Tarayıcınız güncel değildir. İnternet sitemizi tam olarak kullanabilmek için lütfen tarayıcınızı güncelleyin.

Yeni Nesil H35-H50: Daha Verimli, Daha Çevik!

31 Mar 2022

Operasyonlarınızda zamanınız az ama taşınması gereken yükünüz çok ise, Linde MH’nin 3,5 tondan 5 tona kadar taşıma kapasitesine sahip, en son dijital teknolojiyle tasarladığı yeni nesil H35 – H50 içten yanmalı motorlu forkliftleri tam size göre.

Linde MH’nin yeni nesil H35 – H50 modelleri, maksimum performansla çalışabilmek için yüksek teknolojiye sahip birçok bileşenlerle donatılmıştır.

Yeni modellerin kalbinde, yüksek verimli endüstriyel dizel motor bulunmaktadır. Güç kaybı olmaksızın gücü yürüyüş hidromotorlarına ve asansör hidroliklerine aktararak, operasyonlarınızı hem daha seri hem de daha performanslı ancak düşük yakıt tüketimiyle yürütmenizi sağlar.

H35 – H50 model içten yanmalı motorlu forkliftler uzun vardiyalarda zorlu şartlarda görevden göreve hızlı bir şekilde koşabilmesi için özel olarak tasarlanmış hidrostatik transmisyonu ve aktarma organları gerek yürüyüş gerekse asansörü operatörün isteğine uygun bir şekilde yüksek performansta çalıştırır.

Dayanıklı şasi ve kabinin yanı sıra tilt silindiri ve asansör profillerinin açılı yapısı sayesinde, artık operatör yüklerle çalışırken daha iyi görüş açısına sahip olup, gerek yükün gerekse forkliftin güvenliğini azami seviyede sağlar.

Tüm bu özellikler yeni nesil H35 – H50 modellerine olağanüstü dayanıklılık ve hatta daha yüksek çalışma kapasitesi sunar.

Hem Güçlü Hem de Daha Verimli!

Verimli intralojistik faaliyetleri için özel olarak tasarlanmış güçlü endüstriyel tip dizel motor ve daha seri hidrostatik transmisyona sahip yeni nesil H35 – H50 model içten yanmalı motorlu forkliftler, sınıfının standartlarını her açıdan yeniden belirliyor. Ona hiçbir görev zor gelmez. İster limanda, ister üretimde, ister dış alanda, sizi nasıl zorlu bir görevin beklediğini bilmeden ona sonuna kadar güvenebilirsiniz.

Bu zorlu görevleri gerçekleştirirken, bir önceki modele göre %5 daha az yakıt harcayan H35 – H50 modelleri, rakiplerine oranla operasyon maliyetlerinizi minimize ederek, size işlerinizde rekabet avantajı sağlar.

Forklifttten Öte!

Bir forkliftin tek özelliği hızı, dayanıklılığı ve performansı değildir. Görevini güvenle yerine getirebilmek için operatörünün her zaman etrafında olanlardan farkında olmasına olanak sağlarken, operatörünün komutlarına anında tepki verebilmesi onu rakiplerinden ayırır. Bu bağlamda yeni nesil H35 – H50 model içten yanmalı motorlu forkliftlerinin onu diğerlerinden ayıran ve öne çıkaran birçok özelliği bulunmaktadır.

Güçlü Olduğu Kadar Bir O Kadar da Güvenli.

Yeni nesil H35 – H50 model içten yanmalı motorlu forkliftlerin optimize edilmiş tasarımı, operatörün görüş açısını genişletir - daha ince asansör profilleri arasından daha geniş bir görüş alanı sunar. Operatör için daha iyi görüş açısı, işletmenizde birçok açıdan daha iyi iş güvenliği demektir.

Buna ek olarak bir önceki modele göre aynı model varyantında artırılmış yük merkezi sayesinde daha dengeli olan H35 – H50 modeli hem operatörü hem de ekipmanı maksimum seviyede korur.

Standart Olarak Linde Connect Filo Yönetim Sistemiyle Entegre.

Ekipmanlarda standart bir özellik olarak sunulan ve bir veri aktarım ünitesi sayesinde, forklift sürekli olarak Linde Connect Filo Yönetim Sistemine bağlantı halindedir ve bütün operasyon verilerini doğrudan Linde Connect Filo Yönetim Sistemine iletir. Bu özellik sayesinde makinenin çalışma planları daha verimli yapılabilirken, planlı bakım duruşları da daha hassas bir şekilde organize edilebilmektedir.

Mükemmellik Detaylarında Gizli.

Yeni nesil H35 – H50 model içten yanmalı motorlu forkliftlerin, operatörün ihtiyaçlarını her açıdan karşılayacak şekilde ergonomik olarak tasarlanmış ve üretilmiştir. Operatörün kabininde kontrol panelinden koltuğa kadar, her şey titizlikle ideal kullanım ve operatör ergonomisi düşünülerek tasarlanmıştır.

Kurumsal İletişim ve Marka Yöneticisi

Yonca Çetinalp