Tarayıcınız güncel değildir. İnternet sitemizi tam olarak kullanabilmek için lütfen tarayıcınızı güncelleyin.

HASEL Sürüş Günleri

14 Eyl 2022

14 - 15 Ekim tarihleri arasında Autodrom Güvenli Sürüş Eğitim Merkezinde “HASEL Sürüş Günleri” etkinliğini düzenledik.

14 bölgemizden 60’a yakın ekip arkadaşımızın katıldığı etkinlik, sabah saatlerinde ürün yöneticilerin tüm ekibe verdiği teorik eğitimle başladı.

Günün ilerleyen saatlerinde ise ekipman başında Teknik Eğitim yetkilileri tarafından verilen uygulamalı eğitimlerle katılımcıların ürün bilgileri pekiştirilirken, etkinliğe getirilen rakip marka ürünlerle de Linde MH’nin ekipmanlarının birebir fiziki karşılaştırılması da yapıldı.

Öğleden sonra katılımcılar yeni piyasaya sürülen bütün dizel, elektrikli forkliftleri ve depo ekipmanların bol bol sürüşünü yaparak, ekipmanları bilfiil deneyimleme fırsatını elde ettiler.

HASEL Sürüş Günleri 14-15 Ekim

Bu etkinlikte yeni nesil denge ağırlıklı forkliftlerimiz olan 12XX serisine ait H30, H50, E30 ve yüksek performans ve dayanıklılığı ile dizel forkliftlere alternatif olan X30 modellerinden, sipariş toplayıcılara, 1276 serisi E30S model forkliftimizden transpaletlere kadar birçok ekipman katılımcıların beğenisine ve deneyimine sunuldu.

Keyifli ve verimli saatlerin geçirildiği etkinlikte bütün ekip Pandemi nedeniyle ertelenmek zorunda kalınan etkinliklerden sonra ilk defa bir araya gelerek hem eğlenceli zaman geçirip hem de yeni ürünler hakkında bilgilerini tazelemiş oldular.


Ezgi Durak

Kurumsal İletişim ve Marka Uzmanı

Ezgi Durak