Tarayıcınız güncel değildir. İnternet sitemizi tam olarak kullanabilmek için lütfen tarayıcınızı güncelleyin.
Komatek 2024 Sizi KOMATEK 2024 Fuarı 8. Salon 808 No'lu standımıza bekliyoruz. Davetiye almak için tıklayınız.
HASEL
Sektörün Lider Firmasında Çalışmak

Yiğithan Topçueri, Servis Sorumusu

HASEL İstif Makinalarında Servis Sorumlusu görevimi yaklaşık 9 yıldır sürdürüyorum. Gerek satış gerekse kiralama öncesinde maki,nelerin eksiksiz bir şekilde hazırlanması ve müşteriye teslim edilmesinde aktif rol alıyorum. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için paha biçilemez: Kendilerine memnun edersek, bizi yeniden seçeeceklerini gayet iyi biliyoruz. Bu nedenle makineleri titizlikle ve özenle sevkiyata hazırlıyoruz. Kontroller sırasında gözden kaçacak küçük bir eksiklik, müşterinin işinde bir aksamaya yol açabilir. Bu nedenle azami dikkat sarf ederek en iyi işi çıkarmaya çalışıyoruz. Olası gözden kaçırdığımız konularda ise satış mühensdisi arkadaşlarımıdan aldığımız yapıcı geri bildirimlerle işimizi bir öteye taşıyoruz. Takımım özellikle başka bölümlerden de işlerinde destek alamakta ve yüksek sezonda destekte vermektedir. Bu sistem, gerçekten yüksek düzeyde uyum nedeniyle çok iyi çalışıyor.

Yiğithan Topçueri, Servis Sorumlusu

Yiğithan Topçueri, Servis Sorumlusu

Özellikle HASEL ailesinde çalışmaktan gurur duyuyorum. Birçok konuda değişik bölümlerle çalışıyor ve destekleşmekten gayet memnunuz. Biliyoruz ki ortak bir amaç olan müşteri memnuniyetini sağlamak tek bir bölümün değil birçok bölümün ortaklaşa geceli gündüzlü çalışmasıyla elde edilebilmektedir.

Sektöründe lider bir firmada çalışmak benim için büyük bir mutluluk

HASEL'de açık çalışma ortamını özellikle takdir ediyorum - ekibimde kritik konular bile açıkça ele alınmaktadır. Her bireyin görüşüne başvurulur: HASEL olarak biz bir aileyiz. Şirketimizin çalışanlarına karşı sorumlu tutumu, birkaç yıl önce yaşanan küresel ekonomik krizde kendini ön plana çıkardı: Zor ekonomik duruma rağmen, HASEL'den işten çıkarma olmadı. Şirket bu nedenle çalışanlarının endişelerini ciddiye almaktadır. İstikrarlı bir ortam ve sorumlu bir işveren arayan herkesi HASEL'de çalışmaya davet ederim.

-->