Tarayıcınız güncel değildir. İnternet sitemizi tam olarak kullanabilmek için lütfen tarayıcınızı güncelleyin.
Komatek 2024 Sizi KOMATEK 2024 Fuarı 8. Salon 808 No'lu standımıza bekliyoruz. Davetiye almak için tıklayınız.

Sipariş Toplayıcı N20 C LX

Ergonomik Ağır Hizmet Sipariş Toplama Çözümü

Optimum sürücü yüksekliğinde iki paletin eş zamanlı toplanması

N20 C LX sipariş toplayıcısı, güçlü ve ergonomik bir sipariş toplama çözümüdür; 2.000 kilograma kadar kaldırabilir ve taşıyabilir. Sipariş toplama sırasında sürücü, gereksiz stresten kaçınmak için çatalları rahat bir şekilde optimum yüksekliğe kaldırır. Bu, sırtı korumak için iki Euro paletin aynı anda doldurulabilmesini sağlar. Sürücünün platformu, ikinci seviye raf yüksekliklerinde sipariş toplama için bir seçenek olarak da kaldırılabilir. Asansör ve şasinin yapısı, ezilme tarzı yaralanmaları önler. Buna ek olarak sürücü platformu, çok yönlü iyi bir görüş açısı sunar ve ayrıca panoramik bir ayna ile donatılabilir.

Özellikler

Güvenlik

N20 C LX sipariş toplayıcı, virajlarda hızını otomatik olarak ayarlar; böylece sürücü, yük ve yayaların güvenliğini arttırır. Üç fren sistemi her durumda güvenliği sağlar: Bu araçta elektromanyetik servis freni, yükün ağırlığı ile orantılı olarak hızı azaltan hidrolik destekli fren sistemi ve tahrik kontrolü bırakıldığında otomatik olarak uygulanan Linde Fren Kontrolü bulunur. Ek güvenlik, Linde Direksiyonunun otomatik şerit merkezlemesinin yanı sıra şasinin ve yuvarlatılmış sürücü platformunun düzleştirilmiş konturları ile sağlanmaktadır. İsteğe bağlı olarak, LED ön ışıklar ve Linde BlueSpot™ ayrıca sipariş toplayıcıyı görsel olarak duyurur.

 • Virajlarda otomatik hız ayarı
 • Üç farklı fren sistemi
 • Linde Direksiyonunun otomatik şerit merkezlemesi
 • Yuvarlak şasi

Ergonomi

Aracın her iki tarafından kolayca erişilebilen ve çok alçak bir girişe sahip geniş sürücü platformu, sürücünün kısa mesafelerde yorulmadan çalışmasını sağlar. Özel makaslı asansör tasarımı, sürücünün her iki paleti de sırtı zorlamadan kolaylıkla belirli yüksekliğe yüklemesini ve gereksiz hareket etmemesini sağlar. Verimliliği daha da optimize etmek için asansör kumandaları ve aracı hareket ettirmek için isteğe bağlı yaya kumandaları sırt yaslamanın her iki tarafına da yerleştirilmiştir. Sürücü bölmesinde, sürücünün birçok depolama alanı da dahil olmak üzere aracı gereksinimlerine göre ayarlaması için çeşitli seçenekler vardır. Sırt yaslamanın yanı sıra ergonomik ve sezgisel Linde Direksiyonunun yükseklik ayarı mevcuttur. Sırt yaslama ayrıca katlanabilir oturma desteğine de sahiptir. Süspansiyonlu platform, engebeli yüzeylerin neden olduğu titreşimi azaltır ve kaymaz, kauçuk dolgu sürücünün ayaktaki pozisyonunu iyileştirir.

 • Her iki taraftan geniş erişim
 • Her iki taraftan alçak giriş yüksekliği
 • Asansör ve yaya kontrolü
 • Yüksekliği ayarlanabilir direksiyon ve sırt yaslama
 • Titreşimlerin azaltılması

Taşıma

N20 C LX, ağır veya uzun yüklerin bile hızlı ve güvenli bir şekilde toplanmasını sağlar. 3 kW üç fazlı AC motor, en yüksek hıza kısa sürede ulaşır. Linde Dahili Redresör ile aküyü şarj etme çabası en aza indirilir. İsteğe bağlı olarak sunulan lityum iyon akü ile sürücü, molalarını aracı şarj etmek için kullanabilir. Çok işlevli bir ekran, sürücüyü sipariş toplayıcının mevcut şarj durumu hakkında bilgilendirir. Direksiyondaki sezgisel kontrol sembolleri, bir bakışta en önemli komutların işlevlerini gösterir. Sürücü kabininde ayrıca kağıt bölme olarak kullanılabilecek bir ön raf, şişe tutucu ve dizlik bulunur.

 • Güçlü 3 kW üç fazlı AC motor
 • Sezgisel kontrollere sahip direksiyon
 • Linde Yerleşik Şarj Cihazı
 • Çok fonksiyonlu net ekran
 • Çeşitli depolama yüzeyleri ve bölmeleri

Servis

N 20 C LX makaslı asansör sistemine sahip sipariş toplayıcı minimum bakım gerektirir: Araç, servise gitmeden 1.000 saat çalışabilir. Üç fazlı AC teknolojisi bakım gerektirmez ve frenlerin yeniden ayarlanmasına gerek yoktur. Servis paneli çıkarıldıktan sonra tüm bakım bileşenleri, teknisyen tarafından kolayca erişilebilir. Temel araç parametreleri, bir dizüstü bilgisayar aracılığıyla CAN Bus bağlantısı aracılığıyla okunabilir.

 • Servis kontrolü olmadan 1.000 çalışma saati
 • Bakım gerektirmeyen üç fazlı elektrikli motor
 • Frenlerin yeniden ayarlanmasına gerek yoktur
 • Kolayca erişilebilen servis bileşenleri
 • CAN Bus bağlantısı

Videolar ve Görseller

Linde MH

Teknik Bilgiler

Model Yük kapasitesi Kaldırma Sürüş hızı, yüklü/yüksüz Dönüş yarıçapı Akü gerilimi, nominal kapasite (K5)
N20 C LX 2,0 (t) 700 (mm) 9 / 12 km/h 2675 / 2838 (mm) 24 / 420/465 (V)/(Ah) o. kWh

İsteğe Bağlı Donanım

Kaldırılabilir sürücü platformu

2,8 metreye kadar birinci ve ikinci raf yüksekliklerinde sipariş toplamaya olanak tanımak için sürücü platformu zaman zaman kaldırılabilir.

Linde MH

Filo yönetimi

Linde'den bağlanan filo yönetimi çözümü ile daha sonra araç filosunun hizmet veya kapasite kullanımını optimize etmek amacıyla tüm araç filosunun kullanımını analiz etmek mümkündür.

Linde MH’nin N20 C LX numaralı sipariş toplayıcısının iki LED ön farı

Ön LED'ler

Önce İki LED far yer alır ve yüksek parlaklığa sahiptir. Su ve toz geçirmezler.

Süspansiyonlu platform

N20 C LX sipariş toplayıcısının süspansiyonlu yapısı, düz olmayan yüzeylerinin neden olduğu titreşimleri azaltır.

Linde MH’nin N20 C LX sipariş toplayıcısının yük yaslama korkuluğu

Yük yaslama korkuluğu

Yükün yüksekliğine uyarlanabilen yük yaslama korkuluğu, sürücü ve yük için ek bir koruma sağlar.

N20 C Sipariş Toplayıcının önündeki BlueSpot™

Linde BlueSpot™

Rota uyarı sistemi Linde BlueSpot™ LED spot ışıkları sessiz bir şekilde görünür hale getirdiği için çalışma sırasında güvenliği arttırır.

Lityum iyon teknolojisi

Lityum iyon aküsü ile araçlar çok daha kısa sürede şarj ve çalışma sırasında ara şarj edilebilir.

Araç dışından kontrol için sipariş toplayıcı N20 C

Asansör kontrolleri

Aracın her iki tarafında butonlar bulunur. Sürücü, sipariş toplayıcıyı dışarıdan çalıştırmak için bunları kullanır ve aynı anda yanında yürür. Geri giderken ayaklar için herhangi bir riski ortadan kaldırmak için araçlar, kasanın her iki tarafında bir arka ayak koruması ile donatılmıştır.

Panoramik ön cam

Aracın önündeki büyük ayna çok yönlü iyi bir görüş açısı sağlar ve böylece sürücü, yük ve yayalar için güvenliği arttırır.

Yanal akü değişimi

Akü değişim rulmanlarıyla yanal akü değişimi, çoklu vardiyalarda kullanım için oldukça hızlı gerçekleşir.

Linde MH’nin Fleet Management yazılımı içindeki şok değerlerini gösteren ekran

Kaza izleme

Sürüş hataları, düz olmayan yüzeyler veya yanlış araç kullanımı fark etmeksizin, bir şok sensörü şokları algılar. Verilerin Fleet Management yazılımı aracılığıyla değerlendirilmesi, hasar ve kazaların nedeni hakkında bilgi sağlar.

Yavaş indirme

Çatal tamamen yüklendiğinde, indirme hızı azalır. Bu, yüklerin zarar görmesine karşı ek koruma sağlar.

Linde MH’nin erişim kontrol üniteleri

Erişim kontrolü

Connect Fleet Management sistemi üzerinden erişim kontrolü, araçların yalnızca yetkili kişiler tarafından kullanılmasını sağlar. Sürücü başlamadan önce kendisini bir PIN veya RFID kartı ile tanıtmalıdır.

Teklif Alın