarda bile hassas manevra sağlar. Saatte 10 km’ye varan hızlarda, araçlar özellikle 2.000 ila 2.500 kg’lik yükleri hızlı bir şekilde taşır; böylece, taşıma verimliliği artar. Araç, yüksüz saatte 12 km'ye kadar ulaşır. T20 – T25 R istifleyiciler, hem paletlerin özellikle hızlı taşıması için hem de tırların hızlı bir şekilde yüklenmesi ve boşaltılması için uygundur. Yandan ve yükseltilmiş oturma konumu, yüklerin net bir görünümünü sağlar.

 • Kompakt şasi
 • Sezgisel tek elli kontrol
 • Engebeli zeminler için dengeleme sistemi
 • Optimum görünürlük için yanal oturma pozisyonu

Servis

Kolayca erişilebilir bileşenler ve bakım gerektirmeyen teknolojiler servis masrafları azalır ve araç kullanılabilirliği artar. CAN Bus bağlantısı, gerekli araç verileri bir dizüstü bilgisayarla alınabileceği ve analiz edilebileceği için bakımı verimli hale getirir. Bu, bakım aralıklarının optimize edilmesini ve maliyetten tasarruf sağlar.

 • Kolay erişilebilir komponentler
 • Bakım gerektirmeyen bileşenler
 • Yüksek araç kullanılabilirliği
 • CAN Bus bağlantısı üzerinden hızlı teşhis

Teknik Bilgiler

Model Yük kapasitesi Kaldırma Sürüş hızı, yüklü/yüksüz Dönüş yarıçapı Akü gerilimi, nominal kapasite (K5)
T20R 2,0 (t) 115 (mm) 10 / 12 km/h 1745 / 1815 (mm) 24 / 345/375 [23/205] (V)/(Ah) o. kWh
T25R 2,5 (t) 115 (mm) 10 / 12 km/h 2190 / 2260 (mm) 24 / 345/375 [23/205] (V)/(Ah) o. kWh

İsteğe Bağlı Donanım

Herhangi Bir Uygulama için Çekiş Tekerlekleri

Farklı uygulamalar için farklı çekiş tekerlekleri seçeneği mevcuttur. Tekerlekler; poliüretan, profilli sağlam kauçuk ve iz bırakmayan sağlam kauçuğun yanı sıra ıslak zemin koşulları için ıslak kavrama malzemesi ile tercih edilebilir.

Isıtmalı Deri Koltuklar

Deri koltuklar ve ayarlanabilir ısıtmalı koltuk, soğuk depolarda veya soğuk ortamlarda kullanıldığında sürüş konforunu arttırır.

Linde connect yazılımının kontrol paneli

Fleet Management

Bireysel forkliftler nasıl ve kim tarafından kullanılır? Araçların kullanım verileri nasıl ve her sürüşe uygun mu? Donanım ve yazılım kombinasyonu ile Linde MH’nin connect filo yönetim sistemi aradığınız çözümü sağlar.

Yük Koruma Izgarası

1.115 veya 1.875 mm yüksekliğe sahip bir yük koruma ızgarası, yük taşıyıcısı kaldırıldığında yüklerin geriye kaymamasını ve sürücünün üzerine düşmemesini sağlar.

Seviye Dengeleme

Sistem, engebeli zemini dengeler ve tüm tekerleklerin zeminle sürekli temas halinde kalmasını sağlayarak forkliftin her durumda stabilitesini garanti eder.

Panoramik Ayna

Panoramik ayna, sürücünün görüş açısının dışında kalan kör noktaların görülmesini sağlar. Çok yönlü görüş mesafesi sürücü ve çevresi için güvenliği arttırır.

Yandan Akü Değişimi

Akü silindirleriyle yandan akü değişimi, 4 PzS akünün hızlı bir şekilde değiştirilmesini sağlayarak çok vardiyalı çalışmalarda kolay şarj imkanı sunar.

Tandem Yük Tekerleği

Tandem yük tekerleği poliüretan ve aşınmaya dayanıklı poliüretan versiyonlar olarak tercih edilebilir.

İndirilmiş Çatallarla Hız Azaltma

Çatallar indirildiğinde hareket hızındaki otomatik azalma, yük taşımayı özellikle güvenli ve verimli hale getirir.

Teklif Alın