Tarayıcınız güncel değildir. İnternet sitemizi tam olarak kullanabilmek için lütfen tarayıcınızı güncelleyin.

İstifleyici D12 – D14

Güvenli ve Üretken

Çift katlı taşıma için yüksek güç

Linde çift istifleyici D12 – D14, çalışırken operatörü korumak için tasarlanmıştır. Uzun, alçak konumlandırılmış kumanda kolu, operatörün ekipmanla arasında güvenli bir mesafe bırakmasını otomatik olarak sağlar. Operatör kolu bırakırsa, motor kapağına zarar gelmesini önleyen dikey konuma yavaşça döner. Ek güvenlik için ekipman, dönüşlerde hızını otomatik olarak ayarlar ve 1,5 metrelik kaldırma yüksekliğinin üzerinde hızını sınırlar. Operatör kelebek butonunu bıraktığında ekipman durur. Ek olarak, acil durum butonu, elektromanyetik bir freni anında tetikler.

Özellikler

Güvenlik

Linde çift istifleyici D12 – D14, çalışırken operatörü korumak için tasarlanmıştır. Uzun, alçak konumlandırılmış kumanda kolu, operatörün ekipmanla arasında güvenli bir mesafe bırakmasını otomatik olarak sağlar. Operatör kolu bırakırsa, motor kapağına zarar gelmesini önleyen dikey konuma yavaşça döner. Ek güvenlik için ekipman, viraj alırken hızını otomatik olarak ayarlar ve 1,5 metrelik kaldırma yüksekliğinin üzerinde hızını sınırlar. Operatör kelebek butonunu bıraktığında ekipman durur. Ek olarak, acil durum butonu, elektromanyetik bir freni anında tetikler.

 • Güvenliği artıran uzun, alçak konumlandırılmış kumanda kolu
 • Elektromanyetik frenler
 • Dönüşlerde otomatik hız azaltma
 • Kelebek butonu bırakıldığında otomatik frenleme

Ergonomi

İstifleyici D12 – D14'ün sürüş ve kaldırma işlevleri, operatörün yekeyi bırakmasına gerek kalmadan tek elle kolayca çalıştırılabilir. Bu, hassas ve rahat yük taşıma sağlar. Operatörler, özellikle zorlu manevralarda kaplumbağa modunu kullanarak kolayca manevra yapabilir.

 • Kumanda kolunu tek elle tutarak ekipmanı kullanabilme
 • Hassas manevralarda kaplumbağa modu

Performans

Operatör, tüm sürüş ve kaldırma işlevlerini sezgisel olarak tek elle yönetir. Linde OptiLift® asansör kontrolü, yükün milimetrik hassasiyetle kaldırılmasını ve indirilmesini sağlarken aynı zamanda çalışma hızını ve hassasiyetini artırır. İlk kaldırmanın yanı sıra ana asansörü de kullanan D12 – D14 çift palet istifleyiciler, her biri maksimum 1.000 kilogram ağırlığa sahip iki paleti aynı anda taşıyabilir. Bu, aktarım sırasında daha yüksek verimliliğe yol açar. Güçlü 1.5 kW AC motorla kamyonlar, çift yükle bile 6 km/s'ye kadar hızlara ulaşır. Virajlarda ve 1,5 metrelik kaldırma yüksekliğinin üzerinde hız otomatik olarak düşürülür.

 • Linde OptiLift® özelliğiyle güvenli ve hassas yük taşıma
 • Tüm sürüş ve kaldırma fonksiyonlarda sezgisel kontrol
 • Güçlü 1.5 kW motor
 • Her biri 1000 kg ağırlığındaki iki paleti aynı anda üst üste taşıma

Servis

D12 – D14'ün çok fonksiyonlu ekranı, operatöre tüm önemli durum bilgilerini bir bakışta gösterir. Bakım gerektirmeyen AC motorlar, çift palet istifleyiciler için yüksek kullanım ömrü sunar. Tüm önemli bileşenlere kolayca erişilebilir. Onarım gerekmesi durumunda, servis teknisyenleri CAN bus bağlantısı aracılığıyla dizüstü bilgisayarlarındaki sistem verilerini okuyabilir ve kontrol edebilir.

 • Tüm önemli bilgileri gösteren çok fonksiyonlu ekran
 • Bakım gerektirmeyen AC motor
 • Kolay ve çabuk teşhis içinCAN bus bağlantısı
 • Tüm bileşenlere kolay erişim

İsteğe Bağlı Donanım

Yük yaslama korkuluğu

1.000 mm yüksekliğindeki yük yaslama korkuluğu, yük kaldırıldığında yükün geriye kaymamasını ve operatörün üzerine düşmemesini sağlar.

Yumuşak indirme fonksiyonu

Bu koruyucu fonksiyon, yükü indirirken bir sarsılmayı ve bundan kaynaklanan hasarları önler. Zemine ulaşmadan kaldırma hızını azaltır ve yükü yumuşak bir şekilde indirir.

Kağıt tutucu

Dönebilen bir panonun yanı sıra, donanım paketi ön kısımda başka bir bölme de içerir.

Soğuk hava deposu konfigürasyonu

Soğuk hava depo konfigürasyonu, eksi 35 santigrat dereceye kadar çift palet istifleyicinin tam kullanılabilirliğini ve performansını garanti eder.

Yandan akü değişimi

Yandan akü değişimi, sık pil değişimi gerektiren uygulamalar için idealdir.

Ultra-hızlı kaldırma

Bu yeni donanım ile kaldırma hızı yüzde 33'e kadar (30 cm/sn'den 40 cm/sn'ye) kadar artırılabilir.

Asansör koruma

Izgara şeklinde veya polikarbonattan yapılmış asansör koruması, asansörü hasara karşı korur.

Oransal hız

Otomatik hızlanma ve yavaşlama: Sürüş hızı kumanda kolu açısına göre uyarlanır. Ne kadar yukarda olursa ekipman o kadar yavaş gider.

Teklif Alın