Tarayıcınız güncel değildir. İnternet sitemizi tam olarak kullanabilmek için lütfen tarayıcınızı güncelleyin.

İstifleyici L10 – L12

Çevik palet taşıma

Dar şasi sayesinde çevik ve çok yönlü

Depolama veya toplama, uzun mesafeli taşıma veya palet transferi: L10 – L12 akülü istifleyicileri, dar şasisi ve net görüş sağlayan asansör profilleri sayesinde özellikle dar alanlarda, birçok manevrayı kolaylaştırır. Sürücü, istifleyiciden güvenli bir mesafeyi garanti eden alçak bir noktaya monte edilen kumanda kolundan yararlanır. Ayrıca çok yavaş ve sıkı manevralar için kaplumbağa modu bulunmaktadır. Burada kumanda kolu dik konumdadır. Genel olarak ekipman, tamamen sezgisel olarak kontrol edilir. Tüm kontrol butonları, ergonomik olarak kumanda kolunda bulunmaktadır ve sürücüyü yormaz.

Özellikler

Güvenlik

Bu akülü istifleyici, sürücü ve istifleyici arasında iyi bir güvenlik mesafesi sağlar. Bu, alçak bir noktaya monte edilen uzun kumanda kolu ile sağlanır. Hız, otomatik olarak kumanda kolu konumuna ayarlanır. Ne kadar dik olursa, araç o kadar yavaş gider. Sürücü, kumanda kolunu alt veya üst son konuma hareket ettirirse, elektromanyetik fren etkinleşir. Hareket pedalı bırakıldığında ekipman otomatik olarak fren yapacaktır. Alçak yapıdaki ve yuvarlatılmış şekliyle şasi, güvenli çalışmaya katkıda bulunur.

 • Ergonomik olarak kumanda kolunda bulunan kontrol elemanları
 • SafetySpeed fonksiyonu, kumanda kolunun eğimine göre hızı kontrol eder
 • Sürücü ve şasi arasında güvenli bir mesafe için uzun kumanda kolu
 • Kumanda kolunun piston sonu direnci istenmeyen, ani frenlemeyi önler
 • Otomatik aktifleşen elektromanyetik fren

Ergonomi

Ekipmanlar, uzun kolları ile keskin virajlarda kolay kontrol edilir. Sürücü, ergonomik kumanda kolu başlığındaki tüm elemanlara kolay ve sezgisel olarak ulaşabilir. Eller, daima kumanda kolu başlığında kalır. Ayrıca kaplumbağa modu kullanarak aracı, kumanda kolu dik konumdayken hareket ettirilebilir. Bu da dar bir ortamda birçok süreci kolaylaştırır.

 • Tüm kontrol butonları, ergonomik olarak düzenlenmiştir
 • Dar alanlarda manevra için kaplumbağa modu
 • İş belgeleri için geniş depolama bölmeleri
 • Dar virajlarda bile zahmetsiz çalışma için uzun kol

Taşıma

1,2 kW üç fazlı motor ve dijital kontroller sayesinde L10 – L12 akülü istifleyiciler çabuk hızlanır. Tüm önemli performans parametreleri bireysel işletim gereksinimlerine göre ayrı ayrı ayarlanabilir. Araçlar, OptiLift asansör kontrollerini kullanarak yüklerini hassas ve sarsıntısız bir şekilde hareket ettirir. Yumuşak İndirme fonksiyonu, yere inerken yükü ve çatalı hasardan korur.

 • 1,2 kW üç fazlı motor
 • OptiLift ile hassas yük taşıma
 • Yükün yumuşak bir şekilde depolanması için Yumuşak İndirme fonksiyonu

Servis

L10 – L12 elektrikli palet istifleyicilerin üç fazlı motoru bakım gerektirmez. Bu, ekipmanın kullanılabilirliğini arttırır ve işletme maliyetlerini azaltır. CAN Bus sistemi kullanılarak tüm makine verileri hızlı ve kolay bir şekilde okunabilir. Daha sonra teknisyen, servis dizüstü bilgisayarındaki tüm değerleri kontrol edebilir. En önemli bileşenlere motor kapağının arkasından hızlıca ulaşılabilir. Bu, kısa arıza süresini garanti eder. Dijital çok fonksiyonlu bir ekran, kullanıcıyı akü şarj durumu, çalışma saatleri, servis durumu ve olası hatalar hakkında bilgilendirir.

 • Bakım gerektirmeyen, neme ve toza dayanıklı üç fazlı motor
 • Hızlı ve kolay teşhis için CAN Bus yapısı
 • Ayrı ayrı ayarlanabilir performans parametreleri
 • Tüm bileşenlere hızlı erişim

Teknik Bilgiler

Model Yük kapasitesi Kaldırma Sürüş hızı, yüklü/yüksüz Dönüş yarıçapı Akü gerilimi, nominal kapasite (K5)
L10 1,0 (t) 2924 (mm) 6 / 6 km/h 1460 (mm) 24 / 180 (V)/(Ah) o. kWh
L10 ION 1,0 (t) 2924 (mm) 6 / 6 km/h 1480 (mm) 24 / 82 (V)/(Ah) o. kWh
L10B 1,0 (t) 1912 (mm) 6 / 6 km/h 1460 (mm) 24 / 180 (V)/(Ah) o. kWh
L10B ION 1,0 (t) 1912 (mm) 6 / 6 km/h 1480 (mm) 24 / 82 (V)/(Ah) o. kWh
L12 1,2 (t) 2924 (mm) 6 / 6 km/h 1432 (mm) 24 / 180 (V)/(Ah) o. kWh
L12 ION 1,2 (t) 2924 (mm) 6 / 6 km/h 1452 (mm) 24 / 82 (V)/(Ah) o. kWh
L12i 1,2 (t) 2424 (mm) 6 / 6 km/h 1641 / 1570 (mm) 24 / 225 (V)/(Ah) o. kWh

İsteğe Bağlı Donanım

Alternatif Sürüş Tekerlekleri

Çalışma ortamına bağlı olarak çeşitli tahrik tekerlekleri mevcuttur. Seçenekler arasında elastik kauçuk ve profilli tekerleklerin yanı sıra iz bırakmayan poliüretan veya ıslak veya nemli zeminler için Islak Kavrama malzemesi olarak adlandırılan tekerlekler de bulunur.

Alternatif Tandem Yük Tekerleği

Tandem yük tekerleği çeşitli modellerde mevcuttur. Bu ağır hizmet tipi destek tekerlekleri; engebeli yüzey, uzun mesafeler ve aşırı sıcaklık gibi zor koşullarda ek stabilite sağlar.

Otomatik akü su dolum sistemi

Otomatik su dolumu olarak adlandırılan sistem, akünün saf su ile doldurulmasını kolaylaştırır.

HF Redresör

HF redresörler aküleri hızlı bir şekilde şarj eder. Ayrıca normal şarj cihazlarından 4 -5 kat daha hafiftir. Ayrıca şarj sırasında daha az ısınma olduğundan daha uzun bir akü ömrü sağlar.

Entegre Redresör

Entegre redresör ile akü, mevcut herhangi bir soket kullanılarak esnek bir şekilde şarj edilebilir ve akü redresörü saklamak için ekstra alan gerekmez.

-35°C'ye kadar soğuk hava deposu tasarımı

Soğuk hava deposu koruması -35°C'ye kadar tam kullanılabilirliği ve performansı garanti eder.

Yük yaslama korkuluğu

Yük yaslama korkuluğu, çatallar kaldırıldığında ve sürücünün üzerine düştüğünde yüklerin geri kaymamasını sağlar.

Kaplumbağa modu (L10)

Kaplumbağa modu kullanarak araç, dikey kaplumbağa pozisyonunda 1,5 km/saat hızla en dar alanlarda bile kolayca hareket ettirilebilir.

SafetySpeed (L10)

Kumanda kolu konumuna orantılı olarak SafetySpeed işlevi, itiş hızını ayarlar: kumanda kolu açısı ne kadar küçük olursa, hız da o kadar düşük olur.

Teklif Alın