Tarayıcınız güncel değildir. İnternet sitemizi tam olarak kullanabilmek için lütfen tarayıcınızı güncelleyin.

Kırmızı Devler Sessiz Modda

1 Haz 2022

Linde Material Handling, 10 ila 18 ton arasında yük kapasitelerine sahip elektrikli ağır hizmet forkliftlerini piyasaya sürüyor.

Linde Material Handling (Linde MH), şimdi 10 ila 18 ton arası yük kapasitelerine sahip elektrikle çalışan yeni bir ağır hizmet forklift ürün yelpazesi sunuyor. Toplamda on iki model, mükemmel görüş imkanı ile etkileyici olup, hem kurşun asit hem de lityum iyon enerji sistemleri seçeneğiyle maksimum esneklik sağlar.

10, 12, 14, 15, 16 veya 18 ton yük kapasiteleri ve çeşitli yük merkezleri sunan Linde E100 - E180 modelleri, özellikle ahşap, çelik ve beton endüstrilerinde ve içecek sektöründe faaliyet gösteren şirketler için ilgi çekici bir seçenek. Bu muhteşem devlerin ilk müşterilerden biri aynı zamanda büyük bir mobilya şirketini de içeriyor. Ağır Hizmetler Forklift Ürün Müdürü Sn. Christopher Reis, 'Sıfır emisyon, sessiz çalışma, yüksek servis kolaylığı, kullanımda esneklik ve hassas ve çevik sürüş özellikleri - bu avantajlar, elektrikli enerji sistemlerin ağır hizmet sınıfında da kullanılmasının faydaları açıkça ortaya çıkıyor' diyor. “Elektrikli ağır hizmet forkliftleriyle müşterilerimiz, 7/24 sürekli olarak ağır hizmetler için olduğu kadar hafif işler için de değerli bir ekipmana sahip oluyorlar.” Operatörler, kurşun-asit ve lityum-iyon enerji sistemleri arasında seçim yapabilir. “Ancak bu ekipmanların en büyük özelliği, donanımı değiştirmek zorunda kalmadan enerji sistemlerini istedikleri zaman değiştirebilmeleri. Bu ekipmanların gerçekten benzersiz bir faydası olup, özellikle farklı kullanım açısından önemli bir avantaj sunar,' diye vurguluyor Christopher Reis.

Linde E100-180 Gerçek İş Gücü

Gerçek işgücü: Linde Material Handling'in 10 ila 18 ton arası yük kapasitelerine sahip yeni ağır hizmet forkliftleri, güçlü, sessiz ve emisyonsuz çalışma sunar.


Linde MH'nin Kayda Değer Sektör Deneyimi Tasarımların Standartlarını Yeniden Belirliyor.

İkisi sol ve ikisi sağ olmak üzere dört motorlu özel tahrik konsepti, ağır yüklerin taşınması için gerekli gücü sağlar. Bu, en güçlü model olan 18 ton yük kapasitesine ve 900 milimetre yük merkezine sahip Linde E180/900'ün tam yüklüyken bile sadece on saniye içinde 20 km/sa'lik bir sürüş hızına ulaşmasını sağlar.

En büyük forklift modellerinin de elektrikli versiyonlarının sunulmasıyla, Linde MH'nin 1,4 ila 18 ton yük aralığındaki tüm denge ağırlıklı forklift ürün yelpazesinin artık en yaygın enerji sistemleriyle mevcut hale gelmiştir. Böylece intralojistik uzmanı, müşterilerine, en büyük taşıma yükü sınıfında bile, eldeki belirli uygulamaya özel enerji sistemi seçeneği sunabilmektedir.

Linde E100 - E180 elektrikli ağır hizmet forklifti

Linde E100 - E180 elektrikli ağır hizmet forklift modelleri ile operatörler, 7/24 sürekli çalışma için olduğu kadar hafif hizmet için de değerli bir ekipman elde ediyor.

Linde MH’nin ağır hizmet elektrikli forkliftlerin geliştirilmesine, bu tahrik konseptiyle ilgili elli yılı aşkın deneyim yardımcı olmuştur. Ürün Müdürü Sn. Reis, 'Kanıtlanmış teknolojinin kullanımı, operasyonda yüksek güvenilirlik sağlar - bu, müşterilerimiz için önemli bir avantajdır,' diye vurguluyor. Örneğin, yeni elektrikli ağır hizmet tipi forklift serisinin tasarımı, çift sürüş motoru, çift asansör hidroliği, iki akü ve kapsamlı hidrolik pompalar içeren E50-E80 ürün yelpazesine dayanmaktadır. Yükten bağımsız, kauçuk takozlu kabin tasarımı da ylinde Linde MH’nin daha küçük forkliftlerinden ödünç alınmıştır, ancak görüş açısından bir kez daha önemli ölçüde iyileştirilmiştir: Kuvvetlendirilmiş cam tavan, yan kapılarda ve ön camda büyük cam bölmeler ve arka camlar, özel olarak şekillendirilmiş karşı ağırlıkla birlikte, operatöre mümkün olan en iyi görüş açısını ve dolayısıyla çalışma sırasında güvenliği sağlar. Operatör koltuğu isteğe bağlı olarak 17 derece döndürülebilir ve geri manevra yaparken rahatlık sağlayan bir kol dayama sunar. Emniyet kemeri tokası izleme işlevine sahip turuncu emniyet kemeri, emniyet kemeri takmanın zorunluluğunun yerine getirilmesine yardımcı olur. Akü sisteminin farklı uygulama gereksinimlerine uyarlanabilmesi için çeşitli akü ve şarj cihazı versiyonları mevcuttur.

Linde Material Handling

Linde Material Handling'in yeni elektrikli ağır hizmet forkliftleri, mükemmel çepeçevre görüş, enerji sistemleri açısından maksimum esneklik ve 10 ila 18 ton arası yük kapasitesi aralığı için gerekli iş gücünü sunar.

Kurumsal İletişim ve Marka Uzmanı

Ezgi Timuçin