Tarayıcınız güncel değildir. İnternet sitemizi tam olarak kullanabilmek için lütfen tarayıcınızı güncelleyin.

Sipariş Toplayıcı N20 C LoL

Uzun Kollu Toplama Yardımcısı

İki paletin arka arkaya sırt destekli toplanması

N20 C LoL sipariş toplayıcısı, uzun yük kolları ve ilave kaldırılabilir çatal sayesinde iki paletin tek bir sipariş toplama döngüsünde ergonomik olarak doldurulmasını sağlar. Sürücü önce istenen yükseklikte bir palet ile başlarken, ikinci bir palet isteğe bağlı olarak özel bir güvenlik cihazı ile çatalın arkasına dikey olarak sabitlenir. İlk palet doldurulur doldurulmaz yükleme kollarına indirilir ve çatalın önüne taşınır. İkinci palet daha sonra çatallara zahmetsizce aktarılabilir ve sırtı zorlamadan kolayca belirli bir yüksekliğe yüklenebilir. N20 C LoL böylece hızlı ve ergonomik sipariş toplama imkanı sunar. Bu süreçte, direk arkalığın sağına ve soluna doğru kontrol edilebilir ve araç bir sonraki raf segmentine taşınabilir. Alternatif olarak sürücünün platformu, ikinci raf seviyesinde toplamaya izin verecek şekilde yükseltilebilir. İlk kaldırma aynı zamanda rampalar ve engebeli yüzeyler üzerinde kolay taşıma sağlar.

Özellikler

Güvenlik

Hem virajlarda hem de çatal indirildiğinde araç, hızını otomatik olarak ayarlar; böylece, sürücünün ve yükün güvenliğini arttırır. Buna ek olarak N20 C LoL'un üç farklı fren sistemi vardır. Bunlar, yükün ağırlığı ile orantılı olarak fren gücünü arttırır ve sürücü platformu boşalır boşalmaz aracı durdurur. Buna ek olarak sürücü, hareket butonunu serbest bıraktığında araç otomatik olarak fren yapar. Sürücü platformundaki düzleştirilmiş konturlar ve yuvarlatılmış kenarlar riski daha da azaltır. N20 C LoL, arka desteğin her iki tarafındaki yaya kontrollerini kullanarak araç çalıştırılırken, sürücünün ayaklarını korumak için kasanın her iki tarafında koruyucu cihazlarla donatılmıştır.

 • Virajlarda otomatik hız ayarı
 • Alçaltılmış çatalla düşük hız
 • Üç farklı fren sistemi
 • Yuvarlak şasi

Ergonomi

N20 C LoL sipariş toplayıcı çok kullanıcı dostudur: Aracın her iki tarafından alçak ve geniş erişim, rafın her iki tarafından esnek ve hızlı bir şekilde toplamaya olanak tanır. Buna göre direk kumandasının yanı sıra çekiş ve ilk kaldırma kumandaları arkalığın her iki tarafına da yerleştirilmiştir. İlk palet doldurulduktan sonra, sürücü isteğe bağlı olarak çatalın arkasında taşınan ikinci paleti sırtı zorlamadan bir yüksekliğe kolayca aktarabilir ve yükleyebilir. Hem Linde Direksiyonu hem de sırt yaslama ayarlanabilir ve sürücüye göre ayrı ayrı uyarlanabilir. Süspansiyonlu platform, engebeli zeminde sürüş nedeniyle sürücünün platformundaki titreşimleri azaltır.

 • Her iki taraftan geniş erişim
 • Her iki taraftan alçak giriş yüksekliği
 • Direk ve yaya kontrolü
 • Yüksekliği ayarlanabilir direksiyon ve sırt yaslama
 • Titreşimlerin azaltılması

Taşıma

3 kW üç fazlı AC motor ile çalışan N20 C LoL sipariş toplayıcı kısa sürede 12 km/saate ulaşır. Tamamen doluyken saatte 9 km'ye ulaşır. Linde Yerleşik Şarj Cihazı akü kullanımını kolaylaştırır. İsteğe bağlı lityum iyon akü aynı zamanda kısa ve hızlı ara şarj yoluyla araçların kullanılabilirliğini de arttırır. Sürücü için ayrı ayrı uyarlanabilen Linde Direksiyonu, sezgisel ve hassas kontrol sağlar. Tüm fonksiyonlar için kontroller direksiyona entegre edilir ve anlaşılır şekilde düzenlenir. Bu, N20 C LoL'un kapalı alanlarda bile hızlı ve kolay manevra yapmasını sağlar. Sürücü çalışma istasyonunda ayrıca depolama yüzeyleri, bir şişe tutucu ve kağıt bölmesi olarak kullanılabilecek bir dizlik bulunur.

 • Güçlü 3 kW üç fazlı AC motor
 • Sezgisel kontrollere sahip Linde Direksiyon
 • Linde Yerleşik Şarj Cihazı
 • Lityum iyon akü isteğe bağlı olarak mevcuttur
 • Çeşitli depolama yüzeyleri ve bölmeleri

Servis

Üç fazlı AC teknolojisi bakım gerektirmez ve frenlerin yeniden ayarlanmasına gerek yoktur. Servis kontrolü yaklaşık 1.000 çalışma saatinden sonra gereklidir. CAN Bus bağlantısı kullanılarak tüm araç verileri hızlı ve kolay bir şekilde okunabilir. Teknisyen, tüm servis bileşenlerine kolayca ulaşabilir ve akü kapağını sorunsuzca açabilir.

 • Bakım gerektirmeyen üç fazlı elektrikli motor
 • Frenlerin yeniden ayarlanmasına gerek yoktur
 • Servis bağlantısı olmadan 1.000 çalışma saati
 • CAN Bus bağlantısı
 • Kolaylıkla erişilebilir servis bileşenleri

Videolar ve Görseller

Linde MH

Teknik Bilgiler

Model Yük kapasitesi Kaldırma Sürüş hızı, yüklü/yüksüz Dönüş yarıçapı Akü gerilimi, nominal kapasite (K5)
N20 C LoL 1,0 / 2,0 (t) 800 (mm) 9 / 12 km/h 3271 / 3399 (mm) 24 / 420/465 (V)/(Ah) o. kWh

İsteğe Bağlı Donanım

Kaldırılabilir sürücü platformu

2,8 metreye kadar birinci ve ikinci raf yüksekliklerinde sipariş toplamaya olanak tanımak için sürücü platformu zaman zaman kaldırılabilir.

Linde MH’nin Linde connect filo yönetimi yazılımı karşısında oturan filo yöneticisi

Filo yönetimi

Linde'den bağlanan filo yönetimi çözümü ile daha sonra araç filosunun hizmet veya kapasite kullanımını optimize etmek amacıyla tüm araç filosunun kullanımını analiz etmek mümkündür.

Linde MH’nin N20 C LoL sipariş toplayıcısının iki LED ön farı

Ön LED'ler

Önde iki LED far yer alır ve bu farlar, yüksek parlaklığa sahiptir. Suz ve toz geçirmezdir.

Linde MH

Palet kilitleme cihazı

Kilitleme cihazı, yük arkalığına monte edilir ve ilk palet, sürücü tarafından doldurulurken ikinci bir paletin güvenli olarak dikey bir şekilde taşınmasını sağlar.

Yastıklı platform

Pnömatik yastıklı yapı, düz olmayan yüzeylerinin neden olduğu titreşimleri azaltır.

Yük arkalığı

Yükün yüksekliğine uyarlanabilen yük arkalığı, sürücü ve yük için ek bir koruma sağlar.

N20 C Sipariş Toplayıcının önündeki BlueSpot™

Linde BlueSpot™

Linde BlueSpot™ rota uyarı sistemi, LED spot ışıkları sessiz bir şekilde görünür hale getirdiği için çalışma sırasında güvenliği arttırır.

Linde’nin yenilikçi

Lityum iyon aküleri ile araçlar çok daha kısa sürede şarj ve çalışma sırasında ara şarj edilebilir. Bu, araçların kullanılabilirliğini arttırır.

Araç dışından kontrol için sipariş toplayıcı N20 C

İnç kontrolleri

Aracın her iki tarafında kaldırma direğinde butonlar bulunur. Sürücü, sipariş toplayıcıyı dışarıdan çalıştırmak için bunları kullanır ve aynı anda yanında yürür.

Panoramik ön cam

Aracın önündeki büyük ayna çok yönlü iyi bir görüş açısı sağlar ve böylece sürücü, yük ve yayalar için güvenliği arttırır.

Yanal akü değişimi

Yuvarlama rulmanlarıyla yanal akü değişimi, çoklu vardiyalarda kullanım için oldukça hızlı gerçekleşir.

Linde MH’nin Fleet Management yazılımı içindeki şok değerlerini gösteren ekran

Kaza izleme

Sürüş hataları, düz olmayan yüzeyler veya yanlış araç kullanımı fark etmeksizin, bir şok sensörü şokları algılar. Verilerin Fleet Management yazılımı aracılığıyla değerlendirilmesi, hasar ve kazaların nedeni hakkında bilgi sağlar.

Yavaş indirme

Çatal tamamen yüklendiğinde, indirme hızı azalır. Bu, yüklerin zarar görmesine karşı ek koruma sağlar.

Linde MH’nin erişim kontrol üniteleri

Erişim kontrolü

Connect Fleet Management sistemi üzerinden erişim kontrolü, araçların yalnızca yetkili kişiler tarafından kullanılmasını sağlar. Sürücü başlamadan önce kendisini bir PIN veya RFID kartı ile tanıtmalıdır.

Teklif Alın