Tarayıcınız güncel değildir. İnternet sitemizi tam olarak kullanabilmek için lütfen tarayıcınızı güncelleyin.
Komatek 2024 Sizi KOMATEK 2024 Fuarı 8. Salon 808 No'lu standımıza bekliyoruz. Davetiye almak için tıklayınız.

Sipariş Toplayıcı N20 C D

Çevik Çift Katlı Sipariş Toplayıcısı

Hassas yükleri iki seviyede taşınması

N20 C D çift katlı sipariş toplayıcı, gıda gibi baskıya duyarlı yüklerin verimli bir şekilde toplanması ve güvenli bir şekilde taşınması için ideal bir çözümdür. İki paleti ayrı ayrı almak ve alan tasarrufu için üst üste taşımak için kullanılabilir. Kompakt tasarımı sayesinde sipariş toplama aracının 2.000 kilograma kadar tam yük ile bile son derece manevra kabiliyetine sahip ve dar koridorlar için ideal olduğu kanıtlanmıştır. 12 km/saat’e kadar güçlü hızlanabilirliği sayesinde hızlı ancak aynı zamanda yüksek taşıma performansı ile güvenli yük taşımasına izin verir. Hidrolik direksiyon ve otomatik hız ayarı, her iki paleti taşırken maksimum güvenlik sağlar. Alçak giriş erişimi, sezgisel olarak çalışan ve ergonomik direksiyon ve geniş sürücü platformu sağlıklı çalışma koşullarını sağlar.

Özellikler

Güvenlik

N20 C D sipariş toplayıcı, yuvarlatılmış kenarları olan sağlam bir kasaya sahiptir. Kendinden merkezlenen hidrolik direksiyonu, sürücü platformu içindeki sürücü hareketini azaltarak sadece az miktarda direksiyon dönme açısı gerektirir. Direksiyonu kullanırken hız otomatik olarak düşer. Çevreye ve taşınan yüke uygun olarak güvenli frenleme sağlayan üç ayrı fren sistemi: Servis freni elektromanyetik olarak çalışır. Hidrolik destekli fren sistemi, yük ağırlığına göre ayarlanır. Linde Fren Kontrolü ayrıca tahrik serbest bırakıldığında otomatik frenleme sağlar. Ön LED'ler ve Linde BlueSpot™ gibi ek seçenekler güvenliği en üst düzeye çıkarır.

 • Yuvarlak kenarlı sağlam şasi
 • Düzgün çalışan, kendinden merkezlenen direksiyon
 • Virajlarda otomatik hız azaltma
 • Üç fren sistemi ile her durumda güvenli frenleme

Ergonomi

Her sürücü, alçak asansörlü sipariş toplayıcıyı ihtiyaçlarına göre bireysel olarak uyarlayabilir: Linde Direksiyon ve sırt yaslama, sürücünün rahat ve yumuşak bir pozisyonda kalmasını sağlamak için ayarlanabilir yüksekliğe sahiptir. Merkezi kontrol elemanları doğrudan Linde Direksiyonu üzerinde bulunur ve sürücünün her iki eliyle sezgisel olarak bunlara ulaşmasını ve çalıştırmasını sağlar. Kaymaz, kauçuk dolgu yastıklı bir platform sürücüye iletilen titreşimleri azaltır. Sürücü platformuna erişim de ergonomik olarak tasarlanmıştır: Alçak giriş yüksekliğine sahip geniş tasarımı, her iki taraftan kabine giriş çıkışı kolaylaştırır.

 • Yüksekliği ayarlanabilir Linde Direksiyon
 • Katlanabilir oturma desteği ile ayarlanabilir sırt yaslama
 • Kauçuk dolgulu sönümlü platform
 • Her iki taraftan geniş erişim
 • Düşük giriş yüksekliği

Taşıma

3 kW üç fazlı AC motor ile çalışan sipariş toplayıcı 12 km/saate kadar hızlanabilir. Kurşun asit veya isteğe bağlı olarak lityum iyonlu aküler filonun gereksinimlerini karşılamak için optimum güç kaynağı sağlar. Linde'nin sezgisel direksiyon konseptiyle, operatör tüm sürüş ve kaldırma fonksiyonlarını yorulmadan hassasiyetle kontrol eder. Birinci ve ikinci seviye raf yüksekliklerinde uygun sipariş toplama için isteğe bağlı olarak bir kaldırılabilir sürücü platformu mevcuttur. Verimlilik; anlaşılır şekilde düzenlenmiş çok fonksiyonlu bir ekran, araçta çok sayıda depolama bölmesi ve yaya kumandalı kullanım için her iki taraftaki isteğe bağlı düğmeler ile arttırılır.

 • Güçlü 3 kW üç fazlı motor
 • 12 km/saat’e kadar hızlanma
 • Direksiyon aracılığıyla sezgisel direksiyon konsepti
 • Çok fonksiyonlu net ekran
 • Araçta çok sayıda depolama seçeneği

Servis

Sipariş toplayıcı düşük bakım gereksinimlerine sahiptir ve yalnızca yaklaşık 1.000 saat sonra servis kontrolü gerektirir. Üç fazlı AC teknolojisi bakım gerektirmez. Frenlerin yeniden ayarlanmasına gerek yoktur. Bakım sırasında servis teknisyeni, motor bölmesine açılan ön paneli kolayca çıkarabilir ve tüm merkezi bileşenlere rahatça erişebilir. Tüm elektik tesisatı ve kablolar hızlı servis için anlaşılır şekilde düzenlenmiştir. Servis teknisyeni, terminal cihazındaki araç verilerini bir CAN Bus bağlantısı aracılığıyla rahatça okuyabilir

 • Servis kontrolü olmadan 1.000 çalışma saati
 • Bakım gerektirmeyen üç fazlı elektrikli motor
 • Frenlerin yeniden ayarlanmasına gerek yoktur
 • Kolayca erişilebilen servis bileşenleri
 • CAN Bus bağlantısı

Videolar ve Görseller

Linde MH

Teknik Bilgiler

Model Yük kapasitesi Kaldırma Sürüş hızı, yüklü/yüksüz Dönüş yarıçapı Akü gerilimi, nominal kapasite (K5)
N20 C D 1,2 / 2,0 (t) 1580 (mm) 9 / 12 km/h 2313 / 2440 (mm) 24 / 420/465 (V)/(Ah) o. kWh

İsteğe Bağlı Donanım

Kaldırılabilir sürücü platformu

2,8 metreye kadar birinci ve ikinci raf yüksekliklerinde sipariş toplamaya olanak tanımak için sürücü platformu zaman zaman kaldırılabilir.

Connect: filo yönetim yazılıma bakan bir filo yöneticisi

Filo yönetimi

Linde'den bağlanan filo yönetimi çözümü ile daha sonra araç filosunun hizmet veya kapasite kullanımını optimize etmek amacıyla tüm araç filosunun kullanımını analiz etmek mümkündür.

Linde MH

Ön LED’ler

İki LED far önce yer alır ve yüksek parlaklığa sahiptir. Su ve toz geçirmezler.

Yastıklı platform

N20 C D sipariş toplayıcısının pnömatik yastıklı yapısı, düz olmayan yüzeylerinin neden olduğu titreşimleri azaltır.

Yük yaslama korkuluğu

Yükün yüksekliğine uyarlanabilen yük yaslama korkuluğu, sürücü ve yük için ek bir koruma sağlar.

N20 C Sipariş Toplayıcının önündeki BlueSpot™

Linde BlueSpot™

Linde BlueSpot™ rota uyarı sistemi, LED spot ışıkları sessiz bir şekilde görünür hale getirdiği için çalışma sırasında güvenliği arttırır.

Lityum iyon teknolojisi

Lityum iyon aküsü ile araçlar çok daha kısa sürede şarj ve çalışma sırasında ara şarj edilebilir.

Araç dışından sipariş toplayıcı N20 C

Asansör kontrolleri

Aracın her iki tarafında butonlar bulunur. Sürücü, sipariş toplayıcıyı dışarıdan çalıştırmak için bunları kullanarak yanında yürür.

Panoramik ön ayna

Aracın önündeki büyük ayna, çok yönlü iyi bir görüş açısı sağlar ve böylece sürücü, yük ve yayalar için güvenlik artar.

Yanal akü değişimi

Yuvarlama rulmanlarıyla yanal akü değişimi, özellikle çok vardiyalı uygulamalarda kullanım için oldukça hızlı gerçekleşir.

Linde MH’nin Fleet Management yazılımı içindeki şok değerlerini gösteren ekran

Kaza izleme

Sürüş hataları, düz olmayan yüzeyler veya yanlış araç kullanımı fark etmeksizin, bir şok sensörü şokları algılar. Verilerin Fleet Management yazılımı aracılığıyla değerlendirilmesi, hasar ve kazaların nedeni hakkında bilgi sağlar.

Yavaş indirme

Çatal tamamen yüklendiğinde, indirme hızı azalır. Bu, yüklerin zarar görmesine karşı ek koruma sağlar.

Linde MH’nin erişim kontrol üniteleri

Erişim kontrolü

Connect Fleet Management sistemi üzerinden erişim kontrolü, araçların yalnızca yetkili kişiler tarafından kullanılmasını sağlar. Sürücü başlamadan önce kendisini bir PIN veya RFID kartı ile tanıtmalıdır.

Teklif Alın