Tarayıcınız güncel değildir. İnternet sitemizi tam olarak kullanabilmek için lütfen tarayıcınızı güncelleyin.
Komatek 2024 Sizi KOMATEK 2024 Fuarı 8. Salon 808 No'lu standımıza bekliyoruz. Davetiye almak için tıklayınız.

Sipariş Toplayıcı N16 Li

Çevik sipariş toplama yardımcısı

Ergonomik paletli sipariş toplayıcısı

Linde MH’nin N16 Li sipariş toplayıcısı, özellikle yüksek bir toplama performansı sağlar: Sürücü platformu, akünün önüne yerleştirildiği için sürücü, depo ortamını iyi bir şekilde görür. Dar koridorlarda bile sürücü, küçük dönme açısı sayesinde sipariş toplayıcıyı, hızlı bir şekilde istenen konuma getirir. Asansör yardımıyla çatallar, yükleme için 790 mm'ye kadar ergonomik yüksekliğe çıkabilir. İsteğe bağlı AutoLift ile sipariş toplayıcı, yükün artan yüksekliği ile orantılı olarak çatalları otomatik olarak indirir. Bu, sipariş toplayıcının manuel çalışma ihtiyacını ortadan kaldırır ve sürücü gereksiz kesinti olmadan optimum yükseklikte siparişleri her zaman seçebilir. Tüm sürücü platformu süspansiyonludur ve taşıma sırasında titreşimleri ve şokları sönümler.

Özellikler

Güvenlik

N16 Li sipariş toplayıcısı, hem ortama hem de mevcut yük ağırlığına uyum sağlayan üç parçalı bir fren sistemine sahiptir: Elektromanyetik servis freni, emniyet şalteri ve acil durdurma butonu ile birleştirilmiştir. Hidrolik destekli fren, yük ağırlığı arttıkça fren gücünü arttırır. Buna ek olarak çekiş kontrolü bırakıldığında sipariş toplayıcı otomatik olarak durur. Viraj dönüşlerinde N16 Li, sürücüyü ve yükleri korumak için hızını azaltır. Ek olarak isteğe bağlı bir yük yaslama korkuluğu, yükü stabilize ederek sürücünün güvenliğini sağlar. Kendinden merkezlenen hidrolik direksiyon, sürücü platformu içindeki sürücü hareketini azaltarak sadece az miktarda direksiyon açısı gerektirir. Ön LED ve Linde BlueSpot™ gibi ek seçenekler depoda güvenliği en üst düzeye çıkarır.

 • Üç parçalı fren sistemi
 • Emniyet şalteri ve acil durdurma butonu
 • Virajlarda hızın azaltılması
 • Kendinden merkezlenen direksiyon

Ergonomi

Erişim yüksekliği 13,7 santimetre olan sürücü platformu, kolay giriş ve çıkış sağlar. Platformun tüm hatlarının yuvarlak olmasının yanı sıra çok sayıda bölme ve askı gerekli ekipman için depolama alanı sağlar. Çatalların yükselmesi sayesinde sürücü, sırt dostu bir yükseklikte sipariş toplayabilir. Bu, isteğe bağlı olarak çatalların yüksekliğini, yük yüksekliğine göre otomatik olarak ayarlayan AutoLift ile desteklenebilir. Kısa mesafeler için sürücü, yaya fonksiyonunu kullanarak sipariş toplayıcıyı uygun şekilde kontrol edebilir. Hem sezgisel Linde direksiyonunun hem de katlanabilir koltuk desteğine sahip arkalığının yüksekliği isteğe bağlı olarak ayarlanabilir. Buna ek olarak sürücü platformu, tamamen süspansiyonludur ve sürüş sırasında titreşimleri ve sarsıntıları azaltır. Kontrol elemanlarındaki net semboller, yeni sürücülerin sisteme hızlı bir şekilde alışmalarını sağlar.

 • Alçak seviyedeki biniş yüksekliği
 • Yuvarlak konturlar
 • Ekipman için bölmeler ve askılar
 • Yaya kullanım modu
 • Sezgisel Linde direksiyonu
 • Tamamen asılı sürücü platformu

Taşıma

3 kW üç fazlı AC motor ile çalışan N16 Li hızlı bir şekilde saatte 12 km hıza ulaşır. Sipariş toplayıcının zeminle dört noktadan teması, yüksek stabilite sağlar. İlk kaldırma fonksiyonu, rampalar ve tümsekler üzerinde taşımayı kolaylaştırır. İsteğe bağlı olarak sunulan lityum iyon akü sayesinde, sürücü molalarını sipariş toplayıcıyı şarj etmek için kullanabilir ve bu da daha kısa durma süresi sağlar. Çok işlevli bir ekran, sürücüyü sipariş toplayıcının mevcut şarj durumu hakkında bilgilendirir. Direksiyondaki sezgisel kontrol sembolleri, bir bakışta en önemli komutların işlevlerini gösterir. İsteğe bağlı AutoLift fonksiyonu, çatalları otomatik olarak kaldırıp indirerek gereksiz hareketleri engeller.

 • Güçlü 3 kW üç fazlı AC motor
 • Yer ile dört temas noktası
 • Rampalar üzerinden taşıma için ilk kaldırma fonksiyonu
 • Lityum-iyon akü
 • Net, çok fonksiyonlu ekran

Servis

N16 Li minimum bakım gerektirir: Sipariş toplayıcı, servise gitmeden 1.000 saat çalışabilir. Üç fazlı AC teknolojisi bakım gerektirmez ve frenlerin yeniden ayarlanmasına gerek yoktur. Servis paneli çıkarıldıktan sonra tüm bakım gerektiren bileşenlere teknisyen tarafından kolayca erişilebilir. Temel ekipman parametreleri, bir dizüstü bilgisayar kullanılarak CAN Bus bağlantısı aracılığıyla okunabilir. Sağlam dökme çelik tampon, süspansiyonlu sürücü platformunu korur ve böylece çarpışma hasarını azaltır.

 • Servisten önce 1.000 çalışma saati
 • Bakım gerektirmeyen üç fazlı AC teknolojisi
 • Frenlerin yeniden ayarlanması gerekmez
 • CAN Bus bağlantısı
 • Sağlam dökme çelik ön tampon

Videolar ve Görseller

Yeni Linde N20 serisi

Teknik Bilgiler

Model Yük kapasitesi Kaldırma Sürüş hızı, yüklü/yüksüz Dönüş yarıçapı Akü gerilimi, nominal kapasite (K5)
N16 Li 0,8 / 1,6 (t) 550 (mm) 10 / 12 km/h 2380 / 2450 (mm) 24 / 345/375 (V)/(Ah) o. kWh

İsteğe Bağlı Donanım

Linde MH’nin Linde connect filo yönetim yazılımı gösterge paneli

Filo yönetimi

Linde connect filo yönetimi çözümü diğerlerinin yanı sıra filonun servisini veya kullanımını optimize etmek için araçların kullanımının analiz edilmesine olanak tanır.

Linde MH’nin Ön LED ışıklı N20 sipariş toplayıcısı

Ön LED

LED’ler ön tarafta bulunur ve yüksek parlaklığa sahiptir. Su ve toz geçirmez.

Linde MH’nin N20 sipariş toplayıcıları için yük yaslama korkuluğu

Yük yaslama korkuluğu

Operatör ve yük için ek bir koruma da, yükün yüksekliğine göre ayarlanabilen yük aynasıdır.

N20 sipariş toplayıcıları için Linde MH’nin BlueSpot™’u

Linde BlueSpot™

LED spot araçları sessizce görünür hale getirdiği için Linde BlueSpot™ rota uyarı sistemi, çalışma güvenliğini arttırır.

 Linde MH’nin lityum iyon aküsü

Lityum iyon teknolojisi

Lityum iyon aküsü ile araçlar çok daha kısa sürede şarj ve çalışma sırasında ara şarj edilebilir.

Linde MH’nin N20 sipariş toplayıcısı için yaya kontrolleri

Yaya kontrolleri

Ekipmanın her iki tarafında asansöründe butonlar bulunur. Sürücü, sipariş toplayıcıyı dışarıdan çalıştırmak için bunları kullanarak yanında yürür.

Linde MH’nin N20 sipariş toplayıcıları için yanal akü değişimi

Yanal akü değişimi

Akü silindirleriyle ve ergonomik kol aracılığıyla yanal akü değişimi, çoklu vardiyalarda kullanım için oldukça hızlı gerçekleşir.

Linde MH’nin N20 sipariş toplayıcısı için kauçuk tampon

Kauçuk tampon

Kauçuk tampon, bir çarpışma durumunda şokları azaltır; böylece sürücü, forklift ve rafları korur.

 Filo yönetim yazılımı Linde connect içindeki şok sensörlerinden alınan kayıtlar

Kaza izleme

Sürüş hataları, düz olmayan yüzeyler veya yanlış forklift kullanımı fark etmeksizin bir şok sensörü, şokların tamamını algılar. Verilerin filo yönetim yazılımı aracılığıyla değerlendirilmesi, hasar ve kazaların nedeni hakkında bilgi sağlar.

Linde MH’nin N20 sipariş toplayıcıları için erişim kontrolü

Erişim kontrolü

Connect filo yönetim sistemi üzerinden erişim kontrolü forkliftlerin sadece yetkili kişiler tarafından kullanılmasını sağlar. Sipariş toplayıcı çalıştırılmadan önce sürücü, kendisini PIN veya RFID kartı ile tanıtmalıdır.

Teklif Alın