Yükleniyor...
Tarayıcınız güncel değildir. İnternet sitemizi tam olarak kullanabilmek için lütfen tarayıcınızı güncelleyin.
Dizel forkliftler, Willimantic geri dönüşüm alanında çöp yığınlarını taşıyor.
Çöplerin Arasında Gerçek Bir Altın Parçası

Lınde MH forkliftleri Wıllımantıc'de verimlilik dersi veriyor

Kağıt, karton, şilteler, çantalar, plastikler, kutular ve çok daha fazlası. Kullanılıp atıldıktan sonra, ABD'nin Connecticut eyaletinde bulunan dördüncü nesil Willimantic Waste Paper Co. Inc. gibi bir geri dönüşüm şirketinin tesislerinde bir çöp dağına dönüşecekler. Burada çöp ve geri dönüştürülebilir malzemeler, balyalanmadan ve dünyanın dört bir yanına gönderilmek üzere bir kamyona yüklenmeden önce toplanır. Forkliftler bu süreçte önemli bir yere sahiptir. Atıkları, geri dönüştürülebilir malzemeleri ve balyaları tesis içinde hareket ettirirler. Günümüzde bu görevi Linde MH forkliftler üstleniyor, ancak bir süre önce durum böyle değildi.

Willimantic Waste Paper Company'nin Sahibi ve Ortağı Thomas DeVivo, 'Komşularımızdan biri yerel hırdavatçı ve nalburlarında beş Linde MH forklifti var,' diye açıklıyor. “Yola çıkıp test sürüşü yapabildim ve kereste endüstrisinde nasıl çalıştıklarını gördüm. Hatta bir tanesini tesisime indirdim ve bazı geri dönüştürülebilir balyaları taşımayı denedim.”

DeVivo, Linde MH forklifti kullanmanın ne kadar kolay olduğundan ve ne kadar verimli olduğundan çok etkilendi. Willimantic Waste Paper Company, yönlendirilebilirlikleri ve sağlamlıkları nedeniyle Linde MH forkliftlerinin işletmeleri için ne kadar uygun olduğunu dile getirdi.

Thomas DeVivo, CEO, Willimantic Waste Paper Co., Inc.
Linde MH forkliftleri kendilerini gerçekten kanıtladılar. Bence herkesin bir Linde MH forklifti olması iyi olur.

Thomas DeVivo, CEO, Willimantic Waste Paper Co., Inc.

DeVivo, Linde forkliftlerini satın aldıktan sonra, arıza süresi ve onarım maliyetlerinde azalma dahil olmak üzere maliyet tasarrufu gibi ek avantajlar fark etti. DeVivo, 'Linde makineleri gerçekten zamana karşıu teste tutuldu.' diyor. Bu nedenle Linde forkliftlerle ilgili değerlendirmesi açıkça olumlu, “Linde forkliftleri sektörümüzdeki işletmelere kesinlikle tavsiye ederim. Ve gerçekten, herkesin bir Linde ekipmanına sahip olmasının iyi olacağını düşünüyorum.”


Willimantic Waste Paper Co., Inc.

Willimantic Waste Paper Co. Inc., sakinlerine mümkün olan en etkili ve en hızlı atık yönetimi hizmetlerini sunarak topluluğu temiz tutmaya kendini adamıştır. ABD'nin Connecticut eyaletinde atık ve geri dönüşüm malzemelerini işleyen bir aile şirketidir.