Tarayıcınız güncel değildir. İnternet sitemizi tam olarak kullanabilmek için lütfen tarayıcınızı güncelleyin.

Sipariş Toplayıcı N20 D, N20 D HP

Güçlü çift katlı sipariş toplayıcı

İki seviyede toplama ve taşıma

N20 D ve N20 D HP çift katlı sipariş toplayıcılar, iki paletin aynı anda yüklenmesini ve taşınmasını sağlar. Ergonomik kaldırma sayesinde sürücü, sırtı zorlamadan belirli bir yükseklikte ağır yükleri toplayabilir. İki ayrı seviye, ağır ve baskıya duyarlı yüklerin istiflenmesine ve taşınmasına olanak tanır. N20 D HP yüksek performanslı versiyonu ayrıca beş nokta üzerinden yer teması ile optimal olarak dengelenir ve saatte 12 km gibi hızlarda bile maksimum stabilite sağlar. Sürücü platformu tüm ekipmanlarda tamamen süspansiyonludur ve bu sayede sürüş sırasında titreşimleri azaltır.

Özellikler

Güvenlik

Sürüş sırasında riskleri azaltmak için sağlam çelik şasinin tüm kenarları yuvarlatılmıştır. Viraj dönüşlerinde hız, otomatik olarak düşer. Forkliftin önünde isteğe bağlı olarak bir kauçuk tabaka ile desteklenebilen çelik bir tampon bulunur. Akü sürücü platformunun arkasında bulunduğu için sürücü, depo ortamını her zaman iyi bir şekilde görür. İsteğe bağlı ön LED ve Linde BlueSpot™, aracın görsel olarak duyurulmasını da sağlar. Linde direksiyonu elleri korur ve dümdüz ilerlerken kendini merkezler. Direksiyonun sadece hafifçe hareket ettirilmesi gerekir ve aynı zamanda tek elle de kullanılabilir. Yük indirildiğinde çatal yerden 30 cm yukarıda otomatik olarak durur ve geri kalanı sürücü platformundan indirilmelidir. Bu, sürücünün yanlışlıkla çatalın altına ayağını sokmasını engeller.

 • Yuvarlak kenarlar
 • Virajlarda otomatik hız azaltma
 • Çelik ve kauçuk tamponlar
 • Kendinden merkezlenen direksiyon
 • Güvenli çatal indirme mekanizması

Ergonomi

Alçak asansörlü sipariş toplayıcılar sadece 13,7 santimetrelik alçak erişim yüksekliğini sayesinde sık giriş ve çıkışı kolaylaştırır. Geniş, U şeklindeki tasarım aynı zamanda her iki taraftan erişimi kolaylaştırır. Çok kısa mesafeler için sürücü, ilk kaldırmanın da çalıştırılabileceği yaya operasyonu yoluyla aracı uygun şekilde kontrol edebilir. Geri giderken veya sürücü bindiğinde sırt yaslama üzerindeki ilave tutacak, optimum destek sağlar. Linde direksiyonunun ve katlanabilir sırt yaslamanın yüksekliği isteğe bağlı olarak ayarlanabilir. Titreşimleri ve şokları en aza indirmek için tüm platform süspansiyonludur.

 • Her iki taraftan çalışabilen alçak ve geniş erişim
 • Süspansiyonlu
 • Sırt yaslama üzerindeki ek tutacak
 • Süspansiyonlu platform

Taşıma

Sürüş moduna bağlı olarak, 3 kW üç fazlı AC motor saatte maksimum 12 km hıza kısa sürede ulaşır. Ergonomik kaldırma sayesinde sürücüler aynı anda iki paleti doldurabilir ve baskıya duyarlı yükleri ayrı ayrı taşıyabilir. Linde direksiyonun özel bir yeniliği bulunuyor: Önemli işletim fonksiyonlarının sezgisel olarak yürütülmesini sağlar ve kontrolü kolaydır. Düz sürüş sırasında kendinden merkezlenen direksiyon, iki toplama konumu arasındaki mesafeyi azaltır. İlk kaldırma fonksiyonu, rampalar ve tümsekler üzerinde taşımayı kolaylaştırır. Çok işlevli ekran, sürücüyü forkliftin mevcut durumu hakkında bilgilendirir. Aralarda bile daha verimli şarj için isteğe bağlı lityum iyon aküler mevcuttur. Raflar ve bölmeler, sürücünün belgelerini her zaman her pozisyondan ulaşılabilir sağlar.

 • Güçlü 3 kW üç fazlı AC motor
 • Rahat hidrolik, sezgisel Linde direksiyon
 • Rampalar üzerinden taşıma için ilk kaldırma fonksiyonu
 • Çok fonksiyonlu net ekran
 • Ekipman için raflar ve bölmeler
 • Ergonomik kaldırma aynı anda iki paletin taşınmasını sağlar.

Servis

Linde MH, düşük bakım komponentleri ile servis maliyetini düşük tutar: Üç fazlı AC teknolojisi bakım gerektirmez ve frenlerin yeniden ayarlanmasına gerek yoktur. Servis kontrolü 1.000 çalışma saatinden sonra gereklidir. Servis teknisyeni tüm ana bileşenlere rahatça erişebilir ve motor kapağını kolayca açabilir. Elektrik tesisatı ve kablolar anlaşılır şekilde düzenlenmiştir. Araç verileri CAN Bus bağlantısı aracılığıyla bir dizüstü bilgisayardan hızlı bir şekilde okunabilir ve bu sistem, arızalar ve hata mesajları hakkında bilgi verebilir.

 • Bakım gerektirmeyen üç fazlı AC teknolojisi
 • Ayar gerektirmeyen frenler
 • Servis gerektirmeyen 1.000 çalışma saati
 • CAN Bus bağlantısı üzerinden hızlı teşhis

Videolar ve Görseller

Yeni Linde N20 serisi

Teknik Bilgiler

Model Yük kapasitesi Kaldırma Sürüş hızı, yüklü/yüksüz Dönüş yarıçapı Akü gerilimi, nominal kapasite (K5)
N20 D 1,2 / 0,8/1,2 / 2,0 (t) 1924 (mm) 10 / 12 km/h 2445 / 2515 (mm) 24 / 345/375 (V)/(Ah) o. kWh
N20 D HP 1,2 / 0,8/1,2 / 2,0 (t) 1924 (mm) 10 / 12 km/h 2445 / 2515 (mm) 24 / 345/375 (V)/(Ah) o. kWh

İsteğe Bağlı Donanım

Linde MH’nin Linde connect filo yönetim yazılımı gösterge paneli

Filo yönetimi

Linde connect filo yönetimi çözümü diğerlerinin yanı sıra filonun servisini veya kullanımını optimize etmek için araçların kullanımının analiz edilmesine olanak tanır.

Linde MH’nin Ön LED ışıklı N20 sipariş toplayıcısı

Ön LED

LED’ler ön tarafta bulunur ve yüksek parlaklığa sahiptir. Su ve toz geçirmez.

Linde MH’nin N20 sipariş toplayıcıları için yük yaslama korkuluğu

Yük yaslama korkuluğu

Operatör ve yük için ek bir koruma da, yükün yüksekliğine göre ayarlanabilen yük aynasıdır.

N20 sipariş toplayıcıları için Linde MH’nin BlueSpot™’u

Linde BlueSpot™

LED spot araçları sessizce görünür hale getirdiği için Linde BlueSpot™ rota uyarı sistemi, çalışma güvenliğini arttırır.

 Linde MH’nin lityum iyon aküsü

Lityum iyon teknolojisi

Lityum iyon aküsü ile araçlar çok daha kısa sürede şarj ve çalışma sırasında ara şarj edilebilir.

Linde MH’nin N20 sipariş toplayıcısı için yaya kontrolleri

Yaya kontrolleri

Sipariş toplayıcının her iki tarafında asansör profillerinde butonlar bulunur. Sürücü, sipariş toplayıcıyı dışarıdan çalıştırmak için bunları kullanır ve aynı anda yanında yürür.

Linde MH’nin N20 sipariş toplayıcıları için yanal akü değişimi

Yanal akü değişimi

Akü değişim rulmanlarıyla yanal akü değişimi, özellikle çoklu vardiyalarda kullanım için oldukça hızlı gerçekleşir.

Linde MH’nin N20 sipariş toplayıcısı için kauçuk tampon

Kauçuk tampon

Kauçuk tampon, bir çarpışma durumunda şokları azaltır; böylece sürücü, ekipman ve rafları korur.

 Filo yönetim yazılımı Linde connect içindeki şok sensörlerinden alınan kayıtlar

Kaza izleme

Sürüş hataları, düz olmayan yüzeyler veya yanlış ekipman kullanımı fark etmeksizin bir şok sensörü, şokların tamamını algılar. Verilerin filo yönetim yazılımı aracılığıyla değerlendirilmesi, hasar ve kazaların nedeni hakkında bilgi sağlar.

Linde MH’nin N20 sipariş toplayıcıları için erişim kontrolü

Erişim kontrolü

Connect filo yönetim sistemi üzerinden erişim kontrolü forkliftlerin sadece yetkili kişiler tarafından kullanılmasını sağlar.

Sipariş toplayıcı çalıştırılmadan önce sürücü, kendisini PIN veya RFID kartı ile tanıtmalıdır.

Teklif Alın