Tarayıcınız güncel değildir. İnternet sitemizi tam olarak kullanabilmek için lütfen tarayıcınızı güncelleyin.
Komatek 2024 Sizi KOMATEK 2024 Fuarı 8. Salon 808 No'lu standımıza bekliyoruz. Davetiye almak için tıklayınız.

İstifleyici L14 - L16 AS/AS AP

Her yöne manevra

Dar Koridorlarda Hızlı ve Çevik

L14 - L16 AS/AS AP palet istifleyiciler, dar alanlarda hızlı ve verimli palet taşıma için uygundur. İstifleyicilerin kompakt boyutları ve küçük dönüş yarıçapı, en dar alanlarda yüksek taşıma performansı sağlar. Mevcut iki farklı versiyon ile ekipmanlar, depodaki tam gereksinimlere uyacak şekilde uyarlanabilir: Operatör platformu olmayan versiyon, yüksek raflı depolarda ve blok depolardaki dar koridorlar için daha uygundur. Katlanabilir operatör platformlu versiyon, uzun mesafelerde daha fazla konfor sunar. Her iki model de operatörün güvenliğini ön planda tutar ve ayakları yuvarlatılmış köşelere sahip alçak şasi ile korunuyor. Güçlü 2,3 kW AC motor sayesinde, istifleyiciler 1400 ila 1600 kg arasındaki yükleri saatte 10 km’ye varan en yüksek hızlarda taşıyabilir (katlanabilir platform versiyonu için). Ayarlanabilir denge ayakları, farklı genişliklerdeki kapalı paletlerin taşınmasını sağlar. Elektrikli direksiyon ayrıca yüksek hıza ulaşılmasına yardımcı olarak ekipmanın zahmetsizce ve en yüksek hassasiyetle manevra yapmasını sağlar.

Özellikler

Güvenlik

Yüksek hızlarda, L14 - L16 AS/AS AP, operatörün güvenliğini ilk sıraya koyar. Bu nedenle tüm tekerlekler, operatörün ayaklarını korumak için şasinin iç kısmında bulunur. Ayrıca operatörün kendini yaralayabileceği hiçbir köşe veya kenar yoktur. Elektromanyetik, yüke bağlı fren sistemi, operatör platformdan ayrıldığında, acil durum düğmesine bastığında veya kelebek butonunu bıraktığında anında tepki verir. Ayrıca ekipman, viraj alırken hızını otomatik olarak düşürür.

 • Elektromanyetik fren
 • Dönüşlerde otomatik hız azaltma
 • Yuvarlak hatlara sahip yaralanmalara neden olmayan şasi hatları

Ergonomi

L14 - L16 AS/AS AP elektrikli palet istifleyicinin her iki versiyonu da, kullanım kolaylığı ve verimliliği söz konusu olduğunda oyunun bir adım önündedir. Tüm sürüş ve kaldırma işlevleri, operatörün kumanda kolunu bırakmasına gerek kalmadan her iki elle çalıştırılabilir. Bu, yük taşımayı daha kolay ve daha hızlı hale getirir. Elektrikli direksiyon, direksiyon direncinin değişken olarak ayarlayarak zahmetsiz taşıma ve hassas manevra sağlar. Ekipmanın katlaanbilir platformlu versiyonunda, kauçuk paspaslı süspansiyonlu platform, operatör üzerindeki fiziksel yükü azaltır ve bu nedenle yorgunluğu önler.

 • Elektrikli kumanda kolu
 • Tek elle kullanım
 • Süspansiyonlu operatör platformu
 • Elektromanyetik fren

Performans

ISO çatalları ve ayarlanabilir denge ayakları ile L14 - L16 AS/AS AP, farklı genişliklerdeki kapalı paletlerin taşınması için uygundur. Linde OptiLift® kontrolü sayesinde operatör, ekipmanın asansörünü kaldırırken ve indirirken milimetrik hassasiyetle kullanaır ve bu da paletlerin zahmetsizce taşınmasına olanak tanır. Güçlü 2,3 kW AC motorla, istifleyiciler 10 km/saate kadar hızlara ulaşır (katlanabilir platform versiyonu için). Bu, 1600 kiloya kadar olan yüklerin hızlı ve verimli bir şekilde taşınmasını ve depolanmasını sağlar.

 • Farklı genişliklerdeki kapalı paletleri taşımak için ISO çatalları ve ayarlanabilir denge ayakları
 • Kolayca katlanabilir operatör platformu
 • Yüke zarar vermeden istifleme
 • Hassas asansör kontrolü
 • Saatte 14 km'ye hızlanan (katlanabilir platformlu model için) güçlü 2,3 kW gücünde AC motor

Servis

Bakım gerektirmeyen 2,3 kW üç fazlı motorlar, uzun ömrü garanti eder. Onarım gerekmesi durumunda, servis teknisyenleri CAN bus bağlantısı aracılığıyla dizüstü bilgisayarlarındaki sistem verilerini okuyabilir ve kontrol edebilir. Tüm önemli bileşenlere kolayca erişilebilir.

 • Bakım gerektirmeyen üç fazlı 2,3 kW motor
 • Kolay ve hızlı teşhis için CAN bus bağlantısı
 • Kolay erişilebilen bileşenleri sayesinde hızlı bakım

İsteğe Bağlı Donanım

Alternatif sürüş tekerlekleri

Müşteri, çalışma ortamına uygun çeşitli sürüş tekerlekleri arasından seçim yapabilir. Örneğin iz bırakmayan poliüretandan yapılmış tekerlekler veya nemli yüzeylerde kullanım için ıslak zemin tekerlekleri.

Soğuk hava deposu konfigürasyonu

Soğuk hava deposu konfigürasyonu, palet istifleyicinin eksi 35 santigrat dereceye kadar tam kullanılabilirliğini ve performansını garanti eder.

Oransal hız - Yaya kumandalı model

Otomatik hızlanma ve yavaşlama: Sürüş hızı kumanda kolu açısına göre uyarlanır.

Teklif Alın