Tarayıcınız güncel değildir. İnternet sitemizi tam olarak kullanabilmek için lütfen tarayıcınızı güncelleyin.
Komatek 2024 Sizi KOMATEK 2024 Fuarı 8. Salon 808 No'lu standımıza bekliyoruz. Davetiye almak için tıklayınız.

İstifleyici D10 AP

Ergonomik Çift İstifleyici

İki paletle, depoda rahatça hareket edin

Linde MH’nin çift istifleyicisi D10 AP, esneklik sağlayarak yaya kumandalı veya koltuklu istifleyici olarak kullanılabilir. Yük aktarımı yaparken sürücü tamamen süspansiyonlu, katlanır platformunda dururken saatte maksimum 10 kilometreye kadar hızlanabilir. Dar şasisi sayesinde özellikle kamyonların yüklenmesi ve boşaltılmasının yanı sıra kapalı depo ortamlarında kullanıma da uygundur. Çift istifleyici, toplam 2.000 kilogram ağırlığında iki paleti aynı anda taşıyabilir. Linde OptiLift sistemi kolay palet taşıması sağlamanın yanı sıra tamamen orantılı kaldırma ve indirme sağlayarak yükü korur. Kaldırma motorunun hızı buna göre ayarlandığından asansör hareketleri son derece hassas, sessiz ve sorunsuzdur. İki taraftaki yan koruma, sürücü her zaman aracın şasi konturu içinde tutar. Ayrıca, kaplumbağa modu ve otomatik fren fonksiyonu optimum güvenlik ve yüksek verimlilik sağlar.

Özellikler

Güvenlik

D10 AP çift istifleyicinin katlanır platformu emniyet şalteri olarak çalışır. Buna ek olarak yan koruma, platform açık halde kullanılırken sürücüyü aracın şasi konturu içinde tutar. Araç viraj dönüşlerinde ve çekiş kontrolü azalırken otomatik olarak hızını düşürür. İsteğe bağlı donanım olarak yük koruması, yüklerin kaymasını veya düşmesini önler.

 • Emniyet şalteri fonksiyonlu platform
 • Viraj dönüşlerinde hız azaltma
 • İsteğe bağlı yük yaslama korkuluğu

Ergonomi

D10 AP çift istifleyici, ergonomik tasarımı sayesinde verimli malzeme taşımayı garanti eder: süspansiyonlu platformu, çalışma sırasında darbeleri ve titreşimleri azaltır. Ergonomik kumanda kolu, sürücünün parmak uçlarıyla tüm fonksiyonları yerinde ve sezgisel olarak kontrol etmesini sağlar. Kapalı alanlarda sürücü, araç ile kaplumbağa modunda hassas bir şekilde manevra yapabilir. Eldiven ve ambalaj filmi gibi tüm önemli iş aletleri geniş saklama alanlarında saklanır. Çok fonksiyonlu ekran, bir bakışta mevcut araç durumu hakkında bilgi sağlar.

 • Süspansiyonlu platform
 • Ergonomik kumanda kolu
 • Geniş saklama alanları
 • Çok Fonksiyonlu ekran

Taşıma

Uzun mesafelerde, sürücü ekipmanın platformunu kullanabilir. Kompakt 2,3 kW motor saatte 10 km'ye kadar hızlanır. Çift istifleyici, toplam 2.000 kilograma kadar ağırlıkta iki paleti taşıyabilir ve hızını yüke göre ayarlayabilir. Raf sıraları arasında, küçük şasi ve kaplumbağa modu işlevi hassas manevraya olanak tanır. Yenilikçi tekerlekler, yük transferi ve palet taşıma sırasında optimum stabilite ve çekiş sağlar.

 • İki paletin verimli transferi
 • 2,3 kW motor
 • Kompakt şasi
 • Kaplumbağa modu
 • Yenilikçi tekerlekler

Servis

Bakım gerektirmeyen AC motor ve sağlam tasarım sayesinde servis maliyetleri düşüktür. Servis teknisyeni, CAN Bus bağlantısı aracılığıyla verileri hızlı ve güvenilir bir şekilde okuyabilir. Tüm iç komponentler kolayca erişilebilir olarak ve anlaşılır şekilde düzenlenmiştir.

 • Bakım gerektirmeyen sürüş teknolojisi
 • CAN Bus bağlantısı üzerinden hızlı teşhis
 • Kolay bakım erişimi

Teknik Bilgiler

Model Yük kapasitesi Kaldırma Sürüş hızı, yüklü/yüksüz Dönüş yarıçapı Akü gerilimi, nominal kapasite (K5)
D10AP 1,2 / (2,0) (t) 2024 (mm) 10 / 10 km/h 1978 (2340) (mm) 24 / 345/375 (V)/(Ah) o. kWh

İsteğe Bağlı Donanım

Linde MH’nin çift istifleyicileri için yük yaslama korkuluğu

Yük yaslama korkuluğu

Yük yaslama korkuluğu, yük taşıyıcısı kaldırıldığında yüklerin geriye kaymamasını ve sürücünün üzerine düşmemesini sağlar.

Linde MH’nin LED çalışma lambaları

Ön LED’ler

LED çalışma lambaları yüksek parlaklığa sahiptir. Ayrıca su ve toza karşı dayanıklıdırlar.

Linde MH’nin farklı çatal ölçüleri

Çatal boyutları

Linde, D10 AP için farklı uzunluklarda ve genişliklerde çeşitli çatallar sunar.

Linde MH’nin palet istifleyiciler için aksesuar desteği

Aksesuar desteği

Panolar, tarayıcılar ve film ruloları gibi çalışma malzemeleri için çok sayıda tutucu ile sürücünün platformu sürücünün özel gereksinimlerine uyarlanabilir.

Linde MH’in hidrolik tekerlekleri

Hidrolik tekerlekler

Hidrolik tekerlekler, sabit zemin teması için stabilite ve çekiş arasında optimum denge sağlar.

Linde MH’nin palet istifleyicileri için lityum iyon akü

Lityum iyon teknolojisi

Linde’nin yenilikçi lityum iyon aküleri ile, istifleyiciler çok daha kısa sürede şarj ve çalışma sırasında ara şarj edilebilir.

Teklif Alın