Tarayıcınız güncel değildir. İnternet sitemizi tam olarak kullanabilmek için lütfen tarayıcınızı güncelleyin.
Komatek 2024 Sizi KOMATEK 2024 Fuarı 8. Salon 808 No'lu standımıza bekliyoruz. Davetiye almak için tıklayınız.

Sipariş Toplayıcı V modular B

Giriş seviyesi en güçlü model

Kolayca Yüksek Hedef

Linde MH’nin V modular B dikey sipariş toplayıcısı, 7,8 metreye kadar orta raf seviyesi ve 1000 kilograma kadar taşıma yükleri için güçlü bir ekipmandır. Seri, Linde sipariş toplayıcı ürün ailesinin en iyilerini bir araya getirerek performansı maliyet verimliliği ile birleştirir. Geniş operatör kabini, operatöre konforlu bir çalışma alanı sunar. Rakip ekipmanlara kıyasla daha düşük giriş yüksekliğine ek olarak, kabin şasiden ayrı yapıdadır. Titreşimler ve darbeler operatöre sadece sönümlü olarak iletilir. Sonuç olarak V modular B ergonomik ve güvenli çalışma sağlar ve operatörü yaralanmalara karşı korur. Dikey sipariş toplayıcı 0,4 m/sn maksimum kaldırma hızına ve 11 km/saate kadar sürüş hızına ulaşır, bu da daha yüksek toplama performansına ek olarak katkıda bulunur. Modüler ekipman konsepti sayesinde kullanıcılar, sipariş toplayıcıyı kendi gereksinimlerine tam olarak uyarlayabilir ve örneğin güç gereksinimlerine bağlı olarak 24 V ve 48 V akü arasında seçim yapabilir.

Özellikler

Güvenlik

Dikey sipariş toplayıcının asansör tasarımı, operatör için en iyi görüşü sağlar ve böylece güvenli çalışmaya katkıda bulunur. 1,2 metrelik yan bariyerler elektronik olarak izlenir ve operatörün düşmesini önler. Acil durumlar için, dar koridorlarda bile arka kapağın altında kolayca erişilebilen bir acil durum indirme valfi de bulunmaktadır. Ek olarak, servis teknisyeni daha fazla konfigürasyonu yerel koşullara uyarlayabilir. Bu, tavan ve duvarlarla çarpışmaları önler. Çalıştırma hatalarını ve yaralanmaları önlemek için operatör, kontrol ünitesindeki sensörlere iki eliyle dokunmalı ve ayak bölmesindeki butona basmalıdır. Ancak o zaman ekipman hareket eder. Dar koridorda, yük ve sürüş yönlerinde iki tarayıcılı kişisel koruma sistemi operatörü korur ve sürüş davranışına aktif olarak müdahale eder.

 • Asansör profilleri arasından iyi görüş
 • Elektriksel olarak izlenen yan bariyerler
 • Üç nokta destekli
 • Arka kapağın altında acil durum valfi
 • Sürüş, kaldırma ve indirme hızlarının ayarlanabilmesi

Ergonomi

Sipariş toplama, depodaki fiziksel olarak en zorlu görevlerden biridir. V-Modüler B dikey sipariş toplayıcı, operatörü çok sayıda özellikle destekler: Geniş kabinde operatör rahat bir şekilde çalışabilir. İhtiyaçlara bağlı olarak birçok depolama alanı ve ekipman seçeneği mevcuttur. Alçak bir korkuluk, yükü almayı ve yerleştirmeyi kolaylaştırır. Patentli ergo-ped, operatörün arkasına yaslanmasına ve rahat çalışmasına olanak tanır. Operatörün rafa daha derine ulaşmasını sağlayan, hafifçe dışa doğru eğilen isteğe bağlı yan bariyerler mevcuttur. Seyahat sırasında platform ve yumuşak mat, titreşimleri azaltarak operatörün yorulmasını önler. Toplama yaparken, kabin tabanının kenarındaki sağlam yüzeyde güvenli bir şekilde durur.

 • Ergonomik kontrol paneli
 • İş gereçleri için geniş saklama gözleri
 • Keskin kenarlara sahip olmayan geniş kabin
 • Alçak operatör kabini
 • Titreşimi engelleyen zemin paspası ve süspansiyonlu kabin

Performans

Elektrik destekli direksiyon sayesinde ekipman kolay, hızlı ve hassas bir şekilde manevra yapar. Yüksek kaldırma ve hareket hızları ayrıca yüksek taşıma kapasitesine katkıda bulunur. Aynı zamanda, Linde MH dikey sipariş toplayıcıların üç fazlı AC motorları, düşük enerji tüketimi ve 7,8 metreye kadar kaldırma yüksekliklerinde yüksek yük kapasitesi ile karakterize edilir.

 • Hızlı Manevra ve Hassas sürüş
 • Yüksek Yük Kapasitesi
 • Yüksek enerji verimliliği
 • Yüksek kaldırma ve sürüş hızları

Servis

Linde dikey sipariş toplayıcı, her yerde servis dostu olacak şekilde tasarlanmıştır: Merkezi bileşenlere bir panelin arkasından kolayca erişilebilir. Yürüyüş ve kaldırma motorları tamamen kapalıdır ve böylece toz ve kirden korunur. Bu, onarım ve bakım için daha az arıza süresi anlamına gelir. Servis teknisyenleri, CAN bus arabirimi aracılığıyla tüm merkezi verileri okuyabilir ve kontrol edebilir.

 • Kolay erişilen komponentler
 • Bakım gerektirmeyen sürüş ve kaldırma motorları
 • Ekipman verileri CAN Bus bağlantısıyla kolayca okunur

Teknik Bilgiler

Model Yük kapasitesi Kaldırma Sürüş hızı, yüklü/yüksüz Dönüş yarıçapı Çalışabilir koridor genişliği, 800 x 1.200 mm uzunlamasına paletle
V modular B 24V Standard mast 1,0 (t) 4550 (mm) 9 / 9 km/h 1552 (mm) - (mm)
V modular B 48V Standard mast 1,0 (t) 6000 (mm) 11 / 11 km/h 1903 (mm) 1380 (mm)

İsteğe Bağlı Donanım

Control panel of the V modular B

Kontrol Paneli

Kontrol paneli isteğe bağlı olarak yük tarafına veya hem yük ve asansör tarafına monte edilebilir, çalışma mantığı aynıdır.

V modular B için isteğe bağlı donanımlar

Mounting systems

For example, a terminal, scanner, clipboard, desk pad or individual attachments can be fastened. The carriers can be attached to the left and right of the mast as well as on the load side and on the overhead guard.

V modular B

Yük Tarafından Kabine Giriş

Yük alanı koruyucu bir kafes ile korunur. Operatör güvenli bir şekilde palete basabilir ve buradan giriş yapabilir.

V modular B

BlueSpot™

Linde BlueSpot™, LED ışığı ekipmanın ses çıkarmadan fark edilir kılarak çalışma sırasında güvenliği artırır.

V modular B için Linde connect:

Linde Connect

Ekipmanlar nasıl ve kim tarafından kullanılıyor? Ekipmanların tüketim verileri nasıl ve her biri sürüşe uygun mu? Yazılım ve donanım etkileşiminde connect: ilgili cevapları sağlar.

V modular B için Linde System Control (LSC)

Linde System Control (LSC)

Sistem daha hızlı kullanım ve daha fazla güvenlik sağlar. Temel LSC Standard versiyonunda, kaldırma yüksekliği için kalan yük kapasitesi operatöre gösterilir. LSC Advanced versiyonu, ek kaldırma ve/veya hareket hızını taşınan yük ağırlığına uyarlar.

V modular B

Tilting bariyerleri

Operatör bariyere yaslandığında, on santimetre dışa doğru eğilir. Bu, rafa daha iyi erişmesini sağlar ve sipariş toplama işlemini kolaylaştırır.

Radyo hazırlığı

Ekipman, 12 V / 50 W bağlantının yanı sıra kabin içerisinde hoparlör ve anten ile donatılır.

V modular B için Ayna Modülü

Aynalar ve Işıklandırma

Her iki yöndeki büyük aynalar ve çalışma lambaları operatörü günlük işlerde destekler. İsteğe bağlı olarak, yüksek raf yüksekliklerinde sıcak koşullarda operatörü kabin altında soğutmak için fanlar mevcuttur.

V modular B

Personel Koruma Sistemi

Dar koridorda, yük ve sürüş yönünde iki tarayıcıya sahip kişisel koruma sistemi, operatörü korur ve sürüş davranışına aktif olarak müdahale eder.

Teklif Alın