Tarayıcınız güncel değildir. İnternet sitemizi tam olarak kullanabilmek için lütfen tarayıcınızı güncelleyin.
Komatek 2024 Sizi KOMATEK 2024 Fuarı 8. Salon 808 No'lu standımıza bekliyoruz. Davetiye almak için tıklayınız.
Renault Formula 1
Formula 1 Kadar Hızlı

Lınde MH Renault Sport Formula 1 takımını destekliyor

16 Mart 2017, Saat: 08:30, Enstone, Oxfordshire'daki Renault Sport Formula 1 takım merkezi: Avustralya'da Formula 1 sezonunun başlaması için otuz iki ton yükün mümkün olduğunca çabuk yüklenmesi gerekiyor. Renault Sport Formula 1 Yarış Takımı Koordinatörü Geoff Simmonds şunları vurguluyor:

Takımın ilk yarışına hazırlanması için sadece bir günü var. Hataya veya zaman kaybına veya başka lojistik sorunlara maalesef yer yok.

Renault Sport Formula 1 ekibi, dört yıldır tüm ekipmanını yüklemek ve Avrupa çapındaki yarış pistlerinde kuruluma yardımcı olmak için Linde MH forkliftlerini kullanıyor. Linde MH UK'de Kısa Dönem kiralama Müdürü Zuzana Golisova için her şeyin sorunsuz yürümesi ve müşterinin memnun olması önemli: “Sezon başlamadan önce, ekibin ihtiyaçlarının neler olduğuna dair bir genel bakış sunuyorum. Her şeyi konuşuyoruz. Ardından, sezonun sonunda, üzerinde anlaştığımız her şeyin planlandığı gibi gidip gitmediğini kontrol ediyoruz ve işleri nasıl iyileştirebileceğimizi tartışıyoruz.'

Şimdiye kadar, Linde MH İngiltere'deki kiralık kamyon takımı - Kısa Dönem Kiralama ile olan ortaklık Renault için hem güvenilir hem de esnek olduğunu kanıtladı. Golisova, Linde MH'nin kısa sürede Renault Sport F1 Takımının Barselona'daki sezon öncesi testlerine de de yardımcı olabilmesinden özellikle memnun: 'Barselona'daki meslektaşlarımızı aradık ve derhal yarış pistine uygun bir forklift teslim edildi' diyor Zuzana Golisova, Linde MH içindeki verimli işbirliğine Renault ekibi bu desteğe büyük değer veriyor. Geoff Simmonds duygularını şu şekilde dile getiriyor:

Linde MH ile olan işbirliğimiz sayesinde bizim için gerçekten önemli olan şeylere odaklanabiliyor ve asıl işimizin dışındaki şeyler için endişelenmemize gerek kalmıyor.
Renault Formula 1