Tarayıcınız güncel değildir. İnternet sitemizi tam olarak kullanabilmek için lütfen tarayıcınızı güncelleyin.

Ödüller Başarımızın Kanıtı

16 Ara 2021

2021'de aldığımız yedi, son otuz yılda aldığımız 80'den fazla ödülümüzün yenilikçi gücümüzün bir kanıtı olması sebebiyle gurur duyuyoruz.

2021'de aldığımız yedi ödülü ve son otuz yılda aldığımız 80'den fazla ödülü değerlendirirken, intralojistik uzmanı Linde MH, bu başarıyı, devam eden yenilikçi gücünün ve müşterilerinin yararına ürettiği fikirlerin zenginliğinin bir sonucu olarak kabul ediyor. 1980'lerin ortalarından bu yana şirkete verilen tüm ödüller, artık web sitemizdeki Hakkımızda kategorisi altındaki Ödüller sayfamızdan da görülebilir.

Yaklaşık 120 yıldır Linde MH ismi, kullanıcılara ölçülebilir katma değer sunan güvenilir teknoloji, akıllı çözümler ve yenilikçi ürünler anlamına gelmektedir. Linde MH'de Marka Yönetiminden Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Sn. Stefan Prokosch, tüm iş gücümüz, ekibimizin büyük tutkusu ve yenilikçi gücünden yararlanan müşterilerimizin başarısına kendini adamıştır. Bu nedenle Linde MH markası ve teknik konseptlerimiz, ekipman tasarımımız ve iletişimimiz sayısız ödül kazandı. Ana sayfamızdaki yeni Ödül bölümü ile bu başarıyı tüm ziyaretçiler için daha şeffaf hale getiriyoruz.

2021 ile Ödüllü Bir Yıl Daha

Almanya'da malzeme taşıma endüstrisinde en çok rağbet gören ödüllerden biri 2021'de bir kez daha Linde MH'ye gitti. Verkehrs Rundschau dergisi, bağımsız bir pazar araştırması şirketiyle birlikte nakliye ve lojistik sektörlerinden satın almanın karar vericilerine, en iyi bilinen markalar hakkında anket düzenledi. 2002 yılında, Springer Fachmedien München GmbH ve yayınevi Heinrich Vogel, “Forkliftler, Taşıma ve Depo Teknolojisi” kategorisinde ilk kez Tasarım Ödülü'nü sunduğunda, Linde MH gıpta edilen o ödülü kazandı. O zamandan beri, bu kategorideki yarışma farklı aralıklarla yapıldı. Ancak o zamandan beri değişmeyen tek şey Linde MH'nin bu ödülü hep kazanmasıdır. Verkehrs Rundschau editör ekibi en son sonuçlar hakkında şu şekilde yorum yaptı: ‘Forkliftler, transpaletler, sipariş toplayıcılar vb. söz konusu olduğunda, hiçbir üretici Linde MH kadar iyi kabul edilemez.

Linde MH, ETM Yayınevi tarafından gerçekleştirilen 2021 okuyucu anketinde de son yıllardaki başarısını devam ettirdi. Linde MH, işinde uzman, Trans aktuell, lastauto omnibus, FERNFAHRER dergileriyle birlikte, taşımacılık ve lojistik sektörünün yenilikçi ürün ve hizmetlerini ödüllendiren eurotransport.de yayınlarının sunduğu “En İyi Marka” ödülünü onuncu kez kazandı. Ancak Linde MH'nin müşterileri ve uzmanları etkilemesi yalnızca marka imajı açısından değildi. 2021 yılında Linde MH'nin R-MATIC otonom reach truck'ı, 'Endüstriyel Ekipmanlar' kategorisinde ilk sırada yer aldı. Ayrıca, “Linde Safety Guard” ile 'endüstriyel ekipman – fikir mühendisliği' kategorisinde galip geldi.

Son birkaç on yılda çok sayıda ödüller, Linde MH'nin Aschaffenburg'daki genel merkezinin resepsiyon alanındaki büyük bir cam vitrini dolduruyor. Bunların arasında, Linde MH'yi 2020'den beri sektörünün en iyi şirketlerinden biri olarak listeleyen dünyanın en büyük marka değerlendirme kuruluşu Superbrands tarafından verilen Business Superbrands Ödülü de var.

Yeniliklerin onuruna başka ödüller de verildi. Bir örnek, Huss Yayınevine ait Logistra dergisinin “En İyi Uygulama Yenilikleri” ödülüdür. Bu örnekte, 2014 yılında Hidrojen Yakıt Hücresi teknolojisinin pratik uygulanabilirliği ve yenilikçi konsepti için bir ödül verildi. 2020'de ise Linde MH'nin en yeni dizel, LPG ve CNG forkliftleri olan H20 – H35 modellerimize 'endüstriyel ekipmanlar' kategorisinde bir ödül daha verildi. Aynı yıl, Forklift Birliği (FTLA) jürileri, N20 C sipariş toplayıcının ergonomik direksiyonundan etkilenerek, ona 'Ergonomi' kategorisinde gıpta edilen 'Mükemmellik Ödülü'nü verdi.

Linde MH 2021

2021'de aldığı yedi ödülü ve son otuz yılda aldığı 80'den fazla ödülü yansıtan intralojistik uzmanı Linde MH, bu başarıyı, devam eden yenilikçi gücü ve müşterilerinin yararına ürettiği fikir zenginliğinin bir sonucu olarak kabul ediyor.

Operatör destek ve kişisel koruma sistemleri giderek artan bir şekilde ödüllerin odak noktası haline geliyor. Bir örnek “depo içi trafikte yayaların korunması için İnteraktif Güvenlik Yeleği”dir. Sektörde benzersiz olan bu çözüm, Wirtschafts Woche ve DEKRA tarafından verilen 2021 Endüstri Ödülü'nü “İş Güvenliği” kategorisinde aldı. Başarılar listesi bununla da bitmiyor: “interairport Europe 2019 Mükemmellik Ödülü”, “Öko Globe” ve “MM Logistik Ödülü” bu başarıyı perçinleyen diğer örnekler.

Buna birikmiş çok sayıda tasarım ödülü de ekleniyor: Yıllar içinde, Linde MH on tane 'reddot' ve on iki tane 'iF Ürün Tasarımı' ödülü kazandı. Linde MH, Porsche ile işbirliği yaptığı efsanevi 351 serisi forklift modeli için de 1985 yılında ilk iF Tasarım Ödülünü aldı. 2018 yılında, Linde MH'nin E20 R - E35 R akülü forklift serisinin roadster versiyonu, endüstriyel tasarım derneği Agence pour la Promosyon de la Création Industrielle (APCI) tarafından her yıl verilen prestijli Fransız endüstriyel tasarım ödülü Observeur du Design ile onurlandırıldı. 2019'da verilen German Design Tasarım Ödülü, A-sütunu olmadan tasarlanan, sürüş alanının ve yükün daha da iyi görülebilmesini sağlayan olağanüstü forklift modelini istinaden verildi.

Son olarak, Linde MH iletişim ve pazarlama açısından yaratıcılığını kanıtladı ve buna karşılık gelen bir ödüle layık görüldü. Özellikle, forklift operatörlerinin becerilerini sergileyebilecekleri ve iş güvenliğini destekleyebilecekleri bir yarışma olan StaplerCup, şirkete yıllar içinde “Best of Business (BoB)”, “ECON”, “DPRG” , “Galaxy” ve “PR Report Award Gold” dâhil olmak üzere çok sayıda ödül kazandırmıştır.

Yonca Çetinalp

Kurumsal İletişim ve Marka Yöneticisi

Yonca Çetinalp