Tarayıcınız güncel değildir. İnternet sitemizi tam olarak kullanabilmek için lütfen tarayıcınızı güncelleyin.

Ödüllü Ürünler: Linde MH Akülü Forklift ve Lojistik Tren

31 Mar 2022

Linde Material Handling İçin Bir Başka Etkileyici Sonuç

Linde Material Handling (MH), bu yılki materialfluss’un okuyucu anketinde her iki ürünü için, 2022 yılının “YILIN ÜRÜNÜ” ödülüne layık görüldü. İlk üç finalist olarak Aschaffenburg'dan intralojistik uzmanı en az iki kategoride ödüle layık görüldü: 'Forkliftler ve Endüstriyel Ekipmanlar' kategorisindeki Linde MH’nin X20-X35 akülü forklifti ve 'Lojistik Yazılımı' kategorisinde lojistik trenini bulut tabanlı olarak yönlendiren sistemi “Linde Logistic Train Controller” yazılımı.

İntralojistik dergisi “materialfluss” art arda üçüncü kez yılın ürünlerini seçti. 2020'den beri WEKA Business Medien GmbH, intralojistik ve lojistik alanındaki en seçkin ürünleri ve projeleri onurlandırıyor. Bu okuyucu anketinde teknik özellikleriyle öne çıkan, büyük pazar başarısına sahip olan veya tüm sanayi sektörü üzerinde olağanüstü bir etkiye sahip olan yenilikler için aday gösterilir. Bu yılki ankette yedi farklı kategoride toplam 42 ürün ve proje aday gösterildi ve her kategoride en iyi üçe ödül verildi. Ödüller, 16 Mart 2022'de sanal bir ödül töreninde sunuldu. Aralık ortasından Şubat ortasına kadar okuyucular yaklaşık 15.000 oy kullandı.

Linde MH Akülü Forklift Ödülü 2022

''Forkliftler ve Endüstriyel Ekipmanlar' kategorisinde Linde MH’nin X20-X35 akülü forklift, materiafluss okuyucuları tarafından 2022 Yılının “Yılın Ürünü” ödülünü aldı.

'Forkliftler ve Endüstriyel Ekipmanlar' kategorisinde Linde MH’nin X20-X35 serisi akülü forkliftler 'Yılın Ürünü' unvanını almaya hak kazandı. Yenilikçi denge ağırlıklı forkliftler, içten yanmalı motorlu forkliftlerin olumlu özelliklerini klasik akülü forkliftlerin avantajlarıyla birleştirerek, geleneksel akülü forkliftlerin performans sınırlarına ulaştığı zorlu çalışma koşulları için bile gerçek bir alternatif sunar. Modern elektrik motorlarının kullanımı, içten yanmalı motorlu forkliftlerde yaygın olan gürültü ve egzoz dumanlarını ortadan kaldırarak X modellerini kullanımda çevre dostu ve hoş, sessiz bir alternatif haline getirdi. Linde Material Handling Marka Yönetimi Kıdemli Başkan Yardımcısı Sn. Stefan Prokosch, “2022 yılının ürünü olarak Linde MH’nin X20-X35 modeline oy veren okuyuculara teşekkür etmek istiyoruz” dedi. 'Ekipmanların dijitalleşmesi ve ağ oluşturması ile müşterilerimize yeni fırsatlar sunuyor ve onlara gelecekteki yatırım güvenliği sunuyoruz.'

Linde MH’nin X20-X35 akülü forklift kazananlardan biridir.

'2022 Yılın Ürünü' okuyucu anketinin 'Forkliftler ve Endüstriyel Ekipmanlar' kategorisinde Linde MH’nin X20-X35 akülü forklift kazananlardan biridir.

Lojistik Tren_Linde-MH_2022_Ödülü

'Lojistik Yazılımı' kategorisinde, bulut tabanlı Lojistik Tren Yönlendirme Sistemi “Logistic Train Controller (LLTC)” en iyi ürünlerden biri olduğunu kanıtladı.

'Lojistik Yazılımı' kategorisinde, bulut tabanlı Lojistik Tren Yönlendirme Sistemi “Linde Logistic Train Controller (LLTC)” en iyi ürünlerden biri olduğunu kanıtladı. LLTC, operatörler için en uygun rotayı belirler, hata oranlarını ve çalışan eğitim gereksinimlerini azaltır ve gerçek zamanlı ayarlamalarla sipariş değişikliklerine yanıt verir. Bu şekilde karmaşık görevler yönetilebilir hale gelir ve güvenilir bir şekilde koordine edilebilir. Linde Material Handling Marka Yönetimi Kıdemli Başkan Yardımcısı Sn. Stefan Prokosch, memnun şekilde, “Ödül, lojistik sektöründeki kullanıcıların süreç optimizasyonu için çözümlerimizi takdir ettiğini gösteriyor” diyor.

Linde MH Lojistik Tren Bulut Tabanlı Yazılım

'Lojistik Yazılımı' kategorisinde, bulut tabanlı Lojistik Tren Yönlendirme Sistemi “Logistic Train Controller (LLTC)” en iyi ürünlerden biri olduğunu kanıtladı.

Kurumsal İletişim ve Marka Uzmanı

Ezgi Timuçin