Tarayıcınız güncel değildir. İnternet sitemizi tam olarak kullanabilmek için lütfen tarayıcınızı güncelleyin.

Linde MH'nin Yeni Nesil 1202 Serisi Demo Turunda

29 Tem 2021

Daha güçlü endüstriyel tip dizel motor ve daha seri hidrostatik transmisyona sahip yeni nesil 1202 serisi içten yanmalı motorlu forkliftler, sınıfının standartlarını her açıdan yeniden belirliyor.

Dünyanın ilk dijital dizel, LPG ve CNG motorlu forklifti olarak lanse edilen yeni nesil 1202 serisi H20-H35 model forkliftleri Türkiye Lansmanı kapsamında Demo Turuna başladı. 26.07.2022 - 15.01.2022 tarihleri arasında toplamda Türkiye'nin önde gelen 38 müşterinin tesislerinde kullanıcıların beğenisine sunulacak olup, müşterilerde yapılan demo faaliyetleri sonucunda geri bildirimler alınarak ve ürünün daha ileride geliştirilmesinde kullanılacaktır.

Bir önceki seriye göre birçok özelliği geliştirilmiş olan yeni nesil 1202 serisi H20-H35 model forkliftler, maksimum performansla çalışabilmek için yüksek teknolojiye sahip birçok bileşenlerle donatılmıştır. Daha güçlü endüstriyel tip dizel motor ve daha seri hidrostatik transmisyona sahip yeni nesil 1202 serisi içten yanmalı motorlu forkliftler, sınıfının standartlarını her açıdan yeniden belirliyor.

Yonca Çetinalp

Kurumsal İletişim ve Marka Yöneticisi

Yonca Çetinalp