Yükleniyor...
Tarayıcınız güncel değildir. İnternet sitemizi tam olarak kullanabilmek için lütfen tarayıcınızı güncelleyin.

Linde Material Handling, LogiMAT katılımını iptal etti.

3 Mar 2020

Önce Güvenlik!

Linde MH'de sağlık ve güvenlik en önceliğe sahiptir. Linde Material Handling, her geçen gün daha hızlı yayılan koronavirüs nedeniyle bu yıl LogiMAT intralojistik ticaret fuarında yer almayacak. Bunun yerine 2022 yılının Haziran ayında '2022 World of Material Handling'de yeni ürünler, yenilikler ve çözümler sunulacak.

Linde Material Handling Yönetim Kurulu Başkanı Andreas Krinninger, 'Linde Material Handling, onlarca yıldır mümkün olan en yüksek güvenliği temsil etmektedir. Müşterilerin ve çalışanların sağlığı ve esenliği her zaman önceliğimizdir' diyor.

LogiMAT gibi büyük bir etkinlikte, ticaret fuarına veya stand ekibine gelen ziyaretçilerin korona virüsü SARS-CoV-2 ile enfekte olma olasılığının göz ardı edilemeyeceğini söylüyor. Andreas Krinninger: 'Bu nedenle ticaret fuarına katılımımızı iptal etmeye karar verdik.'

Başlangıçta LogiMAT için planlanan çözüm portföyü, şimdi 2022 yılının Haziran ayında Mannheim'daki 'World of Material Handling'de müşterilere sunulacak. Linde Material Handling, Maimarktgelaende'deki endüstri etkinliğinin ortak organizasyonudur; Katılımcılar arasında intralojistik sektöründen 20'den fazla şirket (Dematic dahil) bulunmaktadır.

Yonca Çetinalp

Kurumsal İletişim ve Marka Yöneticisi

Yonca Çetinalp