Tarayıcınız güncel değildir. İnternet sitemizi tam olarak kullanabilmek için lütfen tarayıcınızı güncelleyin.
Komatek 2024 Sizi KOMATEK 2024 Fuarı 8. Salon 808 No'lu standımıza bekliyoruz. Davetiye almak için tıklayınız.

Linde MH ile En İyi Depolama Çözümleri

13 Mar 2022

Linde MH, LogiMAT 2022'de Sahnede!

Linde MH, LogiMAT 2022'de toplam yaklaşık 1.000 metrekarelik bir alanı kapsayan çeşitli sergi alanlarını uzman ziyaretçilerine 31 Mayıs - 02 Haziran 2022 tarihleri arasında açıyor. LogiMAT 2022, Linde MH'nin öncü akülü ve dizel LPG, CNG motorlu forkliftlerini, çok kapsamlı sipariş toplama ekipmanlarını, güvenlik ve enerji yönetimi için dijital çözümlerini müşterilerine sunmasına olanak sağlayacak.

Geleceğin endüstriyel ekipman teknolojileri konusunda, bilgilenmek amacıyla fuara gelen ziyaretçiler, sergi alanlarında (Salon 10'daki B21 Standı ve Salon 8 ile Salon 10 arasındaki açık alanlar) Linde MH ekipmanları hakkında aradıklarından daha fazlasını bulacaklar. Buna en iyi örnek, 2,0 ile 3,5 ton yük kapasitesine sahip en yeni nesil akülü ve dizel, LPG, CNG motorlu forkliftlerdir. Bu ekipmanlar, mevcut tüm dijital uygulamaları nüvesinde barındıracak şekilde tasarlanmış olup, etkileyici performans, verimli enerji tüketimi ve yüksek düzeyde operatör konforu ile kusursuz görünürlük sunmaktadır. Akülü forkliftlerimiz arasında öne çıkan özellik ise, sektörde benzersiz olan X modelimizin, hidrostatik transmisyona sahip dizel, LPG ve CNG motorlu bir forkliftin’in avantajlarını akülü bir forkliftin avantajlarıyla birleştiriyor olmasıdır. Akülü forkliftler dizel,LPG ve CNG forklift muadilleri kadar; üretken, toz ve kire karşı dayanıklı, yüklü halde eğimli zeminlerde güvenli şekilde çalışmaya elverişlidir. Aynı zamanda sessiz, emisyon çıkarmadan çalışırlar. Linde MH Marka Yönetiminden Sorumlu Başkan Yardımcısı Sn. Stefan Prokosch, fuarla ilgili olarak ”Fuarda Linde MH'nin farklı ekipmanlarını açık alanlarda sergileyebileceği mükemmel bir yer olduğunu” belirtiyor.

Linde MH X20 - X35 görev başında

(Linde MH’nin X20 - X35 model forkliftleri, 2,0 -3,5 ton yük kapasitesi aralığındaki akülü forkliftlerin en üst seviye performans standartlarını karşılayabilmektedir. Buna ek olarak, eğimli zeminlerde güvenli bir şekilde yükü taşırlar.)

Sn. Prokosch, sözlerine şu şekilde devam ediyor;” Fuardaki standımızın bir diğer odak noktası, kullanıcıların malzeme toplama süreçlerinde daha fazla verimlilik elde etmelerine yardımcı olan Linde MH'nin opsiyonel sipariş toplama çözümleri olacaktır. Manuel ve yarı otomatik ekipman seçeneklerinin yanı sıra Linde MH'nin R-MATIC Reach Truck gibi otonom ekipmanları da sergilenecektir.'

Linde MH R-MATIC depoda

(Operatörler, otonom R-MATIC ile 3 metreye kadar koridor genişliklerinde güvenle çalışabilirler.)

Sn. Stefan Prokosch sözlerine;”Linde MH'nin artan sayıda yazılım ve danışmanlık çözümüne de büyük önem verilecektir. Bunlar arasında “Linde Connect” filo yönetim sisteminin kapsamlı işlevleri, tesiste çalışanları, altyapıyı ve malzemeyi korumak için tasarlanmış destek sistemleri ve elektrik talebindeki ani ihtiyaçları dengelemek ve genel olarak enerji tüketimi planlamasını iyileştirmek için kullanılabilecek akıllı, enerji yönetimi de yer alıyor. Bu sistem, müşterilerimizin enerji maliyetlerini kontrol altına almlarına ve akülü ekipman filolarının kullanılabilirliğini her zaman en üst seviyede bulundurmalarına yardımcı olacaktır ” şekilde tamamlıyor.

Ezgi Durak

Kurumsal İletişim ve Marka Uzmanı

Ezgi Durak