Tarayıcınız güncel değildir. İnternet sitemizi tam olarak kullanabilmek için lütfen tarayıcınızı güncelleyin.
Komatek 2024 Sizi KOMATEK 2024 Fuarı 8. Salon 808 No'lu standımıza bekliyoruz. Davetiye almak için tıklayınız.

Sürücü yüksekliğinde iki paletle aynı anda toplama

Ekstra uzun çatalları sayesinde Linde MH’nin N20 XL'si, ilk kaldırmada toplam 2.0 t'ye kadar ağırlığı olan iki paleti aynı anda taşıyabilir. Asansör yapısı, sürücünün her iki paleti de (her biri 300 kg) 750 mm yüksekliğe yüklemesini sağlar; böylelikle, sırta yüklenilmemiş olur. Sürücünün platformu akünün önüne yerleştirildiğinden, sürücü her zaman hareket sırasında depo ortamını iyi görür ve tehlikeli durumlara erken tepki verebilir. Tüm işletim platformu süspansiyonludur; bu sayede, düz olmayan zeminlerin neden olduğu titreşimler veya şoklar azalır.

Özellikler

Güvenlik

N20 XL sipariş toplayıcı, sürücüyü ve yükü koruyan üç fren sistemine sahiptir: Elektromanyetik servis freni, emniyet şalteri ve acil durdurma butonu ile birleştirilmiştir. Hidrolik destekli fren sistemi, yükün ağırlığı ile orantılı olarak hızı azaltır ve tahrik kontrolü bırakıldığında Linde fren kontrolü otomatik olarak etkinleşir. Ek güvenlik, Linde Direksiyonunun otomatik yol merkezlemesinin yanı sıra şasinin ve yuvarlatılmış sürücü platformunun düzleştirilmiş konturları ile sağlanmaktadır. Aracın önündeki çelik tampon, şokları ve titreşimleri azaltır. İsteğe bağlı olarak tampona bir kauçuk kaplama eklenebilir. Viraj dönüşlerinde araç, direksiyon açısı ile orantılı olarak hızını düşürür. İsteğe bağlı olarak, LED ön ışıklar ve Linde BlueSpot™ ayrıca sipariş toplayıcıyı görsel olarak duyurur.

 • Üç ayrı fren sistemi
 • Emniyet şalteri ve acil durum butonu
 • Düzleştirilmiş konturlar
 • Direksiyonun otomatik yol merkezlemesi
 • Virajlarda otomatik hız azaltma

Ergonomi

Her iki taraftan kolayca erişilebilen ve alçak bir girişe sahip geniş sürücü platformu, sürücünün kolayca girip çıkmasını sağlar. İki palet, sırtı zorlamadan bir yüksekliğe aynı anda yüklenebilir, böylece gereksiz hareket yapılmaz. Verimliliği daha da optimize etmek için direk kumandaları ve aracı hareket ettirmek için isteğe bağlı yaya kumandaları yük yaslamanın her iki tarafına da yerleştirilmiştir. Sürücü bölmesinde, sürücünün birçok depolama alanı da dahil olmak üzere aracı gereksinimlerine göre uyarlaması için çeşitli seçenekler vardır. Hem sezgisel Linde direksiyonunun hem de katlanabilir koltuğa sahip sırt yaslama yüksekliği isteğe bağlı olarak ayarlanabilir. Buna ek olarak, çalışma platformu süspansiyonludur ve sürüş sırasında titreşimleri ve şokları azaltır.

 • Geniş ve alçak erişim alanları
 • Yük yaslama korkuluğunun her iki tarafında yaya kontrolleri
 • Sürücü platformundaki depolama yüzeyleri
 • Sezgisel Linde direksiyon
 • Asılı sürücü platformu

Taşıma

3 kW'lık üç fazlı bir AC motor ile tahrik edilen sipariş toplayıcı kısa sürede 12 km/saate kadar hızlanır. Çeşitli tekerlek tasarımları, depo içindeki nakliye yollarında araç ve yük stabilitesini sağlar. Kurşun asit veya isteğe bağlı olarak lityum iyonlu aküler filonun gereksinimlerini karşılamak için optimum güç kaynağı sağlar. Sezgisel Linde direksiyon ile, operatör tüm sürüş ve kaldırma fonksiyonlarını yorulmadan ve hassasiyetle kontrol eder. Raf sıralarındaki çok kısa mesafeler için sürücü her iki taraftaki yaya kontrollerini rahatça kullanabilir ve araca gereksiz giriş-çıkış azaltılmış olur. İlk kaldırma fonksiyonu, rampalar ve engebeli yüzeyler üzerinde taşımayı kolaylaştırır.

 • 3 kW üç fazlı motor
 • Stabilite için direksiyon
 • Lityum iyon akü (isteğe bağlı)
 • Linde direksiyon ile zahmetsiz kontrol
 • Yaya işletimi

Servis

Sipariş toplayıcı, düşük bakım gereksinimine sahiptir ve servis kontrolü olmadan yaklaşık 1.000 saat çalışır. Üç fazlı AC teknolojisi bakım gerektirmez ve frenlerin yeniden ayarlanmasına gerek yoktur. Bakım sırasında servis teknisyeni, motor bölmesinin kapağını çıkararak merkezi bileşenlere kolayca ulaşabilir. Tüm elektrik tesisatı ve kablolar anlaşılır şekilde düzenlenmiştir. Servis teknisyeni, CAN Bus bağlantısı aracılığıyla terminal cihazındaki araç verilerini rahatça okur. Sağlam bir dökme çelik tampon, süspansiyonlu sürücü platformunu korur ve böylece çarpışma hasarını azaltır.

 • Servisten önce 1.000 çalışma saati
 • Ayarlanmaya gerek duymayan frenler
 • Motor bölmesine kolay erişim
 • Elektrik tesisatı ve kablolar anlaşılır şekilde düzenlenmiştir
 • CAN Bus bağlantısı

Teknik Bilgiler

Model Yük kapasitesi Kaldırma Sürüş hızı, yüklü/yüksüz Dönüş yarıçapı Akü gerilimi, nominal kapasite (K5)
N20 XL 1,6 / 0,6 (t) 865 (mm) 10 / 12 km/h 2487 / 2557 (mm) 24 / 345/375 (V)/(Ah) o. kWh

İsteğe Bağlı Donanım

Linde MH’nin Linde connect filo yönetim yazılımının panosu

Filo yönetimi

Linde connect filo yönetimi çözümü, diğerlerinin yanı sıra filonun servisini veya kullanımını optimize etmek için tüm araç filosunun kullanımının analiz edilmesine olanak tanır.

Linde MH’nin N20 XL sipariş toplayıcıları için yük yaslama korkuluğu

Yük yaslama korkuluğu

Yükün yüksekliğine uyarlanabilen yük yaslama korkuluğu, sürücü ve yük için ek bir koruma sağlar.

N20 XL sipariş toplayıcıları için Linde MH’nin BlueSpot™’u

Linde BlueSpot™

LED spot araçları sessizce görünür hale getirdiği için Linde BlueSpot™ rota uyarı sistemi, çalışma güvenliğini arttırır.

 Linde MH’nin lityum iyon akülü N20 XL sipariş toplayıcıları

Lityum iyon akü

Linde'nin yenilikçi lityum iyon teknolojisi ile araçlar, çok kısa süre içinde yeniden şarj olabilir. Ayrıca çalışma sırasında ara şarj edilebilir. Bu, araçların kullanılabilirliğini arttırır.

Linde MH’nin N20 XL sipariş toplayıcısı için inç kontrolleri

İnç kontrolleri

Aracın her iki tarafında butonlar bulunur. Sürücü, sipariş toplayıcıyı dışarıdan çalıştırmak için bunları kullanarak yanında yürür.

Linde MH’nin N20 XL sipariş toplayıcıları için yanal akü değişimi

Yanal akü değişimi

Akü değişim rulmanlarıyla yanal akü değişimi, çoklu vardiyalarda kullanım için oldukça hızlı gerçekleşir.

Linde MH’nin N20 XL sipariş toplayıcıları için tampon Linde MH

Tampon

Tampon, bir çarpışma durumunda şokları azaltır; böylece sürücü, araç ve rafları korur.

Linde MH’nin N20 XL sipariş toplayıcılarının tamamen asılı sürücü platformu

Tamamen asılı sürücü platformu

Platformun alt kısmı, direksiyon ve katlanır koltuk dahil sırt yaslama, titreşimlere ve şoklara karşı korunur.

Teklif Alın