Yükleniyor...
Tarayıcınız güncel değildir. İnternet sitemizi tam olarak kullanabilmek için lütfen tarayıcınızı güncelleyin.

Yurtbay Seramik Uzun Dönem Kiralama Hizmetinde de HASEL Güvencesi ve Linde MH Kalitesini Tercih Etti

11 Eyl 2020

HASEL İstif Makinaları olarak Yurtbay Seramik firmasına 26 adet uzun dönem makine kiralaması yaparak firmanın gücüne güç katmaya devam ediyoruz.

Geçtiğimiz günlerde imzalanan anlaşma ile uzun dönem kiralama müşterilerimiz arasına katılan Yurtbay’a, 14 adet makinemizi teslim etmenin mutluluğunu yaşıyoruz.Linde kalitesinin gücü, HASEL markasının servis ve yedek parça hizmet anlayışı ile birleşince firmaların iş yükünü hafifleten çözümler üretmeye devam edeceğiz.Yurtbay Seramik, 1995 yılında 700 bin metrekare açık ve 100 bin metrekare kapalı alanda üretim kapasitesine sahip, Yurtbay Seramik Eskişehir Fabrikasını kurdu

Yurtbay Seramik Hakkında

“Önce kalite” stratejisi ile yıllar içerisinde istikrarlı ve artan üretimi, 25 milyon metrekare/yıl kapasite, 56 ülkeye ihracat başarısına ulaştı. Dünyanın en büyük satış zincirleri ile çalışmaya başlayan Yurtbay, yurt dışı satışlarına başlayarak sektör genelinde daha yüksek iş hacmine ulaştı. “Kalitede ısrar, doğru ürün, dünya standartlarında üretim” ilkesi uluslararası başarısının anahtarı oldu.Yurt içinde ise güvenilirliğiyle uzun yıllar süren iş birliklerine öncülük ve kuruculuk yaptı.

Batı Marmara, Doğu Marmara, İç Anadolu, Çukurova, Akdeniz Bölge Müdürlüğü, Kuzeydoğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu Bölge Yöneticiliği olmak üzere toplamda 5 bölge müdürlüğü ve 2 bölge yöneticiliğiyle yurt içinde satış yapan Yurtbay Seramik, mağaza sayısını artırmak, erişim ağını daha da genişletmek adına faaliyetlerine aralıksız devam etmektedir.

Yonca Çetinalp

Kurumsal İletişim ve Marka Yöneticisi

Yonca Çetinalp