Yükleniyor...
Tarayıcınız güncel değildir. İnternet sitemizi tam olarak kullanabilmek için lütfen tarayıcınızı güncelleyin.

Sipariş Toplayıcı N20 C L konforlu

Konforlu Tek Palet Toplama Yardımı

Serbest kaldırma ile uygun sipariş toplama

N20 C L sipariş toplayıcısı, tek palet ile birçok şekilde toplama sürecini basitleştirir: Yüksüz araç saatte 12 km'ye ulaşabilir. Virajlarda sürücüleri, yükleri ve yayaları korumak için hız otomatik olarak düşer. 2.2 kW kaldırma motoru sayesinde sürücü, paleti sırtı zorlamadan belirli bir yüksekliğe getirerek 1,2 tona kadar yükleme yapabilmektedir. Aracın her iki tarafından kolayca erişilebilir olması ve her iki tarafında yaya fonksiyonuna sahip olması sayesinde sürücü gereksiz hareket etmez. Kaymaz tutacaklar ve kolay anlaşılır kumanda kolu da daha yüksek taşıma performansı sağlar. Birinci ve ikinci raf seviye raf yüksekliklerindeki siparişler için, N20 C L isteğe bağlı olarak bir kaldırma platformu ile donatılabilir. Kaymaz zemin paspası her yükseklikte sağlam tutuş sağlar.

Özellikler

Güvenlik

Verimli sipariş toplama, mükemmel bir güvenlik sistemi gerektirir. Sağlam çelik şasinin tüm dış kenarları, sürücülerin ayakları sıkışmasın diye yuvarlatılmış ve alçaltılmıştır. Asansör profili ve asansör silindirinin yapısı da yaralanma riskini en aza indirecek şekilde tasarlanmıştır. N20 C L'nin geniş, çok yönlü görüş açısı, sürücünün çatalları ve çevresini her zaman net bir şekilde görebilmesini sağlar. Bu, aracın önündeki isteğe bağlı panoramik ayna ile tamamlanır. Sipariş toplayıcı, çarpışmaları önlemek için viraj dönüşlerinde otomatik olarak hızını düşürür ve ağır yüklerde fren gücünü arttırır. Araç sürücü platformunun boş olduğunu algılarsa veya acil durum butonuna basılırsa, derhal durur. Koridorlarda daha fazla görünürlük için ön LED'ler ve Linde BlueSpot™ isteğe bağlı olarak mevcuttur.

 • Yuvarlak çelik şasi
 • Engelsiz panoramik görünüm
 • Virajlarda hız azaltma
 • sürücü platformu boş olduğunda durma
 • Acil durum butonu

Ergonomi

Serbest kaldırma sayesinde N20 C L sürücü yüksekliğinde ergonomik sipariş toplama sağlar. Ağır yükler bile palet üzerine zahmetsizce yerleştirilebilir. Her iki taraftan alçak erişim, güvenli ve dinamik bir sipariş toplama döngüsü sağlar. Sürücüler ayrıca isteğe bağlı yaya fonksiyonunu kullanarak araçlarını her iki taraftan da rahatça kontrol edebilir. Hem direksiyon mili ve hem de sırt yaslama ayrı ayrı ayarlanabilir ve ilgili sürücüye göre uyarlanabilir. Ergonomik direksiyon mili, otomatik direksiyon merkezleme ve engebeli zemini dengeleyen süspansiyonlu platform, keyifli bir sürüş deneyimi sağlar.

 • sürücü yüksekliğinde sırt destekli yükleme
 • Düşük giriş yüksekliğine sahip geniş erişim
 • Ayarlanabilir sırt yaslama ve direksiyon mili
 • Kauçuk dolgulu sönümlü platform

Taşıma

N20 C L, 3 kW üç fazlı AC motor sayesinde kısa sürede saatte 12 km hıza ulaşır. Yük varken bile 9 km/saat’e kadar hızlanır ve viraj dönüşlerinde otomatik olarak fren yapar. Linde Yerleşik Şarj Cihazı aküyü şarj etmek için gereken çabayı azaltır. İsteğe bağlı lityum iyon akü ile sürücü, molalarını sipariş toplayıcıyı ara şarj etmek için rahatça kullanabilir. Ayarlanabilir Linde Direksiyon, sezgisel çalışma deneyimi sunar. Anlaşılır şekilde düzenlenmiş kontroller sayesinde tüm araç fonksiyonları, tek elinizle bile güvenli bir şekilde kontrol edilebilir. Sürücünün platformu ayrıca bir depolama yüzeyi, bir şişe tutucu ve bir kağıt bölme ile donatılmıştır.

 • Güçlü 3 kW üç fazlı motor
 • Linde Yerleşik Şarj Cihazı
 • Sezgisel ve ergonomik olarak çalışabilir Linde Direksiyon
 • Birçok depolama seçeneği

Servis

N20 C L için bakım aralığı, servis kontrolü olmadan yaklaşık 1.000 çalışma saati ile oldukça düşüktür. Üç fazlı AC teknolojisi bakım gerektirmez. CAN Bus bağlantısı sayesinde teknisyen ilgili tüm servis bilgilerini hızlı ve kolay bir şekilde okuyabilir. Tüm bakım bileşenlerine kolayca erişilebilir. Akü kapağı ayrıca teşhis fişine erişmek için kolayca açılabilir.

 • Servis kontrolü olmadan 1.000 çalışma saati
 • Bakım gerektirmeyen üç fazlı elektrikli motor
 • CAN Bus bağlantısı
 • Kolayca erişilebilen servis bileşenleri

Videolar ve Görseller

Linde MH

Teknik Bilgiler

Model Yük kapasitesi Kaldırma Sürüş hızı, yüklü/yüksüz Dönüş yarıçapı Akü gerilimi, nominal kapasite (K5)
N20 C L 1,2 (t) 700 (mm) 9 / 12 km/h 2007 (mm) 24 / 420/465 (V)/(Ah) o. kWh

İsteğe Bağlı Donanım

Kaldırılabilir sürücü platformu

2,8 metreye kadar birinci ve ikinci raf yüksekliklerinde sipariş toplamaya olanak tanımak için sürücü platformu zaman zaman kaldırılabilir.

Linde MH’nin Linde connect yazılımı karşısında oturan filo yöneticisi

Filo yönetimi

Linde'den bağlanan filo yönetimi çözümü ile daha sonra araç filosunun hizmet veya kapasite kullanımını optimize etmek amacıyla tüm araç filosunun kullanımını analiz etmek mümkündür.

Linde MH’nin N20 C L numaralı sipariş toplayıcısının iki LED ön farı Linde MH

Ön LED'ler

Önde iki LED far yer alır ve bu farlar, yüksek parlaklığa sahiptir. Su ve toz geçirmezler.

süspansiyonlu platform

N20 C L sipariş toplayıcısının süspansiyonlu yapısı, düz olmayan yüzeylerinin neden olduğu titreşimleri azaltır.

Yük yaslama korkuluğu

Yükün yüksekliğine uyarlanabilen yaslama korkuluğu, sürücü ve yük için ek bir koruma sağlar.

N20 C Sipariş Toplayıcının önündeki BlueSpot™

Linde BlueSpot™

Linde BlueSpot™ rota uyarı sistemi, LED spot ışıkları sessiz bir şekilde görünür hale getirdiği için çalışma sırasında güvenliği arttırır.

Lityum iyon teknolojisi

Lityum iyon aküsü ile araçlar çok daha kısa sürede şarj ve çalışma sırasında ara şarj edilebilir.

Araç dışından kontrol için sipariş toplayıcı N20 C

İnç kontrolleri

Aracın her iki tarafında butonlar bulunur. Sürücü, sipariş toplayıcıyı dışarıdan çalıştırmak için bunları kullanır ve aynı anda yanında yürür.

Panoramik ön cam

Aracın önündeki büyük ayna çok yönlü iyi bir görüş açısı sağlar ve böylece sürücü, yük ve yayalar için güvenliği arttırır.

Yanal akü değişimi

Akü değişim rulmanlarıyla yanal akü değişimi, çoklu vardiyalarda kullanım için oldukça hızlı gerçekleşir.

Linde MH’nin Fleet Management yazılımı içindeki şok değerlerini gösteren ekran

Kaza izleme

Ekipmandaki şok sensörleri, sürüş hatalarını, düzgün olmayan yüzeylerde veya ekipmanın uygun olmayan bir şekilde kullanımı da olmak üzere algılanarak verilerin filo yönetim yazılımı aracılığıyla değerlendirilmesi, hasar ve kazaların nedeni hakkında bilgi verir.

Yavaş indirme

Çatal tamamen yüklendiğinde, indirme hızı azalır. Bu, yüklerin zarar görmesine karşı ek koruma sağlar.

Linde MH’nin erişim kontrol üniteleri

Erişim kontrolü

Connect Fleet Management sistemi üzerinden erişim kontrolü, araçların yalnızca yetkili kişiler tarafından kullanılmasını sağlar. Sürücü başlamadan önce kendisini bir PIN veya RFID kartı ile tanıtmalıdır.

Teklif Alın